Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Πρώτη φορά που το είδα (επειδή διαβάζω comic και manga) ήθελα να αλλάξω περιβάλλον και βρήκα αυτό.

Δεν θυμάμαι να είχα φάει ποτέ ξανά τέτοια ταραχή στην μικρή ζωή μου.

Link to comment
Share on other sites

Min to kaneis 8ema to Ddos eisai polu pisw an to les gia mena pistepseme den exw na xasw tpt to na riksw gia 6 mines 404

Χερεσαι που κανεις ddos ε; Μου αρεσει δεν σκεφτεστε καν τις πραξεις σας. Και απο το ddos δεν παθαινει τιποτα κανενας εκτος του maxtor

 

τωρα νταξει προβλημα σου, δεν σε νοιαζει τι κανεις. Ελπιζω να ισχυει και το ιδιο να ισχυει και στον πακιστανο που θα μπει στα σπιτια σας και θα σας γαμησει, ετσι μονο και μονο γιατι το παιζετε γαμιαδες ολοι.

Link to comment
Share on other sites

Χερεσαι που κανεις ddos ε; Μου αρεσει δεν σκεφτεστε καν τις πραξεις σας. Και απο το ddos δεν παθαινει τιποτα κανενας εκτος του maxtor

 

τωρα νταξει προβλημα σου, δεν σε νοιαζει τι κανεις. Ελπιζω να ισχυει και το ιδιο να ισχυει και στον πακιστανο που θα μπει στα σπιτια σας και θα σας γαμησει, ετσι μονο και μονο γιατι το παιζετε γαμιαδες ολοι.

Κρίμα,racist.
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα,racist.

Εγω ειμαι ρατσιστης ρε παλιοαρχιδι που υποστηριζεις την ΧΑ;

 

ποσο ψυχικα και νοητικα αναπηροι παιζει να ειστε ;

Link to comment
Share on other sites

Κοντεύεις 3 μερες και εχεις κλείσει ηδη εισητήριο.

Πλάκα κάνεις?Γιατί νομίζεις ήρθα εδώ...

Για να γελάσω με τις μαλακίες που λέτε.

 

 

Τον Finito τον είχα για έξυπνο.

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις?Γιατί νομίζεις ήρθα εδώ...

Για να γελάσω με τις μαλακίες που λέτε.

 

 

Τον Finito τον είχα για έξυπνο.

Γελα με τις μαλακιες που λεμε αλλου τοτε.
Link to comment
Share on other sites

O logos tou ddos arxise meta to ban p eixa faei mazi me ton warmaster me tis -beep-ies p petouse o enas k o allos o ka8e otinane staffer edw kai o ka8e savouriaris p ekfraze tin gnomi t pisteuw akoma na ka8ete to topic sta spam section pane rikse mia matia kai 8a deis den empena tzampa 5 wres me proxy gia na grafw

genius lvl over 9000
Link to comment
Share on other sites

γιατί η global team corporation ΑΕ θέλει να νιώσει την οργή σου.

 

mpaa twra dn pokite na niwsete tin orgi mou : ) g pes gt efage ban.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...