Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

29,5 lvl account  tell me more how i got boosted.υyour argument is invalid

 

o kαθε αναπηρος εχει λογο εδω μεσα χωρις να ξερει. ειμαι ο μοναδικος  που δεν εχει μπει ποτε κανεις με το acc του να το boostαρουν κ εχει τυχει κ αρκετες φορες να παιξω με αντιπαλο το dask η το Snoopi κ να χασω ranked game.

 

Εγώ όποτε πετύχαινα το Snoopi, πάντα νικούσα. Είτε ήταν στο team μου είτε αντίπαλος. Πάντα έπνιγε όμως :/

 

Ακόμα θυμάμαι που είχε πάρει tf vs kass και του λέω "Θα την παλέψεις με Kass;" και μου λέει "Δεν έχω χάσει ποτέ από Kass"... 0/7 στο 15. Tον κουβάλησα όμως. Best noc eu

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όποτε πετύχαινα το Snoopi, πάντα νικούσα. Είτε ήταν στο team μου είτε αντίπαλος. Πάντα έπνιγε όμως :/

 

Ακόμα θυμάμαι που είχε πάρει tf vs kass και του λέω "Θα την παλέψεις με Kass;" και μου λέει "Δεν έχω χάσει ποτέ από Kass"... 0/7 στο 15. Tον κουβάλησα όμως. Best noc eu

όταν παίζαμε μαζί ήμουν 1400 και άξιζα 1200 :3 τώρα άλλαξαν τα πράγματα
Link to comment
Share on other sites

Thnite.

O Romeo, poulaei VERY BEST FILES. Mh tou les -beep-ies, tha se timwrisei o theos.

δεν ειναι ο Ρομεο αυτος που εκραξα. με το Ρομεο μια χαρα τα πηγαινω.

 

Εγώ όποτε πετύχαινα το Snoopi, πάντα νικούσα. Είτε ήταν στο team μου είτε αντίπαλος. Πάντα έπνιγε όμως :/

 

Ακόμα θυμάμαι που είχε πάρει tf vs kass και του λέω "Θα την παλέψεις με Kass;" και μου λέει "Δεν έχω χάσει ποτέ από Kass"... 0/7 στο 15. Tον κουβάλησα όμως. Best noc eu

οταν παιζαμε μαζι του Snoopi εβγαινε απο μεσα του ο καλυτερος του εαυτος 8)
Link to comment
Share on other sites

οταν παιζαμε μαζι του Snoopi εβγαινε απο μεσα του ο καλυτερος του εαυτος 8)

Πρέπει να λες τότε που βλέπατε Lee Sin αντίπαλο και κάνατε dodge γιατί νομίζατε πως ήμουν εγώ :okey:
Link to comment
Share on other sites

"Με βλεπουν να τσουλαω,απεχθανονται"

((They see me rollin' they hatin'))

97k3d4.jpg

 

Υπάρχει ακόμα το Dominion; Δεν το έχουν βγάλει από το game;

Link to comment
Share on other sites

Βασικά, σκέψου τι άτομα παίζουν για να σε λέει ο άλλος  hacker...

Πολωνοι για παντα! 8) με ειπε χακερ γιατι εκανα ulti κ κλειδωσα 3 ατομα στον πυργο μου.κ τους βαρουσε. σκοτωσα 2 ,παω να φυγω σκοτωνω κ τον τριτο κ μετα πεθαινω.

 

29 lv mate

το νορμαλ ελο εχει ανεβει στα υψη απ το lvl1

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock