Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Μα αυτό που όλοι νομίζετε πως είμαι mad είναι ο λόγος που συνεχίζω και ποστάρω. Αν για κάτι είμαι mad είναι ότι ο ζακε όσο ήταν vip και τον έκραζα έστελνε pm στον φινιτό, ενώ τώρα που τον κράζω με κάνει dekarma ή τρώω ban επειδή βρίζω staffer. Η πουτανιά εν ολίγοις.

 

 

den paratas ta flame kalitera? zwgrafise tpt px ton gohan :P kala eixes arxisei mi to paratas :/

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό που όλοι νομίζετε πως είμαι mad είναι ο λόγος που συνεχίζω και ποστάρω. Αν για κάτι είμαι mad είναι ότι ο ζακε όσο ήταν vip και τον έκραζα έστελνε pm στον φινιτό, ενώ τώρα που τον κράζω με κάνει dekarma ή τρώω ban επειδή βρίζω staffer. Η πουτανιά εν ολίγοις.

 

olous tous vrizeis re vlaka, ektononese apo ti roxala pou sou exei dosei i zwh se ena forum, kakomiro se katalavenw, keep up

Link to comment
Share on other sites

++ Ότι κάνω δεν το κάνω για να γίνω gfx mod απλά να ξεχωρίσουμε ποιος έχει το deisgner ρανκ ως διακοσμητικό και ποιος το αξίζει έτσι?

Έχω κάνει 25 requests σε σχεδον 10 μέρες. Πες μου ποιος θα το κάνε αυτό. Αλλά όχι το κάνω για μένα. Όχι για τους άλλους έχω κάνει και 8 τη μέρα όρεξη να χεις.

 

Link to comment
Share on other sites

posa katakefala se varane sto sxolio? poses sto spiti? kai poses sto net?

 

LIVE THE DREAM, SPITI SXOLIO NET SPITI

 

zise to oniro TrelEeeEEeeeeEeeeeeeeeeEeeeeeeeEeeeeeeeeeeeEEeee

Δεν πάω σχολείο, έχω τελειώσει.

 

Σπίτι δεν με βαράει κανείς, μένω μόνος μου. Βέβαια, αν συναναστρέφομαι με αρκετά ηλίθια άτομα σαν εσένα βαράω καμιά στον τοίχο μόνος μου.

Επίσης δεν παω σε νετ, έχω ιντερνετ σπίτι εδώ και 4 χρόνια και δεν μου αρέσει η πολυκοσμία, έγω αγοραφοβία και είμαι λίγο ψυχάκιας. Φοβάμαι μην αρχίζω και δαγκώνω λαρύγγια.

 

Και δεν είναι όνειρο αυτό που ζω, είναι ένας εφιάλτης γιατί ο θάνατος της μάνας σου μου στοίχησε πολύ. Τόσο ψυχικά, όσο και οικονομικά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πάω σχολείο, έχω τελιώσει.

 

Σπίτι δεν με βαράει κανείς, μένω μόνος μου. Βέβαια, αν συναναστρέφομαι με αρκετά ηλίθια άτομα σαν εσένα βαράω καμιά στον τοίχο μόνος μου.

Επίσης δεν παω σε νετ, έχω ιντερνετ σπίτι εδώ και 4 χρόνια και δεν μου αρέσει η πολυκοσμία, έγω αγοραφοβία και είμαι λίγο ψυχάκιας. Φοβάμαι μην αρχίζω και δαγκώνω λαρύγγια.

 

Και δεν είναι όνειρο αυτό που ζω, είναι ένας εφιάλτης γιατί ο θάνατος της μάνας σου μου στοίχησε πολύ. Τόσο ψυχικά, όσο και οικονομικά.

 

kakomiro, 2 fapes re, oxi parapano

Link to comment
Share on other sites

 

den paratas ta flame kalitera? zwgrafise tpt px ton goku :P kala eixes arxisei mi to paratas :/

Δεν έχω μπλοκ, δεν μπορώ να πάω να πάρω γιατί βρέχει.

 

 

olous tous vrizeis re vlaka, ektononese apo ti roxala pou sou exei dosei i zwh se ena forum, kakomiro se katalavenw, keep up

Βασικά αν το κρίνεις έτσι δεν έχεις καμία διαφορά από 'μένα. Είσαι όλη μέρα μέσα και με κράζεις που σε κράζω. Και τι είναι αυτό

 

ektononese apo ti roxala pou sou exei dosei i zwh

 

μου θύμησες τον Καίλα στον λουστράκο.

 

Link to comment
Share on other sites

kakomiro, 2 fapes re, oxi parapano

Όταν δεν έχεις τι να πεις μην μπαίνεις στον κόπο να ποστάρεις σε παρακαλώ δηλαδή. Σκέτη απογοήτευση είσαι.
Link to comment
Share on other sites

Όταν δεν έχεις τι να πεις μην μπαίνεις στον κόπο να ποστάρεις σε παρακαλώ δηλαδή. Σκέτη απογοήτευση είσαι.

 

se grafw kai sta paparia mou vromozwo.

Link to comment
Share on other sites

se grafw kai sta paparia mou vromozwo.

Άμα με έγραφες στα παπάρια σου θα με έκανες ignore από το προφιλ σου. Ή έστω, δεν θα απαντούσες σε κάθε ποστ που κάνω. Απλά τρως τις ταπούλες και δεν χορταίνεις.
Link to comment
Share on other sites

Άμα με έγραφες στα παπάρια σου θα με έκανες ignore από το προφιλ σου. Ή έστω, δεν θα απαντούσες σε κάθε ποστ που κάνω. Απλά τρως τις ταπούλες και δεν χορταίνεις.

 

ta pisteveis afta pou les, afti einai i malakia re file

Link to comment
Share on other sites

Τι περίμενες να σου πω?

Δεν νομίζω να κάθεσαι να ασχολείσαι όλη μέρα με το gfx section επειδή απλά σ'αρέσει. Δεν είναι ντροπή να θες το gfx mod(ή μήπως είναι; για το mxc μιλάμε ούτως ή άλλως), αλλά από τη στιγμή που δεν σε θέλουν δεν χρειάζεται να αποδείξεις τίποτα παραπάνω. Υπάρχουν και καλύτερα φορουμς με gfx περιεχόμενο, αν ξέρεις κανένα και ασχολούνται και με ζωγραφική(στο χέρι) στείλε και σε 'μένα btw.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...