Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Το ξέρουμε . 'Οτι έδωσες γερά τσιμπούκια γι'αυτό . Επίσης ξέρουμε ότι είσαι such a pswnio . ''Αντε να βάλω και μια τελεία στη σωστή θέση τώρα                                          .

Ε που να ξερε να σκάσει ένα 50αρικο :troll:
Link to comment
Share on other sites

Ε που να ξερε να σκάσει ένα 50αρικο :troll:

50 ευρώ είχε ο τίτλος όταν έστελνα pms στον Maxtor διότι αλλιώς δεν έβλεπε pms. Κάνε το και εσύ θα έχεις 100 % sucess. Δεν χρειάζεται αυτός τόσο καιρό καμένος στο forum δούλος του Maxtor έχει χάσει πολύ παραπάνω από 50 ευρώ. Ψίχουλα είναι τα 50 μπροστά στο χρόνο που είναι στο δουλεμπόριο του.

Link to comment
Share on other sites

50 ευρώ είχε ο τίτλος όταν έστελνα pms στον Maxtor διότι αλλιώς δεν έβλεπε pms. Κάνε το και εσύ θα έχεις 100 % sucess. Δεν χρειάζεται αυτός τόσο καιρό καμένος στο forum δούλος του Maxtor έχει χάσει πολύ παραπάνω από 50 ευρώ. Ψίχουλα είναι τα 50 μπροστά στο χρόνο που είναι στο δουλεμπόριο του.

Σε λίγο θα πεις και φιλοχρήματο τον Maxtor.
Link to comment
Share on other sites

PS : 'Οταν σου στέλνω πμς θα απαντάς δεν θα κάνεις την πάπια παλιό κομούνι. 'Εστω και μονολεκτικά ΝΑΙ ή ΟΧΙ είναι αρκετό έχω κι΄άλλα άτομα δεν είσαι μόνο εσύ που εκδήλωσες ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

PS : 'Οταν σου στέλνω πμς θα απαντάς δεν θα κάνεις την πάπια παλιό κομούνι. 'Εστω και μονολεκτικά ΝΑΙ ή ΟΧΙ είναι αρκετό έχω κι΄άλλα άτομα δεν είσαι μόνο εσύ που εκδήλωσες ενδιαφέρον.

Δε σου χα απαντήσει; λελ

 

Ήμουν χωριό με 3G παίζει να σκάλωσε, τέλος πάντων όχι προς το παρόν κάνε τις διαπραγματεύσεις σου.

Link to comment
Share on other sites

Δε σου χα απαντήσει; λελ

 

Ήμουν χωριό με 3G παίζει να σκάλωσε, τέλος πάντων όχι προς το παρόν κάνε τις διαπραγματεύσεις σου.

ok

Link to comment
Share on other sites

Απλά δεν κάνω και daily bumps κτλ είμαι χαλαρά. Να το πουλήσω θέλω μεν διότι υπάρχει ανάγκη, αλλά και στην τελική από όσα άτομα το θέλουν και με κανέναν αν δεν συμφωνήσω δεν με χαλάει να το κρατήσω..

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...