Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ενας ψυχακιας χρειαζεται παρεα ξερεςις.... και το mxc ειναι το καλητερο μερος για να βρεις μερικους!!!

Δεν το νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

1800288_643331129057514_494281064_n.jpg

 

Άνετα ο Dante44. Τα ίδια ακριβώς μου έλεγε τις προάλλες.

 

Εγώ αυτό που βλέπω εδώ και μισό χρόνο ή 8 μήνες που απέχω από το forum είναι ότι συνεχίζεις και εσύ και ο Dante44 να είστε θύματα του διαίρει και βασίλευε. Όταν καταλάβετε ότι δεν πρέπει να μαλώνετε μεταξύ σας και ότι ο εχθρός είναι κοινός τότε ίσως πάει μπροστά αυτή η έρμη η χώρα και ίσως κάτι να γίνει. Διαφορετικά μια ζωή μέσα στην ανέχεια και την ανταλλαγή ύβρεων θα ζείτε. 

 

ΥΓ : Δεν πάει σε εσένα αν και βλέπεις προσωπικό τόνο. Πάει στους εκάστοτε Νικολούδους και Dante44 που νομίζουν ότι με το να ανταλλάζουν κατηγόριες ο ένας προς τον άλλον κάνουν κάτι που βγαίνει προς το κοινό συμφέρον.

Edited by Godrics
Link to comment
Share on other sites

Μα προφανώς δεν μπορώ να συνεργαστώ με τον φασίστα, έτσι είναι τα πράγματα η εθνική ενότητα είναι ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΨΕΜΑ και έχει αποδειχτεί εις τους αιώνας των αιώνων σε όλους τους πολέμους.

Link to comment
Share on other sites

Μα προφανώς δεν μπορώ να συνεργαστώ με τον φασίστα, έτσι είναι τα πράγματα η εθνική ενότητα είναι ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΨΕΜΑ και έχει αποδειχτεί εις τους αιώνας των αιώνων σε όλους τους πολέμους.

 

Δεν νομίζω ότι υπάρχουν πολλοί φασίστες σήμερα. Άλλο να έχουν συγκεκριμένες πολιτικές πεποιθήσεις και άλλο να είναι φασίστες με την πραγματική έννοια του όρου. Αν το πάμε έτσι όλοι οι δεξιοί και κεντροδεξιοί θα πρέπει να θεωρηθούν φασίστες. Μα και τότε πάλι δεν κάνεις κάτι μόνος σου. Αυτό που πρέπει να καταλάβεις ότι οι πόλεμοι έγιναν για οικονομικά συμφέροντα και όχι για διαφορές ιδεολογιών. Αυτό που επίσης πρέπει να καταλάβεις είναι ότι με την στάση α είσαι φασίστας ή ο άλλος με την στάση α είσαι αναρχικός - άπλυτος κτλπ απλά γίνεσαι και εσύ μέρος που εξυπηρετεί αυτά τα οικονομικά συμφέροντα. ΝΟΜΙΖΕΙΣ ότι πολεμάς αλλά στην ουσία κάποιοι άλλοι σε πολεμάνε, σε έχουν ήδη νικήσει και απολαμβάνουν τα κεκτημένα τους ενώ εσύ ψοφάς από την πείνα. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...