Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

ειμαι ιδιαιτερα τοξικος...

 

Ω ναι? μου ρθε ένα κρυο δεν θες να ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

to mxc krataei backup ? kai an nai ka8e poso

uparxei kapou backup t mxc online na dw kati palio?

 

http://www.maxcheaters.com/archive

Link to comment
Share on other sites

paradexese oti eisai G@Y ? wraios

 

 

den kserw akoma... den mou exei apantisi o rosalie... apo ayton tha eksartithi...

 

 

 

einai aptous kalous autos

 

lege esy mori partola tha ston foreso i oxi?

Link to comment
Share on other sites

Όταν πάω να δω vid στο youtube καμιά φορά τρώει crash το browser. Έχω δοκιμάσει Chrome, Firefox και Opera. Έχω δοκιμάσει να κάνω update/repair/downgrade το Flash Player και τίποτα. Μόνο στο youtube μου γίνεται ως τώρα. Σε άλλα site που χρησιμοποιούν το Flash Player δεν έχει τύχει. Ξέρει κανείς μήπως να βοηθήσει; 

 

Δε μου βγάζει ούτε αναφορά σφάλματος.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους το έφτιαξα. Υπήρχε θέμα με την κάρτα γραφικών.

 

Τι ήτανε τελικά γιατί παίζει να το χω και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έπνιξα τα placement στο Φρέαρ της Ρόδου, δεν έχω καν όρεξη να παίξω solo q και να ξαναναίβω. Μπαίνω και τους βλέπω που είναι ΟΛΟΙ ανεξαιρέτως θεόκακοι παίχτες και δε μου πάει η καρδιά να τους πάρω στα σοβαρά. 3 division με 90 % (τα defeat από dc/afk) win rate ανέβηκα και σταμάτησα επειδή δεν άντεχα να βλέπω σκουπίδια που τρώνε 3 στα 2 gank. Δηλαδή, αλήθεια, μου ήταν τόσο εύκολο να τους σκοτώνω όπως και όποτε θέλω όταν έπαιζα jungle που απορούσα αν το κάνουν επίτηδες. Δεν το θυμάμαι έτσι το solo q. Νικάω εύκολα, απλά κάνοντας gank, όπως όλοι οι κακοί junglers που δεν έχουν ιδέα και νομίζουν πως ο jungler υπάρχει μόνο και μόνο για να κάνει ganks και smites. 

Link to comment
Share on other sites

Τι ήτανε τελικά γιατί παίζει να το χω και εγώ.

 

 

Update τα drivers έκανα και έφτιαξε. 

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποίησα ένα πρόγραμμα από τη σελίδα της AMD που τους κάνει auto-detect. 

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημά μου ήταν πως σε κάποια video έπαιζε ένα sec και μετά δεν ανταποκρινόταν το παράθυρο του browser. Ο ήχος συνέχιζε να παίζει όμως. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...