Jump to content

[gr]Have fun with Greek champs


Recommended Posts

Πώς θες να τα μεταφράσουν δηλαδή; Το Infinity Edge, το Phantom Dancer κτλ.. επειδή ακούγονται ωραία στα αγγλικά δεν σημαίνει ότι βγάζουν και νόημα.

 

Όπως ακούγονται στα αγγλικά, ακούγονται και στα ελληνικά. Όπως φαίνονται σε εμάς αυτά φαίνονται και σε όσους έχουν μητρική γλώσσα τα αγγλικά.

Link to comment
Share on other sites

Μις Φόρτσουν..

Μορντεκάιζερ ..es number uno

Σιντζντ umad bro?

Τίμο cold blooded animal

Τουίστεντ Φέιτ EPIC

Τρίνταμερ TOP OR AFK

Φίντλστιξ PLAKA MAS KANOUN!

 

καλα αυτο ειναι ενα και πολυ "Γ.Μ.Τ. Σπαθί"

Μαναμιούν χωρις σχολιο

Εντροπία το πιο επικο ονομα για ιτεμ ever!

"Ξίφος του Απείρου" .. καλα κοβεις τα απειρα

Παραποιητής του Μάνα.. του πάνα?

Περικνημίδες του Μπερζέρκερ λες και ο "berserker" ειναι προσωπο

Τιάματ ο τονος κ γαμω

Φάγος.. ποιος?

Χορευτής φαντασμάτων. Κ

 

 

Καλα ρε ποιους προσλαβε η riot και κανανε αυτες τις μεταφρασεις? ελεος.. το καλο ειναι οτι εχουν φαση :D

 

 

btw: απο που μαθατε οτι ειναι τσαμπα ρε και δεν λετε? δεν ειπε κανενας της riot οτι θα ειναι free το σκιν. δωσε source μην απλως λετε μαλακιες που δεν στεκουν. Πιο πιθανο ειναι να δωσουνε codes σε οσους παρεβρεθουν στο event στην αθηνα.

ama dn sou aresoun dn se upoxreonh kaneis na balis ta ellhnika enta3h?ma8ate oloi tr dn m aresoun oi metafraseis kai auta dn ftani p h riot endiarfe8hke gia tin ellada milate kiolas

 

 

kai gia to skin nai 8a dosoune free skin pane sto ellhniko forum kai diabase ekei lg http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=455222 kai mn kanis thn e3upnada sou p ma8ame gia to free skin

Link to comment
Share on other sites

Όπως ακούγονται στα αγγλικά, ακούγονται και στα ελληνικά. Όπως φαίνονται σε εμάς αυτά φαίνονται και σε όσους έχουν μητρική γλώσσα τα αγγλικά.

 

Εγώ το ξέρω αυτό, στους άλλους να το πεις.

Link to comment
Share on other sites

θα μεινω west! αλλα εχω φτιαξει acc east για να το ανεβασω σε λιγες μερες κ να παρω κ τον παιχτη που θα δωσουν με την ευκαιρια.

 

η μαλακια ειναι οτι ολοι θα παιζουν με το σκιν τις πρωτες μερες οποτε ειμαι ετοιμος ψυχολογικα για τραγικους παιχτες.κλασσικος east

Link to comment
Share on other sites

θα μεινω west! αλλα εχω φτιαξει acc east για να το ανεβασω σε λιγες μερες κ να παρω κ τον παιχτη που θα δωσουν με την ευκαιρια.

 

η μαλακια ειναι οτι ολοι θα παιζουν με το σκιν τις πρωτες μερες οποτε ειμαι ετοιμος ψυχολογικα για τραγικους παιχτες.κλασσικος east

you dont say?

Link to comment
Share on other sites

θα μεινω west! αλλα εχω φτιαξει acc east για να το ανεβασω σε λιγες μερες κ να παρω κ τον παιχτη που θα δωσουν με την ευκαιρια.

 

η μαλακια ειναι οτι ολοι θα παιζουν με το σκιν τις πρωτες μερες οποτε ειμαι ετοιμος ψυχολογικα για τραγικους παιχτες.κλασσικος east

 

Ποια η διαφορά; Γλιτώνεις τα ζώα τις τελευταίες μέρες στον west; Εγώ μόνο με full premade έπαιξα χθες. Δεν παλεύεται.

Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορά; Γλιτώνεις τα ζώα τις τελευταίες μέρες στον west; Εγώ μόνο με full premade έπαιξα χθες. Δεν παλεύεται.

West=Jax(imus) ... πολυ πονος στους αντιπαλους απ το κοπανημα κ στη μεση του jax απ το κουβαλημα.δεν μπορεσα να βρω κανενα τραγικο west.

 

you dont say?

η αληθεια ειναι οτι δεν καιγομαι κ τοοοοοοοοοσο για cassiopeia γιατι παιζω mid 1 φορα το μηνα.προτιμω κατι για τοπ η για ζουγκλα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...