Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Άμα δεν πεις και τίποτα φαγώσιμο θα λιώσεις στο τέλος :LOL:

Άσε, κούραση αρκετή λόγω γυμναστηρίου. Έχω μια σαλάτα (αγγούρι ντομάτα με μια κουταλιά του γλυκού λάδι) με μια κονσέρβα τόνο και δεν μπορώ να τα βάλω. :P

 

Να σημειώσουμε σε αυτό το σημείο, δεν είμαι αρχάριος στον τομέα αυτό αλλά είχα συνηθίσει από το πατρικό να τα έχω έτοιμα. :/ :troll:

Link to comment
Share on other sites

Άσε, κούραση αρκετή λόγω γυμναστηρίου. Έχω μια σαλάτα (αγγούρι ντομάτα με μια κουταλιά του γλυκού λάδι) με μια κονσέρβα τόνο και δεν μπορώ να τα βάλω. :P

 

Να σημειώσουμε σε αυτό το σημείο, δεν είμαι αρχάριος στον τομέα αυτό αλλά είχα συνηθίσει από το πατρικό να τα έχω έτοιμα. :/ :troll:

 

Και εσύ σαν εμένα έγινες... εμένα όποτε με βλέπει η μάνα μου να σηκώνομαι μου έχει έτοιμο τον φραπέ χαχαχαχαχαχα :-beep- yeah:

Link to comment
Share on other sites

Και εσύ σαν εμένα έγινες... Eμένα όποτε με βλέπει η μάνα μου να σηκώνομαι μου έχει έτοιμο τον φραπέ χαχαχαχα :-beep- yeah:

Βγάλε ένα αντίγραφο της μητέρας σου και στείλε το απ' εδώ. :poker face:
Link to comment
Share on other sites

Βγάλε ένα αντίγραφο της μητέρας σου και στείλε το απ' εδώ. :poker face:

 

:LOL: χαχαχαχαχαχαχα κάτσε να δω άμα κάτσει πρώτα! :LOL: :P

Link to comment
Share on other sites

:LOL: χαχαχαχαχα κάτσε να δω άμα κάτσει πρώτα! :LOL: :P

Ίσως ένα shopping therapy την έκανε να σκεφτεί καλύτερα. Τα έξοδα τα πληρώνει ο Maxtor. Χαχαχαχα.
Link to comment
Share on other sites

Ίσως ένα shopping therapy την έκανε να σκεφτεί καλύτερα. Τα έξοδα τα πληρώνει ο Maxtor. Χαχαχαχα.

 

Τώρα ειδικά σωθήκαμε !!!! :LOL:

Link to comment
Share on other sites

test

 

Πες καλύτερα ένα τοστ να είσαι μέσα... μας άνοιξε που μας άνοιξε την όρεξη ο SirLionheart :dat:

Link to comment
Share on other sites

Πες καλύτερα ένα τοστ να είσαι μέσα... μας άνοιξε που μας άνοιξε την όρεξη ο SirLionheart :dat:

Not sure if μπετόβλακας or just βλάκας..
Link to comment
Share on other sites

 

εγώ σας φταίω που γίνανε όλοι στα καλά καθούμενα spammers?? :LOL:

Link to comment
Share on other sites

εγώ σας φταίω που γίνανε όλοι στα καλά καθούμενα spammers?? :LOL:

 

tous ksepernas siga siga  :troll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock