Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Δηλαδή να με επαινεί σε κάθε game και να αναφέρει συνεχώς το ότι παίζω με σκουπίδια και τα κουβαλάω.

 

Σε περίπτωση που κάνω άρρωστο outplay, παραμένει χαλαρός και λέει "Βλέπουμε εδώ ένα play ρουτίνας από τον Fortuna/Aecetia"

Σε περίπτωση που φάω outplay, λέει πως οι αντίπαλοι είναι τόσο κακοί που δεν το περίμενα ότι θα παίξουν έτσι.

Σε περίπτωση που νικήσουμε λέει κάτι σε στυλ "Αναμενόμενο αποτέλεσμα", "Άνετη επικράτηση", "Πάλι κουβάλησε ο Fortuna"

Σε περίπτωση που χάσουμε "Μάλλον βαριόταν ο Aecetia και δεν ασχολήθηκε με το παιχνίδι." ή "Καμιά φορά χάνει επίτηδες, ώστε να μη φαίνεται άτρωτος και παρατάει ο κόσμος το lol εξ αιτίας του."

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή να με επαινεί σε κάθε game και να αναφέρει συνεχώς το ότι παίζω με σκουπίδια και τα κουβαλάω.

 

Σε περίπτωση που κάνω άρρωστο outplay, παραμένει χαλαρός και λέει "Βλέπουμε εδώ ένα play ρουτίνας από τον Fortuna/Aecetia"

Σε περίπτωση που φάω outplay, λέει πως οι αντίπαλοι είναι τόσο κακοί που δεν το περίμενα ότι θα παίξουν έτσι.

Σε περίπτωση που νικήσουμε λέει κάτι σε στυλ "Αναμενόμενο αποτέλεσμα", "Άνετη επικράτηση", "Πάλι κουβάλησε ο Fortuna"

Σε περίπτωση που χάσουμε "Μάλλον βαριόταν ο Aecetia και δεν ασχολήθηκε με το παιχνίδι." ή "Καμιά φορά χάνει επίτηδες, ώστε να μη φαίνεται άτρωτος και παρατάει ο κόσμος το lol εξ αιτίας του."

 

τι να σου πω :P, εσύ ξέρεις.!

Link to comment
Share on other sites

btw φτάσε τις 100 μέρες στο GOD ρε,  Απορώ πως δεν σου έχει καεί ακόμα το μηχάνημα.... :happyforever: (το είδα από το sig σου) 81d,22h Lineage Goddess of Destruction

Ναι, το σταμάτησα. Δεν αξίζει κατά τη γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, αρκετές ώρες είναι από afk exp στο bnb.

 

ε καλά τώρα, να μην τον αφήσεις AFK? όλος ο κόσμος έτσι παίρνει EXP. αφήνοντας τον παίχτη AFK :not bad:

Link to comment
Share on other sites

Official έπαιζα legit. Δεν έχει νόημα όμως αν παίζεις για να γίνεις υπαρκτός. Σε καμία περίπτωση δε μπορείς να κοντράρεις τους scripters που πλέον υπάρχουν ακόμα και στο pvp. Θα μπορούσα και εγώ να κάνω το ίδιο, αλλά δε βρίσκω λόγο να γίνω beast και να ξέρω ότι όλα είναι λόγω ενός προγράμματος.

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό και στο HS δεν παίζω decks που δε θέλουν σκέψη. Θέλω να ανέβω rating, αλλά να ξέρω ότι το αξίζω, χωρίς να έχω αμφιβολίες για το αν έχω ιδέα ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα μάγκες είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.

 

Official έπαιζα legit. Δεν έχει νόημα όμως αν παίζεις για να γίνεις υπαρκτός. Σε καμία περίπτωση δε μπορείς να κοντράρεις τους scripters που πλέον υπάρχουν ακόμα και στο pvp. Θα μπορούσα και εγώ να κάνω το ίδιο, αλλά δε βρίσκω λόγο να γίνω beast και να ξέρω ότι όλα είναι λόγω ενός προγράμματος.

Ε ρε ένας L2 MxC (low) που σας χρειάζεται. :troll:

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα μάγκες είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.

 

Ε ρε ένας L2 MxC (low) που σας χρειάζεται. :troll:

  :-beep- yeah:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή να με επαινεί σε κάθε game και να αναφέρει συνεχώς το ότι παίζω με σκουπίδια και τα κουβαλάω.

 

Σε περίπτωση που κάνω άρρωστο outplay, παραμένει χαλαρός και λέει "Βλέπουμε εδώ ένα play ρουτίνας από τον Fortuna/Aecetia"

Σε περίπτωση που φάω outplay, λέει πως οι αντίπαλοι είναι τόσο κακοί που δεν το περίμενα ότι θα παίξουν έτσι.

Σε περίπτωση που νικήσουμε λέει κάτι σε στυλ "Αναμενόμενο αποτέλεσμα", "Άνετη επικράτηση", "Πάλι κουβάλησε ο Fortuna"

Σε περίπτωση που χάσουμε "Μάλλον βαριόταν ο Aecetia και δεν ασχολήθηκε με το παιχνίδι." ή "Καμιά φορά χάνει επίτηδες, ώστε να μη φαίνεται άτρωτος και παρατάει ο κόσμος το lol εξ αιτίας του."

axaax :happyforever: :happyforever: :happyforever: :happyforever: :happyforever: :happyforever: :happyforever:  O0

Link to comment
Share on other sites

Malaka exeis dei ligo tin skatofatsa sou? San ta paidia stoua dromous eisai zitiane trava glupse kanenan andrew na sou dwsi kena frago na paris kamia kapota na giriseis kamia karekla anapoda kai na ftiaxnesai

Pisteuw vgazw pio polla k apo tn mana sou. Gia rwta tin,sigoura tha me kserei.

 

 

7vk5CCc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...