Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Σε αυτήν την περίπτωση πηγαίνεις με την κοπελιά σε μια ήσυχη καφετέρια και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.... υποτίθεται ο,τι με την κοπέλα σου βγήκες για καφέ και όχι με τα παιδιά που κάνεις παρέα... Γιατί και η κοπέλα σου μετά μπορεί να σκεφτεί κάτι αρνητικό.... Στο λέω γιατί κι εγώ την έχω πατήσει έτσι...

 

:LOL: 9a exeis kalous filous esy logika gia na vazeis tin gkomena panw apo tous filous

Link to comment
Share on other sites

:LOL: 9a exeis kalous filous esy logika gia na vazeis tin gkomena panw apo tous filous

 

Όχι ρε συ.. Αλλά όσο να'ναι όταν είσαι σε σχέση καιρό ξέρεις πως σκέφτεται η κοπέλα σου πάνω κάτω.... Αλλά από την άλλη δεν μπορείς να κάνεις και τίποτα για να αλλάξεις ορισμένα πράγματα που δεν αρέσουν στην κοπέλα.... Είναι γάμησε τα το θέμα σου λέω... Απλά είναι να μην μπλέξεις με ανώμαλη κοπέλα...

Link to comment
Share on other sites

Πήγα με την κοπέλα μου για καφέ πριν 2 μήνες στην καφετέρια που συχνάζω, καθόμαστε στον καναπέ και εμφανίζεται μπροστά ο κολλητός μου με 4 φιλαράκια. Έπειτα βλέπω ένα χέρι απο κάτι συμφοιτητές μου και είναι παρέα 10~ άτομα λίγο πιο πέρα.

 

Να ναι λοιπόν ο κολλητός μου να με φωνάζει κάθε τρεις και λίγο γιατί λέγανε ιστορία που ήμουν και γω μέσα, και να ναι και οι άλλοι και να με φωνάζουν να τους πω τα νέα μου και πότε θα βγούμε για ποτό

 

ένα καφέ να αγιάσω δεν μπορώ να τον πιω με την ησυχία μου.

fk me,im famous!

Link to comment
Share on other sites

παρτυ ο μήτσος,και τα ζώα επειναν και έπρεπε να κατεβαίνω συνέχεια απο πάνω που καθόμουν με τους φίλους μου.

το χριστινάκι που το παράτησες; :disfather:
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που έφαγε nerf ο Jayce,θα κάνω plays μόνο με lee sina!

epicwin το nerf

 

μακάρι να σαπίσει στο υπόγειο του ευτύχη

Link to comment
Share on other sites

epicwin το nerf

 

μακάρι να σαπίσει στο υπόγειο του ευτύχη

Λίπασμα για τις βουκαμβίλιες.
Link to comment
Share on other sites

Έναν champion έπαιζα mid/top και αυτόν τον γαμήσανε,πάντα αυτό κάνουν οι χατερς.

άμα παίζαμε duo, δεν θα έπαιζες ποτέ

 

:pffss:

Link to comment
Share on other sites

Τόσοι ψεύτες υπάρχουν,αυτόν τον γάμησαν τελείως,άκου εκεί 16 s.

καλά είναι. το poke που έκανε και έμεναν τα ζώα με 50 hp πριν αρχίσει το fight, θα έχει ελαττωθεί τώρα..
Link to comment
Share on other sites

καλά είναι. το poke που έκανε και έμεναν τα ζώα με 50 hp πριν αρχίσει το fight, θα έχει ελαττωθεί τώρα..

Τώρα παίζει να αρχίζει με τα δεύτερα skills και tanky..16 είναι πολλά,12 καλά θα ήταν..
Link to comment
Share on other sites

Τώρα παίζει να αρχίζει με τα δεύτερα skills και tanky..16 είναι πολλά,12 καλά θα ήταν..

10 πήγαινε χωρίς μπλε, λολ
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...