Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Όχι απλά εμ κάνετε request εμ τα θέλετε και γρήγορα χαλάρωσε λιγάκι.

Προτιμώ να εξυπηρετήσω κάποιο καινούργιο πρόσωπο παρα μόνο έσενα και εναν NinjaStep.

 

:okey: mia plaka kaname na oume... kala.... ok...

Link to comment
Share on other sites

Είπα εγώ ότι έχεις κανένα τικ ή κουσούρι το οποίο με πείραξε κιόλας; Όσο για τα τοπικ του αλλουνού είχαν πλάκα, έβγαζαν χιούμορ (αν ξέρεις τι είναι) ή πες το με τη δική σου λογική, πως ήταν χαζά. Όπως και να 'χει εμένα μου άρεσαν, αυτό που δεν καταλαβαίνω εγώ είναι αυτοί που δεν τους άρεσαν, σαν τη πάρτη σου καλή ώρα, τι ακριβώς ήθελαν να αποδείξουν; Ότι είσαι σοβαρός και δεν ασχολείσαι με ανωριμότητες ή κάτι τέτοιο μου φάνηκε εμένα. Βέβαια δεν ξέρω γιατί έφερες αυτό το παράδειγμα μιας και δεν είπα για κουσούρι ή ότι έχω κάτι συγκεκριμένο μαζί σου.

 

Αααα, για αυτό που είπες εσύ ότι είμαι κομπλεξικός που δεν ξέρω για ποιον λόγο μαλώνω, εσύ με έκραξες που δεν ήξερες τον λόγο τον οποίο μάλωνα.

Δεν το παίζω σοβαρός απλώς δεν μου άρεσαν η αηδίες που έγραφε, θυμάμαι ότι μόνο σε εσένα και 1-2 ακόμη είχαν αρέσει. Btw Ήξερα τον λόγο για τον οποίο μάλωνες γιατί διάβασα τα παραπάνω posts και έριξα μια ματιά στο report section. Α και αυτό το παράδειγμα το έφερα γιατί αυτό μου ήρθε στο μυαλό, θα μπορούσα να σε είχα κράξει για πολλά άλλα. Τέσπα βαρέθηκα, μπήκα για 10 λεπτά και κάθισα μισή ώρα+, ελπίζω να σε ξαναδώ να δραμάρεις κάποια μέρα που θα βαριέμαι, ΓΝ.
Link to comment
Share on other sites

o zake s ekane dekarma epidi ksana edoses karma ston fortuni esu m ekanes dekarma epidi ''fixara'' to dekarma pou eixes kanei esu ston zake to topic pou ton evrizes den itan meta to dekarma mou apo sena itan epidi ekane sinexeia dekarma ston fortuni. egw ipia esu den katalaveneis?  :P

Καταλαβαίνεις για ποιο fix μιλάω ή αρχίδια τόση ώρα; Πριν κάνω dekarma εσένα και πριν σε βρίσω έδωσα 1 καρμα στον fortuna για το guide του, ωραία; Απο'κει και πέρα δεν ασχολήθηκα με κανέναν, εσένα σε έβρισα αφού θεώρησα οτι εσύ το ρουφιάνεψες ΜΕΤΑ το fix, επίσης ΜΕΤΑ το fix έκανα dekarma τον ζακε γιατι μου την βίδωσε  και μετά έκανα dekarma εσένα γιατί του το έφτιαξες(όχι απαραίτητα επειδή ήσουν εσύ, όποιος και να το έκανε θα τον έκανα smite. Στην αρχή νόμιζα πως ήταν ο neverman και χάρηκα αλλά τελικά δεν ήταν).

 

Και ρωτάω εγώ τώρα, πριν οποιαδήποτε βρισιά και πριν οποιοδήποτε smite που έκανα, ο ζακε, πως πήγε στο lol section για να κάνει -1. Όλα αυτά που μου λες εσύ είναι μετά το 1ο smite που έκανα τον ζακε, αφού μου είχε κάνει fix 3 φορές.

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνεις για ποιο fix μιλάω ή αρχίδια τόση ώρα; Πριν κάνω dekarma εσένα και πριν σε βρίσω έδωσα 1 καρμα στον fortuna για το guide του, ωραία; Απο'κει και πέρα δεν ασχολήθηκα με κανέναν, εσένα σε έβρισα αφού θεώρησα οτι εσύ το ρουφιάνεψες ΜΕΤΑ το fix, επίσης ΜΕΤΑ το fix έκανα dekarma τον ζακε γιατι μου την βίδωσε  και μετά έκανα dekarma εσένα γιατί του το έφτιαξες(όχι απαραίτητα επειδή ήσουν εσύ, όποιος και να το έκανε θα τον έκανα smite. Στην αρχή νόμιζα πως ήταν ο neverman και χάρηκα αλλά τελικά δεν ήταν).

 

Και ρωτάω εγώ τώρα, πριν οποιαδήποτε βρισιά και πριν οποιοδήποτε smite που έκανα, ο ζακε, πως πήγε στο lol section για να κάνει -1. Όλα αυτά που μου λες εσύ είναι μετά το 1ο smite που έκανα τον ζακε, αφού μου είχε κάνει fix 3 φορές.

 

logika evlepe ti to ouaou exei afto to guide kai esu +3 karma o fortunis.

Link to comment
Share on other sites

Rosalie, Universe, KeepDaFaith, Xyraz, getsuga tensho, RomeoInside, xdem, ™StarЯdoм®, Matthew and 0 Guests are viewing this topic.

 

 

mpike o co-admin

 

 

pes mas pos niotheis pou exeis gia foto sto profile sou sto fb to avatar tou maxtor  :poker face:

Link to comment
Share on other sites

Δεν το παίζω σοβαρός απλώς δεν μου άρεσαν η αηδίες που έγραφε, θυμάμαι ότι μόνο σε εσένα και 1-2 ακόμη είχαν αρέσει. Btw Ήξερα τον λόγο για τον οποίο μάλωνες γιατί διάβασα τα παραπάνω posts και έριξα μια ματιά στο report section. Α και αυτό το παράδειγμα το έφερα γιατί αυτό μου ήρθε στο μυαλό, θα μπορούσα να σε είχα κράξει για πολλά άλλα. Τέσπα βαρέθηκα, μπήκα για 10 λεπτά και κάθισα μισή ώρα+, ελπίζω να σε ξαναδώ να δραμάρεις κάποια μέρα που θα βαριέμαι, ΓΝ.

Καλό σου βράδυ, όταν ξανακάνεις quote post άλλου που είναι στα greeklish και το γράψεις στα ελληνικά, βεβαιώσου ότι ξέρεις ορθογραφία και μετά βγες να διορθώσεις τους άλλους νεοέλληνα.
Link to comment
Share on other sites

Rosalie, Universe, KeepDaFaith, Xyraz, getsuga tensho, RomeoInside, xdem, ™StarЯdoм®, Matthew and 0 Guests are viewing this topic.

 

mpike o co-admin

 

pes mas pos niotheis pou exeis gia foto sto profile sou sto fb to avatar tou maxtor  :poker face:

 

o admin xazoula

Link to comment
Share on other sites

logika evlepe ti to ouaou exei afto to guide kai esu +3 karma o fortunis.

2 καρμα είχε πάρει, το 2ο το έδωσα εγώ και δεν είδα ότι είχε δώσει ήδη ο νικολούδος. Κι αν είχε δώσει δηλαδή πάλι θα έδινα αλλά τέλος πάντων. Μην το ψάχνεις, κάποιος το ρουφιάνεψε.
Link to comment
Share on other sites

?

Όσο είναι ο justice staff δεν πρόκειται να πάρεις promo οπότε τσάμπα προσπαθείς. Για το καλό σου το λέω, δεν πρόκειται να γίνει.
Link to comment
Share on other sites

2 καρμα είχε πάρει, το 2ο το έδωσα εγώ και δεν είδα ότι είχε δώσει ήδη ο νικολούδος. Κι αν είχε δώσει δηλαδή πάλι θα έδινα αλλά τέλος πάντων. Μην το ψάχνεις, κάποιος το ρουφιάνεψε.

 

tespa

Link to comment
Share on other sites

Όσο είναι ο justice staff δεν πρόκειται να πάρεις promo οπότε τσάμπα προσπαθείς. Για το καλό σου το λέω, δεν πρόκειται να γίνει.

 

Kάτι έχω καταλάβει. Ευχαριστώ.

Ποσος με ενδαφέρει κάνω αυτό που γουστάρω από κει και πέρα οτι θέλουν ας κάνουν.

Ας κρατήσουν τον Mix που έχει να κανει mod action apo to 2001.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...