Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Διαβασα οτι στην στελνουν ταχυδρομικα σε μια βδομαδα anyway

Είναι καινούργια η κάρτα και απ'ότι είδα έχεις 5-10% έκπτωση σε πολλά μαγαζιά.
Link to comment
Share on other sites

Είναι καινούργια η κάρτα και απ'ότι είδα έχεις 5-10% έκπτωση σε πολλά μαγαζιά.

 

Xristos Dantis - Maya maya [HD 1080p]

Link to comment
Share on other sites

Ρε μπετόβλακα FinalGod ,σου ζήτησε ο άλλος Gift?Ή για τα τσιμπούκια που κάνεις δεν μετράνε τα rules και δεν γίνοντε lock?

Link to comment
Share on other sites

Ρε μπετόβλακα FinalGod ,σου ζήτησε ο άλλος Gift?Ή για τα τσιμπούκια που κάνεις δεν μετράνε τα rules και δεν γίνοντε lock?

Πρώτον εσύ είπες ότι με έκανες μπλοκ αλλά πατάς να βλέπεις τα ποστς μου.Seems legit.

Δεύτερον συνεχίζεις να ασχολείσαι μαζί μου ενώ εγώ σε έχω γραμμένο στα αρχίδια μου

Τρίτον γιατί πρέπει ρε καθίκι να μου ζητήσει gift για να κάνω σε ένα άτομο εξάλλου ξέρεις τι σημαίνει η λέξη gift ρε σκουπίδι........

 

- Gifts are not to be requested.

 

Γιατί να γίνει lock λοιπόν.....

 

Τώρα τράβα και γαμήσου λάθος της κοινωνίας και παίξε μετά με το μουνάκι σου.Κάθαρμα.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον εσύ είπες ότι με έκανες μπλοκ αλλά πατάς να βλέπεις τα ποστς μου.Seems legit.

Δεύτερον συνεχίζεις να ασχολείσαι μαζί μου ενώ εγώ σε έχω γραμμένο στα αρχίδια μου

Τρίτον γιατί πρέπει ρε καθίκι να μου ζητήσει gift για να κάνω σε ένα άτομο εξάλλου ξέρεις τι σημαίνει η λέξη gift ρε σκουπίδι........

 

Γιατί να γίνει lock λοιπόν.....

 

Τώρα τράβα και γαμήσου λάθος της κοινωνίας και παίξε μετά με το μουνάκι σου.Κάθαρμα.

Ναι, η αλήθια είναι ότι σε έκανα block αλλά τα βλέπω όταν βαριέμαι,εξάλλου μερικές φορές έχει φάση να σπάω πλάκα με μπετόβλακες σαν και εσένα.

 

Αφού δεν σου ζήτησε γιατί έκανες lock το gift στον Chyba ρε μπετόβλακα?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, η αλήθια είναι ότι σε έκανα block αλλά τα βλέπω όταν βαριέμαι,εξάλλου μερικές φορές έχει φάση να σπάω πλάκα με μπετόβλακες σαν και εσένα.

 

Αφού δεν σου ζήτησε γιατί έκανες lock το gift στον Chyba ρε μπετόβλακα?

Επειδή εμένα λες μπετόβλακα αλλά εσύ είσαι πιο καθυστερημένος από ότι φαίνεσαι θα σου δώσω το quote μου να βρείς μόνος σου την λύση έτσι να έχεις με κάτι να παίζεις και να σκοτώνεις τον ανύπαρκτο χρόνο σου.

 

So since that dude did not ask for anything topic is locked to avoid spam.

Also regarding to rules gifts are not to be requested.

Locked to avoid spam.

 

 

Την βρεις δεν την βρεις σε γράφω στα αρχίδια μου ένα μηδενικό είσαι.Τιποτένιε

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιναλ γαμησε τον καθεσαι και απαντας στον μαλακα..αστον να βριζει και να γραφει μονος του και να λεει απο μεσα του πωπω τον ταπωσα ^^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...