Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

:O

Δεν ήθελα να το πιστέψω,αλλά υπάρχει μια πιθανότητα να έχει φτιάξει facebook και να τραβάει selfies με την κοπέλα του.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ TWITTER ΕΧΕΙ ΚΑΙ INSTAGRAM ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΚΟΥΛ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΛΛΗΤΟΥΜΠΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ!

ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΧΑΑΑΧΧΧΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Eντάξει,ας μην το συνεχίσουμε,ήταν πολύ καλό παιδί και e-φίλος,και αυτό το εκτιμάω,τουλάχιστον μέχρι που μετατράπηκε σε OG nigga lifer.

Όπως το είπε και εκείνος,πρέπει να σταματήσουμε να δίνουμε σημασία στο παρελθόν και να επικεντρώσουμε την προσοχή μας στο παρόν και στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Eντάξει,ας μην το συνεχίσουμε,ήταν πολύ καλό παιδί και e-φίλος,και αυτό το εκτιμάω,τουλάχιστον μέχρι που μετατράπηκε σε OG nigga lifer.

Όπως το είπε και εκείνος,πρέπει να σταματήσουμε να δίνουμε σημασία στο παρελθόν και να επικεντρώσουμε την προσοχή μας στο παρόν και στο μέλλον.

Και εις τους αιώνας των αιώνων, αμην.

Link to comment
Share on other sites

Και όπως επισήμανε και εκείνος,είμαι μια σκιά του παλαιού μου εαυτού,οπότε δεν έχω το δικαίωμα να τον κατακρίνω.

Poetry night with omgg.

Link to comment
Share on other sites

Και όπως επισήμανε και εκείνος,είμαι μια σκιά του παλαιού μου εαυτού,οπότε δεν έχω το δικαίωμα να τον κατακρίνω.

Poetry night with omgg.

Είσαι λιγότερο κόπανος απλά.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι λιγότερο κόπανος απλά.

Θα ανοίξω σύλλογο προσωπικής αναμόρφωσης και αυτοβελτίωσης.

Κάνω ειδική έκπτωση 50% στον αδερφό σου,άμα θελήσει να παρακολουθήσει τα μαθήματα μου.

Link to comment
Share on other sites

Θα ανοίξω σύλλογο προσωπικής αναμόρφωσης και αυτοβελτίωσης.

Κάνω ειδική έκπτωση 50% στον αδερφό σου,άμα θελήσει να παρακολουθήσει τα μαθήματα μου.

Θα του το μεταφέρω γενναιόδωρε δάσκαλε.

Link to comment
Share on other sites

Όπως το είπε και εκείνος,πρέπει να σταματήσουμε να δίνουμε σημασία στο παρελθόν και να επικεντρώσουμε την προσοχή μας στο παρόν και στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα,εδώ έχει βρει γκόμενα και χορεύει στα club,μουσική δεν θα ακούει?

 

 

Plot twist: Είναι κουφός. 

Link to comment
Share on other sites

btw όντως το είπε αυτό με την σκιά του παλιού του εαυτού; Ωραίο ακούστηκε. Θα ψάξω google να δω από που το έκλεψε. 

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν κατάλαβα πάντως αν ο Phoe έχει κρίση ή αν παπαγαλίζει απόψεις από τα underground sites που έμπαινε. 

Link to comment
Share on other sites

btw όντως το είπε αυτό με την σκιά του παλιού του εαυτού; Ωραίο ακούστηκε. Θα ψάξω google να δω από που το έκλεψε. 

Ε δε το χεις ξανακούσει; Γνωστό είναι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...