Jump to content

[Paypa]Αναληψη


.Gold

Recommended Posts

νομίζω ναι, mastercard έχεις;

υπάρχει και το e-banking

τωρα θα παω να κανω χρεωστικη γιατι εχω καποια λεφτα σε paypal(unverified) και θελω να τα τραβηξω. το e-banking τι ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Αμα βαλω την χρεωστικη μου καρτα στην paypal (καταρχην γινεται?) μπορω να κανω αναληψη τα λεφτα απο Α.Τ.Μ?

όχι
Link to comment
Share on other sites

οχι για ποιο απο τα 2? εστω απο τραπεζα αν μπορω να τα κανω αναληψη..

όσο βρίσκονται στο paypal balance δε μπορείς από πουθενά.
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα δε ξέρω τι είναι ακριβώς η χρεωστική αλλά ξέρω ότι με mastercard γίνεται να κάνεις

όχι

Link to comment
Share on other sites

Zake ρώτησα και γίνεται

Όσο υπάρχουν στην πιστωτική κάρτα υπάρχουν και στο paypal, το αντίστροφο δεν ισχύει.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενας τροπος να τα παρω?:(

να τα στείλεις στον τραπεζικό σου λογαριασμό από το πέιπαλ, θα περιμένεις 2-5 εργάσιμες μέρες. Εμένα συνήθως 2-3 κάνουν να τα στείλουν.
Link to comment
Share on other sites

ο λογαριασμος που εχω paypal ειναι unverified και τα στοιχεια ειναι ο,τι νανε μπορω και παλι να τα στειλω?

μπορείς όταν τον κάνεις verified. Και άμα σε ρωτήσουν για το όνομα σου πες ότι είναι το παρατσούκλι σου. Τώρα αν έβαλες και στα υπόλοιπα στοιχεία ότι να ναι βρες άλλο τρόπο.
Link to comment
Share on other sites

Αμα βαλω την χρεωστικη μου καρτα στην paypal (καταρχην γινεται?) μπορω να κανω αναληψη τα λεφτα απο Α.Τ.Μ?

 

Tι κάρτα είναι; Π.χ όπως είπε ο Βάζελος με συγκεκριμένες γίνεται όπως η mastercard.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...