Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

mathe na diavazeis re apoblito

Ξέρω από 3 χρονών.

Μάλιστα θυμάμαι στο Δημοτικό,κάναμε διαγωνισμό διαβάσματος και βγήκα πρώτος και κέρδισα ένα μηχανικό μολύβι.

2 χρόνια πέρασαν από τότε,και τώρα μαθαίνω πως να πηγαίνω από Αθήνα σε Καλαμάτα σε 10 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Με το ποδηλατάκι με τις βοηθητικές προσπαθώ εγώ,αλλά ο δάσκαλος μου λέει πως χρειάζομαι 2 μεταφορείς ύλης,1 στην Αθήνα και έναν στην Καλαμάτα.

Καλά,δεν πειράζει,άμα δεν βρω,θα ζητήσω το Jetpack από τον ninjastep.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω από 3 χρονών.

Μάλιστα θυμάμαι στο Δημοτικό,κάναμε διαγωνισμό διαβάσματος και βγήκα πρώτος και κέρδισα ένα μηχανικό μολύβι.

2 χρόνια πέρασαν από τότε,και τώρα μαθαίνω πως να πηγαίνω από Αθήνα σε Καλαμάτα σε 10 λεπτά.

kala den tha katsw na kanw ton psixologo se enan 15xrono pou exei komplex katwterotitas epidi einai apotiximenos(autos k I oikogenia tou)

to mono p mporw na sou pw einai gal...ade se kanw kai block gt me kourases++eisai ligo varetos

Link to comment
Share on other sites

Μήτσο φύγε ρε μαλάκα ή αν είναι να μείνεις να δίνεις δωρεάν υπογλώσσια.

Link to comment
Share on other sites

tin kasa tis manas soy

Καθρεφτάκι

 

 

 

Δεν τον μπορώ μαλάκες,έχω πεθάνει στα γέλια,μιλάμε το παιδί παίζει να μην νιώθει και καθόλου.

Μόνο με λοβοτομή σώζεται.

Link to comment
Share on other sites

Κόμπλεξ κατωτερότητας?

Αυτό το κατάλαβες την 5η φορά που σε αποκάλεσα Homo Habilis,ή την 6η?

Ίσα ίσα,λογομαχίες με άτομα χαμηλότερου επιπέδου(πολύ χαμηλότερου στην περίπτωση σου) μου τονώνουν το ηθικό.

 

Link to comment
Share on other sites

Κόμπλεξ κατωτερότητας?

Αυτό το κατάλαβες την 5η φορά που σε αποκάλεσα Homo Habilis,ή την 6η?

Ίσα ίσα,λογομαχίες με άτομα χαμηλότερου επιπέδου(πολύ χαμηλότερου στην περίπτωση σου) μου τονώνουν το ηθικό.

 

Σε έβαλε ignore list :(
Link to comment
Share on other sites

Σε έβαλε ignore list :(

Ναι,και ίσως να μην απαντάει,αλλά είμαι σίγουρος ότι το carebear μέσα του κάθεται και τα διαβάζει.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...