Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

το μυαλό του ρομέο πάντως παραμένει θρύλος αφού κανείς δεν έχει στοιχεία για την απόδειξη της ύπαρξης αυτού ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

Ο Φινιτο πράγματι είχε ξεφύγει.

Ναι ειχα ξεφυγει. Επειδη εκανε την δουλεια που δεν εκανε καποιος αλλος.

Ο maxtor εφταιγε, που οταν εβαλα κανονα να απογορευτουν καθε ειδους πολιτικα topics, πηγε και τον εβγαλε.

 

Btw, 'ειχα' ξεφυγει. Οπως ξερεις και με το demote του grisom. Ηταν legendary, αλλα παλι γινοταν οτι ηθελε αυτος, αν θυμασαι ;)

Α ρε μαλάκες και να είχε αρχίδια ο Maxtor...

Νικο εχει. ΑΝ ειχες δει την πορεια θα το ειχες καταλαβει. Αλλα καποιες φορες απλα δεν γινεται ;)

 

Btw, Justice admin. Θα σας καλαρεσε ενας admin που δεν μιλαει και δεν σας πειραζει ε; :D :D

Link to comment
Share on other sites

btw μην νομιζετε οτι ο GrisoM ηταν θεος ή κατι σχετικα ;)

Ενα απλο ddos tool ειχε και απλα διευθενε το forum ως admin(σωστα)

 

τωρα οτι σε μερικους δεν αρεσε..

Link to comment
Share on other sites

btw μην νομιζετε οτι ο GrisoM ηταν θεος ή κατι σχετικα ;)

Ενα απλο ddos tool ειχε και απλα διευθενε το forum ως admin(σωστα)

 

 

ειπε την σωστη εκφραση
Link to comment
Share on other sites

Ναι ειχα ξεφυγει. Επειδη εκανε την δουλεια που δεν εκανε καποιος αλλος.

Ο maxtor εφταιγε, που οταν εβαλα κανονα να απογορευτουν καθε ειδους πολιτικα topics, πηγε και τον εβγαλε.

 

Btw, 'ειχα' ξεφυγει. Οπως ξερεις και με το demote του grisom. Ηταν legendary, αλλα παλι γινοταν οτι ηθελε αυτος, αν θυμασαι ;)Νικο εχει. ΑΝ ειχες δει την πορεια θα το ειχες καταλαβει. Αλλα καποιες φορες απλα δεν γινεται ;)

 

Btw, Justice admin. Θα σας καλαρεσε ενας admin που δεν μιλαει και δεν σας πειραζει ε; :D :D

Τι δε γίνεται ρε φίλε ; Είναι δυνατόν να είναι 27 ετών και να τον κάνουν ότι θέλουν 4 16χρονα; Δε ξέρω αν έχει αρχίδια αλλά σίγουρα δεν έχει ίχνος αξιοπρέπειας..
Link to comment
Share on other sites

Τι δε γίνεται ρε φίλε ; Είναι δυνατόν να είναι 27 ετών και να τον κάνουν ότι θέλουν 4 16χρονα; Δε ξέρω αν έχει αρχίδια αλλά σίγουρα δεν έχει ίχνος αξιοπρέπειας..

  • O Maxtor δεν ενδιαφερεται
  • Παιζει ακομα το θεμα με τα παρανομα donates ?

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι ατάκες

 

"έρχονται κι άλλα", "δεν ξέρεις ποιος είμαι εγώ", "μην μου μιλάς εμένα, είμαι νταής"

 

Βρε βρωμιάρη, ένας βρωμιάρης 16χρονος μετανάστης είσαι που από τις κρεατίνες έχεις γίνει σαν τον Βαντάμ σε κλίμακα 1:100, τα πόδια σου είναι σαν 8χρονου αγοριού και η πλάτη σου σαν χοιρινή σπάλα, τερατόμορφο. Βρήκες εκεί ένα booter με 20 ευρώ, κάθεσαι μέσα στο σπίτι και κάνεις attack το mxc λες και χέστηκε κανείς κιόλας και μας απειλείς όλους. Θες να το κλείσεις; Κλείστο, νομίζεις αυτά τα 10 άτομα που είναι πλέον το activity του φόρουμ κι αυτά στο spam section θα ενδιαφερθούν πολύ ή θα χάσουν τίποτα. Παλιοαλβανιάρη, μας έχεις πρήξει τα αρχίδια κάθε 3 και λίγο. Μια ζητάς ban, μετά κλαίγεσαι για unban ή ddos. Ρε ανάθεμά σας, εμείς θα παλεύουμε τα ψυχολογικά σας, άλλοι σας σκότωσαν το πατέρα, άλλοι σας βίασαν την αδερφή, σε άλλο μποθρδέλο δουλεύει η μάνα σας κι εσείς τα δικά μας αρχίδια πρήζετε. Κλείστο το μπουρδέλο το φόρουμ να δούμε τι θα καταλάβεις μωρή τελειωμένη, που άμα το κλείσεις δεν θα έχεις τίποτα να κάνεις ούτως ή άλλως αφού δεν θα σου δίνει και κανείς σημασία και θα αυτοκτονήσεις.

Link to comment
Share on other sites

esu re dask ti milas?

Άντε βρε γαμήσου κι εσύ βρωμιάρη, άντε κλέψε κανένα 10ρικο να πάρεις τσιγάρα παλιόγυφτο. Που κάθε dekarma σου ήταν και 10ευρω στο Maxtor για να στο κάνει restore, όπως και το award, όπως το normal member με VIP privs, όπως το rename μετά το scam και τις δικές σου απειλές με ddos για να σε κάνει unban. Σκατά πατημένα είσαι κι εσύ. Πλούσιο τον έχεις κάνει, εσύ το συντηρούσες το φόρουμ τόσο καιρό.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...