Jump to content

Ban Ston InTheEnd.


DwsEPoNo

Recommended Posts

Φιλε InTheEnd το εκανες, δεν το εκανες σημασια εχει οτι ειπες οτι εσυ το κανεις. Ξεκουρασου τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε InTheEnd το εκανες, δεν το εκανες σημασια εχει οτι ειπες οτι εσυ το κανεις. Ξεκουρασου τωρα.

Δεν φταιω εγω που ειναι καθιστεριμενος ο αλλος,εγω μιλα σαν φιλο προς φιλο για ΠΛΑΚΑ και αυτος το πηρε σοβαρα και το ειπε με την μια στον Elfo.

 

gfdsgs.png

 

Αδε ηρεμιστε ολοι σας τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elfocrash

den apodikniei kati h foto sou.kai den kaneis ena filo block kai delete apo pantou gia "plaka".

Link to comment
Share on other sites

den apodikniei kati h foto sou.kai den kaneis ena filo block kai delete apo pantou gia "plaka".

VRE EISAI KOUTOS PES MOU??? VLEPEIS OTI DEN DIXNEI PIC TOU KAI OTI TO NAME TOU EINAI MAVRO? ARA AUTOS ME EKANE OXI EGW.TWRA LEGE TIS PAPARIES SOU GIATI EINAI FILARAKI SOU KAI TON YPOSTIRIZEIS ADIKO?HM...
Link to comment
Share on other sites

Και επειδη το ban δεν εγινε στο συγκεκριμενο account αλλα γενικα στο ατομο σου, banned και αυτο.

Locked

Link to comment
Share on other sites

VRE EISAI KOUTOS PES MOU??? VLEPEIS OTI DEN DIXNEI PIC TOU KAI OTI TO NAME TOU EINAI MAVRO? ARA AUTOS ME EKANE OXI EGW.TWRA LEGE TIS PAPARIES SOU GIATI EINAI FILARAKI SOU KAI TON YPOSTIRIZEIS ADIKO?HM...

εξάλλου μετά το delete που με έκανες, σε έκανα block εγώ.

δεν υπάρχει λόγος, να γνωριζόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...