Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

finalgod πιστεύεις τον roflqq

 

ποστάρει φωτογραφίες με μπρατσαράδες στο τοπικ με τις φωτο και skyline στο topic με τα αυτοκίνητα

Τώρα βρήκε και μια έτοιμη sig και λέει πως την έφτιαξε αυτός, πρέπει να έχει κομπλεξ κατωτερότητας και να μην είναι ικανός για τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

finalgod πιστεύεις τον roflqq

 

ποστάρει φωτογραφίες με μπρατσαράδες στο τοπικ με τις φωτο και skyline στο topic με τα αυτοκίνητα

Τώρα βρήκε και μια έτοιμη sig και λέει πως την έφτιαξε αυτός, πρέπει να έχει κομπλεξ κατωτερότητας και να μην είναι ικανός για τίποτα.

 

exw tsako9ei mazi tou edw kai kairo, einai megalo skoupidi, anige server gia 1 vdomada eperne ta donates kai anige next me apla alo name, ala tou 3igi9ika kati orea ddos 24/7 kai ton dio3ane apo tin eteria tou dedi

Link to comment
Share on other sites

finalgod πιστεύεις τον roflqq

 

ποστάρει φωτογραφίες με μπρατσαράδες στο τοπικ με τις φωτο και skyline στο topic με τα αυτοκίνητα

Τώρα βρήκε και μια έτοιμη sig και λέει πως την έφτιαξε αυτός, πρέπει να έχει κομπλεξ κατωτερότητας και να μην είναι ικανός για τίποτα.

και φυσικά δεν τον πιστεύω απλά θέλω να δω τι thread θα βάλει και τι μαλακία θα πει για να δικαιολογηθεί.Έχω ήδη επικοινωνήσει με τον LH.

 

Σε γαμάω και 'σένα και τη Γεωργία.

So hardcore

Link to comment
Share on other sites

re mlka, otan se sikonei xoris na to 9es kai sou kanei kai autoflag kai se trone sta kapakia ti to kalo exei ? oute stin gk den prolaveneis na tre3eis me 2 atoma, fantasou na exei mia clan zerg ekei. to mono pou mporeis na kaneis einai exit game gia na glitoseis...

Ούτε exit γίνεται :P

 

Σκέφτομαι να βγάλω το autoflag.

Link to comment
Share on other sites

Οχι , απλα βαλε Gem Teleporter σαν Item δηλαδη.

 

Εγώ επιμένω οι παίχτες να φτάνουν το 65535 στα weapons.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...