Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Δεν έχει σχολείο αυτές τις μέρες. Ξυπνάνε τα μαλακισμένα καυλωμένα νωρίς να δούνε τι δώρο τους έφερε ο Άγιος Βασίλης και καπάκι μπαίνουνε lol και μας σπάνε τις μπάλες.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να βρει μέσω IP ποιος έκανε post με το acc μου σε αυτό το topic;

 

http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=255641.msg2373834#msg2373834

Link to comment
Share on other sites

Dn mporw na dw tin IP tou egw..Gam.iseta game dn mporw na kerdisw me ta zwa ta 5xrona

λες να μην το ξέρει? :P

 

δεν πήγαινε για εσένα χδ

Link to comment
Share on other sites

Dn mporw na dw tin IP tou egw..Gam.iseta game dn mporw na kerdisw me ta zwa ta 5xrona

 

to idia travame kai sto cod...12xrona pantou na to paizoyn istories kai otan xanoun sto team deathmatch me party 5 atomwn meta klaine h vrizoyn...Ta gatakia den kseroun ti esti Hardcore mode

Link to comment
Share on other sites

Ηταν μέσα στο αυτοκίνητο ένα ζευγάρι και τρέχανε με 60 km...

 

Κάποια στιγμή λέει η γυναίκα: - Μήτσο μου, το ξέρω ότι είμαστε παντρεμένοι εδώ και 20 χρόνια, αλλά θέλω διαζύγιο...

 

Ο Μήτσος δεν λέει τίποτα, απλώς αυξάνει ταχύτητα και φτάνει τα 70.

 

Η γυναίκα του λέει: - Θέλω να χωρίσουμε επειδή τα έχω με τον καλύτερο φίλο σου και είναι και καλύτερος εραστής...

 

Ο Μήτσος αρχίζει και θυμώνει αλλά δεν λέει τίποτα, απλώς αυξάνει ταχύτητα και φτάνει τα 80 χλμ. Η γυναίκα του συνεχίζει...

 

- Θέλω το σπίτι και τα παιδιά...

 

Ο Μήτσος δεν μιλάει και αυξάνει ταχύτητα στα 90 χλμ... - Θέλω όλες τις καταθέσεις και όλες τις πιστωτικές...

 

Ο Μήτσος φουλάρει στα 100 και κατευθύνεται προς έναν τοίχο, οπότε και απορημένη η γυναίκα του τον ρωτάει...

 

- Εσύ, Μήτσο, δεν θέλεις τίποτα;

 

Eκείνος απαντάει λίγο πριν χτυπήσουν τον τοίχο...

 

- Εχω όλα όσα χρειάζομαι. Και εκείνη ρωτάει:

 

- Τι έχεις, Μήτσο;

 

Και απαντάει εκείνος:

 

- Τον αερόσακο!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...