Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Νταξ, σαν χώρα είμαστε μια σκάλα πάνω όταν πρόκειται για κληρώσεις, τέλος.

Ναι εύκολη κλήρωση ο Ολυμπιακός, δε ξέρω μιλάνε όλοι για την Μπενφίκα, την Παρί και την Άντερλεχτ λες και είναι ο ΠΑΟΚ, ο Άτρομητος και ο Αστέρας Τρίπολης.
Link to comment
Share on other sites

Ναι εύκολη κλήρωση ο Ολυμπιακός, δε ξέρω μιλάνε όλοι για την Μπενφίκα, την Παρί και την Άντερλεχτ λες και είναι ο ΠΑΟΚ, ο Άτρομητος και ο Αστέρας Τρίπολης.

Άσχετο

 

Ρε βρωμιάρη στο γυμναστήριο κάνεις κανένα σουπερ σετ;

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο

 

Ρε βρωμιάρη στο γυμναστήριο κάνεις κανένα σουπερ σετ;

Μάλλον όχι τι είναι το σούπερ σετ;
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον όχι τι είναι το σούπερ σετ;

Εσύ που πας για όγκο και θες πρηξίματα πρέπει να το κάνεις.

 

Ας πούμε ότι έχεις Δικέφαλα και κάνεις κάμψεις αλτήρων και μετά έχεις κάμψεις σφυριά.

το πρόγραμμα σου λέει 3χ8 (παράδειγμα)

 

Ξεκινάς το ένα σετ με κάψεις αλτήρων και μόλις τελειώσεις τις 8 επαναλήψεις στο καπάκι μπαίνεις στην άλλη άσκηση και κάνεις 8 επαναλήψεις κάμψεις σφυριά και μετά θα κάνεις παύση.Αυτό σ ανεβάζει πολύ την ροή του αίματος οπότε έχεις

 

1.Φλεβικότητα (λες και παίρνεις νιτρικο)

2.Πριξήματα

Link to comment
Share on other sites

Εσύ που πας για όγκο και θες πρηξίματα πρέπει να το κάνεις.

 

Ας πούμε ότι έχεις Δικέφαλα και κάνεις κάμψεις αλτήρων και μετά έχεις κάμψεις σφυριά.

το πρόγραμμα σου λέει 3χ8 (παράδειγμα)

 

Ξεκινάς το ένα σετ με κάψεις αλτήρων και μόλις τελειώσεις τις 8 επαναλήψεις στο καπάκι μπαίνεις στην άλλη άσκηση και κάνεις 8 επαναλήψεις κάμψεις σφυριά και μετά θα κάνεις παύση.Αυτό σ ανεβάζει πολύ την ροή του αίματος οπότε έχεις

 

1.Φλεβικότητα (λες και παίρνεις νιτρικο)

2.Πριξήματα

Γουστάρω θα κάνω την άλλη βδομάδα!
Link to comment
Share on other sites

Γουστάρω θα κάνω την άλλη βδομάδα!

"Ένας από τους κυριότερους λόγους που τα σούπερ-σετ είναι δημοφιλή είναι γιατί αποτελούν ίσως την αποτελεσματικότερη προπονητική μέθοδο αιφνιδιασμού που υπάρχει. Πραγματικά μπορεί να δείτε αποτελέσματα σε διάστημα δύο εβδομάδων." :happyforever:
Link to comment
Share on other sites

Γουστάρω θα κάνω την άλλη βδομάδα!

Εδώ κάνω εγώ σουπερ σετ που είμαι σε περίοδο γράμμωσης αν κάνεις θα δεις άλλη διαφορά....

 

Να φανταστείς σήμερα ήπια παραπάνω δόση από το νιτρικό και έκανα σουπερ σετ στα δικέφαλα και μαλακά εκτός από το πρήξιμο στο δεξί δικέφαλο πετάχτηκαν 3 φλεβες.

 

Αν αν κάνεις σωστή διατροφή και δεν τρως μαλακίες μένουν αυτα δεν φεύγουν.

 

 

Δεν μ λες τα κιλά πως τα πας;Πυραμίδα ή dropset;

Link to comment
Share on other sites

"Ένας από τους κυριότερους λόγους που τα σούπερ-σετ είναι δημοφιλή είναι γιατί αποτελούν ίσως την αποτελεσματικότερη προπονητική μέθοδο αιφνιδιασμού που υπάρχει. Πραγματικά μπορεί να δείτε αποτελέσματα σε διάστημα δύο εβδομάδων." :happyforever:

Πας γυμναστήριο και εσύ ρε;

Link to comment
Share on other sites

Πας γυμναστήριο και εσύ ρε;

Ναι έχω ξεκινήσει εντατικά από τον Απρίλιο αν θυμάμαι καλά. Μέχρι στιγμής έχω χάσει περίπου στα 15 με 20 κιλά. Χωρίς κάποια συμπληρώματα. Μόνο διατροφή και γυμανστήριο.

 

Also pictures send via pm.

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω ξεκινήσει εντατικά από τον Απρίλιο αν θυμάμαι καλά. Μέχρι στιγμής έχω χάσει περίπου στα 15 με 20 κιλά. Χωρίς κάποια συμπληρώματα. Μόνο διατροφή και γυμανστήριο.

 

Also pictures send via pm.

Δεν είναι κακό να παιρνεις κάποιο συμπλήρωμα.

 

i have no pms

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...