Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Τακη το είδα το πμ, ελπίζω να ισχύει.
Αν και ποτέ δεν είχαν πει ότι θα σταματήσει, και ο Mashima αμέτρητες φορές έκανε twitt  "soon". Για να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Τακη το είδα το πμ, ελπίζω να ισχύει.

Αν και ποτέ δεν είχαν πει ότι θα σταματήσει, και ο Mashima αμέτρητες φορές έκανε twitt  "soon". Για να δούμε.

Ναι και εγω το ελπιζω  , γινεται της πουτανας στο manga 

Βγηκαν 2 35σελιδα συνεχομενα  , τετοια φαση

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγω το ελπιζω  , γινεται της πουτανας στο manga 

Βγηκαν 2 35σελιδα συνεχομενα  , τετοια φαση

Ελπίζω το fanservice του manga να το ελαττώσουν στο anime (αν συνεχιστεί). Γιατί ακόμα κι εγώ που δεν έχω μεγάλο θέμα με τα boobs, άμα παραγίνεται αρχίζω και σιχαίνομαι. Ειδικά σε anime που βλέπεις ότι πάει κάπου και δεν είναι ότι να'ναι.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω το fanservice του manga να το ελαττώσουν στο anime (αν συνεχιστεί). Γιατί ακόμα κι εγώ που δεν έχω μεγάλο θέμα με τα boobs, άμα παραγίνεται αρχίζω και σιχαίνομαι. Ειδικά σε anime που βλέπεις ότι πάει κάπου και δεν είναι ότι να'ναι.

Στο σημερινο manga εχουν δεμενη την ερζα γυμνη και την βασανιζουν

 

plot it is

Link to comment
Share on other sites

Στο σημερινο manga εχουν δεμενη την ερζα γυμνη και την βασανιζουν

 

plot it is

Δεν ξέρω γιατί γαμήθηκε έτσι, ίσως βαρέθηκε να γράφει και είπα να αρχίσει να τρολλάρει με αποτέλεσμα να σταματήσει ο κόσμος να 'νοιάζεται και να διακοπεί η κυκλοφορία του manga μια και καλή.

Link to comment
Share on other sites

Θα γινει και re-animate :yesyoucan: 

Απ'τα καινούρια εννοείς ή και τα παλιά;

Είχε καλό animation, εκτός τα fights, τα εφέ ας πούμε με τις φωτιές του Natsu ήταν λίγο περίεργα.

Και ένα πράγμα που με ενοχλούσε πολύ ήταν αυτές οι φλέβες, ήταν αρκετά κακοφτιαγμένες.

Link to comment
Share on other sites

Ρε τακη το fairytail ξέρεις/θυμάσαι πότε είχε σταματήσει; 30 Μαρτίου του '13 ήταν;

Ναι , δεν ειμαι σιγουρος αν ηταν 13 η 12

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock