Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

καιρός ήταν  8)

Βάζεις και τον εμπείρη και καλά ότι δικαιώθηκες, άτομο που ασχολείται μόνο με το topic του στo market-place για να βγάζει λεφτά.

 

Έλεος ρε μαλάκα, έκραζες κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Βάζεις και τον εμπείρη και καλά ότι δικαιώθηκες, άτομο που ασχολείται μόνο με το topic του στo market-place για να βγάζει λεφτά.

 

Έλεος ρε μαλάκα, έκραζες κιόλας.

Κοίτα πως έγιναν τα l2 boards όσο καιρό ήμουν γκρι και ξανακοίτα σε μια εβδομάδα από τώρα.
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα πως έγιναν τα l2 boards όσο καιρό ήμουν γκρι και ξανακοίτα σε μια εβδομάδα από τώρα.

 

Δεν σε έχουμε ανάγκη . Κοιτά πως έγινε το private servers .

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα πως έγιναν τα l2 boards όσο καιρό ήμουν γκρι και ξανακοίτα σε μια εβδομάδα από τώρα.

Σταμάτα. Η μόνη δουλεία που κάνεις στο l2 απ'όσο ξέρω έχει σχέση με developing κλπ, καμία σχέση το gaming moderator.

 

Coder/Developer έπρεπε να γίνεις, αλλά βέβαια, είναι πιο εύκολο να σε κάνει promote σε ένα άκυρο rank παρά να βάλει τα 2 παραπάνω δικαιώματα στο άλλο που πρέπει να είσαι κανονικά. Δηλαδή κι ο ρομεο σαν gold, καλύτερα από 'σένα ταιριάζει στη θέση που είναι. Αυτός είναι λοιπόν ο λόγος που πήρες τη θέση, δεν λέω ότι δεν έρπεπε να πάρεις, απλά είναι σαν να λέμε ότι οι gmods είναι admin.

Link to comment
Share on other sites

Σταμάτα. Η μόνη δουλεία που κάνεις στο l2 απ'όσο ξέρω έχει σχέση με developing κλπ, καμία σχέση το gaming moderator.

 

Coder/Developer έπρεπε να γίνεις, αλλά βέβαια, είναι πιο εύκολο να σε κάνει promote σε ένα άκυρο rank παρά να βάλει τα 2 παραπάνω δικαιώματα στο άλλο που πρέπει να είσαι κανονικά. Δηλαδή κι ο ρομεο σαν gold, καλύτερα από 'σένα ταιριάζει στη θέση που είναι. Αυτός είναι λοιπόν ο λόγος που πήρες τη θέση, δεν λέω ότι δεν έρπεπε να πάρεις, απλά είναι σαν να λέμε ότι οι gmods είναι admin.

Για την ακρίβεια l2 moderator έπρεπε να γίνω, αλλά ο maxtor τους έβαλε όλους σε ένα τσουβάλι. Για coder δεν κάνω γιατί δεν έχω χρόνο να αρχίσω να κάνω και shares, πιο εύκολο μου είναι να κάνω mod actions αυτή την περίοδο.

Δεν σε έχουμε ανάγκη . Κοιτά πως έγινε το private servers .

- Zake promoted to Gaming Moderator.Reason: Suggested by Global Mods Team.(21 November 2012)*new*
Link to comment
Share on other sites

Και βάλανε εσένα gaming moderator για να κάνεις mod actions που; Στις κοκορομαχίες στα private servers; Μόνο το LoL Section έχει ελάχιστο activity, το l2 είναι για τον πούτσο.

 

Τεσπα, καλή σταδιοδρομία. Μαξτορ, γαμήθηκες πάλι, είσαι τετραπέρατος. Έπρεπε να γίνεις στρατηγός.

Link to comment
Share on other sites

Για την ακρίβεια l2 moderator έπρεπε να γίνω, αλλά ο maxtor τους έβαλε όλους σε ένα τσουβάλι. Για coder δεν κάνω γιατί δεν έχω χρόνο να αρχίσω να κάνω και shares, πιο εύκολο μου είναι να κάνω mod actions αυτή την περίοδο.

giati oi coder exoun 3eskisti sta share axaxaxaxaxaxax

GJ re gia to Game mod

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και βάλανε εσένα gaming moderator για να κάνεις mod actions που; Στις κοκορομαχίες στα private servers; Μόνο το LoL Section έχει ελάχιστο activity, το l2 είναι για τον πούτσο.

 

Τεσπα, καλή σταδιοδρομία. Μαξτορ, γαμήθηκες πάλι, είσαι τετραπέρατος. Έπρεπε να γίνεις στρατηγός.

--Gaming-Moderator:

 

-Membergroup Info:

      • Gaming-Moderators can moderate only PC Gaming Zone.They DON NOT have ban/unban permissions

      They have access in Staff/Staff L2/VIP/Junkyard Sections. They MUST be active atleast once a day/2 days.

-Permissions:

      • Move/Lock/Unlock/Remove/Modify/Sticky/UnSticky any Topic in PC Gaming Zone ONLY.

      • Lock/Unlock Topics everywhere.

      • Hide/UnHide any topic in PC Gaming Zone ONLY.

      • View/Give Karma everyone.

      • Remove Topics disabled. Gaming-Moderators from now on can only Move Topics in Junkyard.

 

 

Na arxisw na gelaw i tha arxisis esu?

Link to comment
Share on other sites

Και βάλανε εσένα gaming moderator για να κάνεις mod actions που; Στις κοκορομαχίες στα private servers; Μόνο το LoL Section έχει ελάχιστο activity, το l2 είναι για τον πούτσο.

 

Τεσπα, καλή σταδιοδρομία. Μαξτορ, γαμήθηκες πάλι, είσαι τετραπέρατος. Έπρεπε να γίνεις στρατηγός.

Lineage II Private Servers, [General] Lineage II Develop [L2J] English, [General] Lineage II Develop [L2J] Greek, [share] Lineage II Develop [L2J Server], [Request] Dev Help [L2J] En και [Request] Dev Help [L2J] Gr. 6 active boards.
Link to comment
Share on other sites

Σταμάτα. Η μόνη δουλεία που κάνεις στο l2 απ'όσο ξέρω έχει σχέση με developing κλπ, καμία σχέση το gaming moderator.

 

Coder/Developer έπρεπε να γίνεις, αλλά βέβαια, είναι πιο εύκολο να σε κάνει promote σε ένα άκυρο rank παρά να βάλει τα 2 παραπάνω δικαιώματα στο άλλο που πρέπει να είσαι κανονικά. Δηλαδή κι ο ρομεο σαν gold, καλύτερα από 'σένα ταιριάζει στη θέση που είναι. Αυτός είναι λοιπόν ο λόγος που πήρες τη θέση, δεν λέω ότι δεν έρπεπε να πάρεις, απλά είναι σαν να λέμε ότι οι gmods είναι admin.

κλικες..
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock