Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Να μπεις με το account μου να παίξεις ένα μην φάω decay.

τόσο φόβος και τρόμος; dafuq
Link to comment
Share on other sites

Μα αφού δεν το ξέρω το account, δεν το πρόλαβα/δεν ασχολιόμουν τότε με το φορουμ. Το AD BOT OR AFK ποιος δεν ξέρει ότι είναι δικό μου;

me auto pou se skiza prin kati mines ? hahahah
Link to comment
Share on other sites

me auto pou se skiza prin kati mines ? hahahah

Ναι αυτό που είχα ποστάρει τα proofs ότι είχες αγορασμένο account και έκανες να ποστάρεις ένα 6μηνο από τη ντροπή.

 

Ακριβώς εκείνο το account λέω, που ήταν 1850 elo το graph στο lolking και είχε πάει 1500. Που το θυμήθηκες;

Link to comment
Share on other sites

Να μπεις με το account μου να παίξεις ένα μην φάω decay.

 

Δώσε account info...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Και άμα το ξαναδείς....

Link to comment
Share on other sites

Νικολουδε υποκλινομαι. +1 καρμα.

παιζει να ειμαι απ τους ελαχιστους που θυμουνται αυτο το acc :P dem bansυπαρχει αλλα οχι στην Ελλαδα

 

Έχω περίπτερο και πουλάω κάθε μέρα κάρτες,και μου λες πως δεν υπάρχει 5αρα paysafe. Seems legit

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό που είχα ποστάρει τα proofs ότι είχες αγορασμένο account και έκανες να ποστάρεις ένα 6μηνο από τη ντροπή.

 

Ακριβώς εκείνο το account λέω, που ήταν 1850 elo το graph στο lolking και είχε πάει 1500. Που το θυμήθηκες;

ekeino lew kai egw kai den htan agorasmeno , ksereis oti exases apo mena pou eimai 1200 elo parata to
Link to comment
Share on other sites

A 1200 είσαι τελικά; Γιατί έλεγες πως το 1900αρι είναι δικό σου, και στο είχε ρίξει ο αδερφός σου που έπαιζε τότε...

Link to comment
Share on other sites

Αύριο που δεν θα βαριέμαι, θα βρω το τοπικ. Να γελάσουμε πάλι.

 

"Έχασα από 'σένα" ήσουν top και ήμουν bot και τελείωσε το παιχνίδι στο 20 επειδή ήταν 4v5. Βρε ανάπηρε, τι να πω;

 

http://i.imgur.com/tQwBHUy.png

 

τόσο ξύλο που τρως βέβαια, πως να μην λες τέτοιες μαλακίες.

Link to comment
Share on other sites

O Cobra όποτε βλέπει post κοιτάει και το karma log αυτού που γράφει; Μου έχει κάνει dekarma στο lol section ενώ δε μπαίνει ποτέ xd

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...