Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

tumblr_mp6jzqznls1qa7li0o1_500.jpg

 

αυτές που το παρατήρησαν ρε γαμώτο! με γυμνό μάτι και δεν φαίνεται καν! ίσα ίσα το καλύβει το τατουάζ που έχει στο χέρι του αυτός..

Link to comment
Share on other sites

αυτές που το παρατήρησαν ρε γαμώτο! με γυμνό μάτι και δεν φαίνεται καν! ίσα ίσα το καλύβει το τατουάζ που έχει στο χέρι του αυτός..

η δαγκανιά που μου έκανε ο σκύλος μου είναι πιο μεγάλη απο την νυχιά που της κάνανε
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα γιατί της αφήνουν να αναπνέουν τον ίδιο αέρα με μας;

 

πες κι εσύ.. Κι εγώ την ίδια απορία έχω..

Link to comment
Share on other sites

η δαγκανιά που μου έκανε ο σκύλος μου είναι πιο μεγάλη απο την νυχιά που της κάνανε

αν θες να ξερεις βουρκωσα κ εβαλα τα κλαματα μολις ειδα τη θηριωδια
Link to comment
Share on other sites

στα λεγα γαμω το κεφαλι σου εδω κ 1μιση χρονο οτι για ποιο λογο να γινεις ο αναμορφωτης του φορουμ κ αυτος που θα το ξαναζωντανεψει οταν το κερδος σου θα ειναι 0 κ δν θα σου πει κανεις ευχαριστω. στα λεγα απο οταν ημουν ο ιδιος σταφφερ οταν την εψαχνα να φυγω.επισης ειπες τη λεξη ζωο πιο πολλες φορες απο παπα που λεει το ΑΜΗΝ.τελος επειδη μου αρεσει να λεω τα πραγματα με το ονομα τους σου ειχα πει οτι οσο θα ειμαι εγω η ο wrd η καποιος απ τους πολυ παλιους που εχουν περασει απο εξαιρετικη φουρνια σταφφερ κ ξεραν να διαλεγουν ατομα,δυσκολα θα μπαινες στο σταφφ οπως κ επισης κ το ηδη υπαρχον "προσωπικο" με το ζορι θα εμπαινε γιατι δεν καλυπτει ουτε το 25% απ αυτα που απαιτουνται.προφανως δεν υπαρχουν καλυτεροι (απ τους πρωταρηδες)για αυτο αρκετοι βρισκονται ηδη εκει ακομη :3 . το οτι ειναι καποιος active δεν σημαινει οτι θα πρεπει να του πουν κ μπραβο.

 

Στο ότι ξέρουν να βάζουν άτομα δεν το ξέρω μη μπερδεύεις τον ευατό σου με αυτούς.

Anyway, έχεις δίκιο το χε πει και ο Dask.

Ήταν η μόνη λογική απάντηση που μπορούσε να δοθεί.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...