Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Απλά δεν βρίσκω το λόγο να έχετε περισσότερα από 1 acc,εκτός και αν είχε φάει ban το ένα απ' αυτά :)

ειναι παλιος ρε ;)
Link to comment
Share on other sites

Εμείς δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα καν τα σχέδια αλλά soon μόλις αποφασιστεί τυπώνονται κιόλας.

που τυπώνετε εσείς ρε;

ειναι παλιος ρε ;)

:lied:
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ιδέα.

Λογικά αθήνα, σε αυτόν που βγάζει για όλους. Από ό,τι έχω ακούσει ο Μάρκος είναι από τους λίγους -αν όχι ο μόνος- που τυπώνει αλλού.

Petro giati kaneis junk ta topic re dikaios mod

ΠΕΤΡΟ; ΠΕΤΡΟ ΤΟΝ ΜΟΝΤ; ΤΙ ΈΓΙΝΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ; ΈΦΥΓΑ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΑ ΚΑΘΕ ΊΧΝΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟΥ;

Link to comment
Share on other sites

Λογικά αθήνα, σε αυτόν που βγάζει για όλους. Από ό,τι έχω ακούσει ο Μάρκος είναι από τους λίγους -αν όχι ο μόνος- που τυπώνει αλλού.ΠΕΤΡΟ; ΠΕΤΡΟ ΤΟΝ ΜΟΝΤ; ΤΙ ΈΓΙΝΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ; ΈΦΥΓΑ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΑ ΚΑΘΕ ΊΧΝΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟΥ;

Από Αθήνα σίγουρα απλά δε ξέρω ποιος συγκεκριμένα είναι να σου πω. Μαλάκα δε ξέρω να σου στείλω μπλουζάκι ; Σε φοβάμαι..
Link to comment
Share on other sites

Από Αθήνα σίγουρα απλά δε ξέρω ποιος συγκεκριμένα είναι να σου πω. Μαλάκα δε ξέρω να σου στείλω μπλουζάκι ; Σε φοβάμαι..

λες να με δουν και να μου το πάρουν στην Πύλο; πραγματικά πιστεύεις πως υπάρχει άτομο που μπορεί;

Νομίζω Κώστα τον λένε, έχω και τηλέφωνο χοχοχο

Link to comment
Share on other sites

λες να με δουν και να μου το πάρουν στην Πύλο; πραγματικά πιστεύεις πως υπάρχει άτομο που μπορεί;

Νομίζω Κώστα τον λένε, έχω και τηλέφωνο χοχοχο

Ρε μαλάκα εσένα θα σε ψειρίσει ο Γιάννης Νικολόπουλος ή όπως διάολο τον λένε!
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα εσένα θα σε ψειρίσει ο Γιάννης Νικολόπουλος ή όπως διάολο τον λένε!

ο,τι να 'ναι...ούτε όνομα ούτε επίθετο πέτυχες χαχ
Link to comment
Share on other sites

ο,τι να 'ναι...ούτε όνομα ούτε επίθετο πέτυχες χαχ

Τέλος πάντων αυτός ο παιδοβούβαλος θα σε ψειρίσει.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...