Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

to Dev apo to Dav vgenei? tsimpoukli

Οταν εγω έπαιζα l2ael-pvp πριν απο 7 χρονια εσύ ήσουν ακόμα στην κοιλιά της μάνας σου. Φλωρε 14χρονο.

Link to comment
Share on other sites

Οταν εγω έπαιζα l2ael-pvp πριν απο 7 χρονια εσύ ήσουν ακόμα στην κοιλιά της μάνας σου. Φλωρε 14χρονο.

 

einai o Amid, vare9ika na trow fapes, ani3a server failara kai gamaw, exw kai tin klika mou alous 10 komple3ikous fapiarides kai gamame sto mxc

Link to comment
Share on other sites

to Dev apo to Dav vgenei? tsimpoukli

 

Και το Dav από το David που βγαίνει από το Δαυίδ. Σκατοεβραίος

Link to comment
Share on other sites

Τι να έχω πάθει? Τίποτα.

 

Απλά μου την σπάνε αυτοί που κάνουν τσιμπούκια για μια θέση σε ένα νεκρό φόρουμ,και δεν λέω για έσενα γιατί δεν ξέρω, αλλά το 95% των staffers είναι στην θέση που είναι γι 'αυτόν τον λόγο.

 

Επείσης είμαι αυθεντικός,και άμα σου αρέσουν αυτά που λέω. :(

 

Χεροιν αγορίνα απλά αυτοκτόνα,ειληκρινά μετά από το ότι ο jaharakal μου είπε σε πμ πως περιμένει να γίνει g.mod,αν γίνεις και εσύ coder θα γελάω γάματα.

Link to comment
Share on other sites

Τι να έχω πάθει? Τίποτα.

 

Απλά μου την σπάνε αυτοί που κάνουν τσιμπούκια για μια θέση σε ένα νεκρό φόρουμ,και δεν λέω για έσενα γιατί δεν ξέρω, αλλά το 95% των staffers είναι στην θέση που είναι γι 'αυτόν τον λόγο.

 

Επείσης είμαι αυθεντικός,και άμα σου αρέσουν αυτά που λέω. :(

 

Χεροιν αγορίνα απλά αυτοκτόνα,ειληκρινά μετά από το ότι ο jaharakal μου είπε σε πμ πως περιμένει να γίνει g.mod,αν γίνεις και εσύ coder θα γελάω γάματα.

An opws les to forum einai nekro giati ka8esai ki spammareis ki zalizeis?

K btw den milhsa pote mou gia oti eimai o pro coder ki blabla.

Lege oti 8es monos sou e-desperated.

bb

Link to comment
Share on other sites

Θυμαμε ακόμα το πρώτο σου μήνυμα όταν έγραψες γιατί μιλάς στα αγγλικά για να τα βγάλεις όλα φωτογραφίες και να με κοροιδεύεις?Αλλά εγώ πολύ απλά τα είχα διαγράψει.Μερικοί άνθρωποι σαν και εσένα απλά δεν έχουν μάθει να σέβονται κάποια πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

An opws les to forum einai nekro giati ka8esai ki spammareis ki zalizeis?

K btw den milhsa pote mou gia oti eimai o pro coder ki blabla.

Lege oti 8es monos sou e-desperated.

bb

 

eleges omos Credits HEROIN, idea HEROIN, author HEROIN kai ena karo ala :|

Link to comment
Share on other sites

Ποιο επίπεδο ρε τραβελι ; Νούμερο είσαι. Στο κάτω κάτω τον Zayden τον ξέρω 7 χρόνια και να τον VeGe και τον Nikoloudo τους ξέρω τουλαχιστον 3 χρόνια πριν αρχίσεις να εκδιδεσαι. Και αν η συζήτηση περί πολιτικών θεμάτων θεωρείται spam για εσένα τότε η βουλή θα έπρεπε να μετονομαζοταν σε GOSB greek official spam building. Που θες και να γράψεις και να μιλήσεις εσύ ειδικά εσυ για επίπεδο που μόνο ξέρεις να ανοίγεις τα μπουτια σου.

8++ ; όχι 7.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...