Jump to content

ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ - ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ


Vox

Recommended Posts

εχω την απορια ολοι εσεις που κραζεται τους χρυσαυγιτες τι εχετε σκοπο να ψηφισετε

Και για να τελειώνω μαζί σου γιατί με κουράζεις οι λόγοι που θα ψηφίσω ΣΥΡΙΖΑ είναι αυτοί οι 2 : 1) Θέλει να ξαναφτίαξει το κοινωνικό κράτος που σε αυτά τα 2,5 χρόνια ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ και 2)Θέλει να αναδιανείμει τον πλούτο αλλά ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΝΟΜΙΟΥΧΩΝ!

Δε ξέρω αν θα τα κάνει αλλά το πρόγραμμα του με κάνει να θέλω να τον ψηφίσω απλά.

Δεο τα αναλύω περαιτέρω αν ενδιαφέρεσαι ψάξε πιο πριν ή άλλα threads κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Δεο τα αναλύω περαιτέρω αν ενδιαφέρεσαι ψάξε πιο πριν ή άλλα threads κλπ.

Είμαστε ΕΛΛΗΝΕΣ

Είμαστε Ανεξάρτητοι

ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ!

 

Link to comment
Share on other sites

εχω την απορια ολοι εσεις που κραζεται τους χρυσαυγιτες τι εχετε σκοπο να ψηφισετε

Έχω την απορία εσύ που κράζεις όλα τα υπόλοιπα γιατί υποστηρίζεις Χρυσή Αυγή.
Link to comment
Share on other sites

Έχω την απορία εσύ που κράζεις όλα τα υπόλοιπα γιατί υποστηρίζεις Χρυσή Αυγή.

 

hey!

 

Μη μου βιαζεσαι να βγαζεις συμπερασματα διοτι δεν εχω κραξει κανενα αλλο κομμα.

Αντιθετως αμα εχεις δει καποιο σχολιο μου θα δεις οτι δεν συμφωνω με τις τακτικες της Χ.Α αλλα και με τη προπαγανδα που ασκουν πολλα αλλα κομματα.

 

Παντως, Νικολουδε η οπως λεγεσαι (βαριεμαι να σκρολαρω πανω να δω :Ρ) και γω να ειμαι ειλικρινης τσιπρα σκοπευω να ψηφισω. Ευχομαι ειλικρινα να ακολουθησει και να καταφερει να κανει ολα αυτα που λεει ως ενα μεγαλο βαθμο.

 

Εχω βαρεθει με τη ψευδοδημοκρατια και την αδιαφορια των υπολοιπον.

Το μονο που ενδιαφερονται ειναι ποιος θα την βγει στον αλλο και ποιος θα ασκησει καλυτερη προπαγανδα, τα προβληματα ομως του κοσμου καθαρα στα αρχιδια τους τα εχουν γραμμενα οπως φαινεται.

 

Παντως, η αληθεια ειναι πως θα γουσταρα να εβλεπα και την Χ.Α μεσα στη βουλη.

Θελω να δω ποικιλομορφια κομματων.

Link to comment
Share on other sites

Θέλεις να γίνεις χρυσαυγήτης? μίλησα με μιχαλολιάκο και κασιδιάρη και μου είπαν τι χρειάζετε αλλιώς @@

1ο>πρέπει να πλακώσεις πάνω απο 100 μετανάστες και 30 Ελληνες σε 3 ημέρες

2ο>πρέπει να κάνεις κλοπες απο μαγαζιά αλλοδαπών και Ελλήνων

3ο>παράνομη οπλοφορία

και τι πρέπει να κάνεις πάντα

Να χαιρετάς ναζιστικά

Να σε λένε φασίστα και να χαίρεσε

Να πας με άλλα 4 άτομα για να χτυπάτε 1 μετανάστη

Εαν δεις κάποιον το βράδυ έξω χτύπησε τον και ας είναι Έλληνας,δεν έχει κανένας το δικαίωμα να είναι έξω εκτός απο εμας

Εαν μιλήσει κάποιος χωρίς άδεια σκότωσε τον

Εαν πας σε κάποιο τηλεοπτικό κανάλι και δεν σε αποκαλούν μετά Ροκι Μπαλμπόα,θα τρώς ξύλο

και αρκετά ακόμα που θα τα πω αργότερα

Link to comment
Share on other sites

den ksereis tpt apo ton Xitler kai apla milas epeidi ta akouses apo tin TV (kathari propaganda)

oute ti einai i svastigka oute gia ton meandro den kserete tpt den exete idea oute gia kouminismo pou ton iposturizete apla lete mlkies pou akoute apo ton mpampaka sas

 

Να υποθέσω ήσουν προσωπική γραμματέας του Χιτλερ?

Link to comment
Share on other sites

Θέλεις να γίνεις χρυσαυγήτης? μίλησα με μιχαλολιάκο και κασιδιάρη και μου είπαν τι χρειάζετε αλλιώς @@

1ο>πρέπει να πλακώσεις πάνω απο 100 μετανάστες και 30 Ελληνες σε 3 ημέρες

2ο>πρέπει να κάνεις κλοπες απο μαγαζιά αλλοδαπών και Ελλήνων

3ο>παράνομη οπλοφορία

και τι πρέπει να κάνεις πάντα

Να χαιρετάς ναζιστικά

Να σε λένε φασίστα και να χαίρεσε

Να πας με άλλα 4 άτομα για να χτυπάτε 1 μετανάστη

Εαν δεις κάποιον το βράδυ έξω χτύπησε τον και ας είναι Έλληνας,δεν έχει κανένας το δικαίωμα να είναι έξω εκτός απο εμας

Εαν μιλήσει κάποιος χωρίς άδεια σκότωσε τον

Εαν πας σε κάποιο τηλεοπτικό κανάλι και δεν σε αποκαλούν μετά Ροκι Μπαλμπόα,θα τρώς ξύλο

και αρκετά ακόμα που θα τα πω αργότερα

Σε θεωρεί αστείατορα η μανα σου?
Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ήσουν προσωπική γραμματέας του Χιτλερ?

t einai i xrisi augi poioi oi skopoi tis i deologies tis pes m kati

ena pragma p ksereis

epd distixos den ksereis t simainei i x.a. gt eimai apolita sigouros ot den kses tpt.

pia itane i ideologia t xitler ?  t simainei nazi r ??? k apo pou proerxetai???  pios itane o arxigos ts ?

 

 

oooute nazi den ksereis t simainei k apo pou bgainei i leksi

 

oi koummounistes ksereis t einai??? 

 

den exeis idea oute esu oute oi aloi pou postaroun adika

 

Link to comment
Share on other sites

t einai i xrisi augi poioi oi skopoi tis i deologies tis pes m kati

ena pragma p ksereis

epd distixos den ksereis t simainei i x.a. gt eimai apolita sigouros ot den kses tpt.

pia itane i ideologia t xitler ?  t simainei nazi r ??? k apo pou proerxetai???  pios itane o arxigos ts ?

 

 

oooute nazi den ksereis t simainei k apo pou bgainei i leksi

 

oi koum-beep-istes ksereis t einai??? 

 

den exeis idea oute esu oute oi aloi pou postaroun adika

 

 

Σωστά.Για να κρίνεις τις πράξεις ενός ατόμου θα πρέπει πρώτα να γνωρίζεις το βιογραφικό του, τις σπουδές του, τους στόχους του και τα λοιπά..

 

Του βλέπω να βαράνε οποιονδήποτε δεν συμφωνεί με τις απόψεις τους.

Σου λένε στον δρόμο "πάρε ενα φυλλάδιο" και άμα δεν πάρεις στο παίζουνε μαγκιά.

Ο Μιχαλολιάκος και ο Κασιδιάρης, σε ζωντανή ώρα, έχουν απειλήσει κόσμο και κοσμάκι.

Ο Λαγός απο τα 30 λεπτά ομιλίας του, τα 29 τα χαλάει κοιτώντας το χαρτί που έχει μπροστά του διότι δεν μπορεί να θυμηθεί ούτε αυτά που υποστηρίζει.

Δεν έχουν κανέναν σεβασμό για τον συνάνθρωπο εκτός αν είναι Έλληνας και Χριστιανός.

Υποστηρίζουν τον Χίτλερ άρα είναι Χιτλερικοί.Στις μπάλες μου το βιογραφικό του Χίτλερ.Ξέρω πως έκλεινε σε δωμάτια με αυξημένη θερμοκρασία μέχρι να πεθάνουν απο ασφυξία (ακόμα και 5χρονα παιδάκια) και ύστερα μετέτρεπε το σώμα τους σε σαπούνι.

Σκότωνε ΚΑΘΕ Εβραίο διότι δεν τους πήγαινε.Τους θεωρούσε υπο καθώς είναι και εκείνοι άνθρωποι και δεν διαφέρουν σε τίποτα απο όλους τους υπόλοιπους.

Όσον αφορά τη Χ.Α. , μόνο η βία με την οποία αντιμετωπίζουν κάθε κατάσταση αποδεικνύει τους τρόπους που επιλέγουν για την επίλυση ενός προβλήματος.

 

Και πολλά άλλα που βαριέμαι να τα γράψω διότι σπαταλάω αυτη τη στιγμή την ώρα μου απευθυνόμενος σε έναν πιτσιρικά.

Πήγαινε για ύπνο και τις προσπάθειες επιχειρηματολογίας με ερωτήσεις τύπου "και εσύ τι ξέρεις περί μπλα μπλα?" άφησέ τες για άτομα με γνώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά.Για να κρίνεις τις πράξεις ενός ατόμου θα πρέπει πρώτα να γνωρίζεις το βιογραφικό του, τις σπουδές του, τους στόχους του και τα λοιπά..

 

Του βλέπω να βαράνε οποιονδήποτε δεν συμφωνεί με τις απόψεις τους.

Σου λένε στον δρόμο "πάρε ενα φυλλάδιο" και άμα δεν πάρεις στο παίζουνε μαγκιά.

Ο Μιχαλολιάκος και ο Κασιδιάρης, σε ζωντανή ώρα, έχουν απειλήσει κόσμο και κοσμάκι.

Ο Λαγός απο τα 30 λεπτά ομιλίας του, τα 29 τα χαλάει κοιτώντας το χαρτί που έχει μπροστά του διότι δεν μπορεί να θυμηθεί ούτε αυτά που υποστηρίζει.

Δεν έχουν κανέναν σεβασμό για τον συνάνθρωπο εκτός αν είναι Έλληνας και Χριστιανός.

Υποστηρίζουν τον Χίτλερ άρα είναι Χιτλερικοί.Στις μπάλες μου το βιογραφικό του Χίτλερ.Ξέρω πως έκλεινε σε δωμάτια με αυξημένη θερμοκρασία μέχρι να πεθάνουν απο ασφυξία (ακόμα και 5χρονα παιδάκια) και ύστερα μετέτρεπε το σώμα τους σε σαπούνι.

Σκότωνε ΚΑΘΕ Εβραίο διότι δεν τους πήγαινε.Τους θεωρούσε υπο καθώς είναι και εκείνοι άνθρωποι και δεν διαφέρουν σε τίποτα απο όλους τους υπόλοιπους.

Όσον αφορά τη Χ.Α. , μόνο η βία με την οποία αντιμετωπίζουν κάθε κατάσταση αποδεικνύει τους τρόπους που επιλέγουν για την επίλυση ενός προβλήματος.

 

Και πολλά άλλα που βαριέμαι να τα γράψω διότι σπαταλάω αυτη τη στιγμή την ώρα μου απευθυνόμενος σε έναν πιτσιρικά.

Πήγαινε για ύπνο και τις προσπάθειες επιχειρηματολογίας με ερωτήσεις τύπου "και εσύ τι ξέρεις περί μπλα μπλα?" άφησέ τες για άτομα με γνώσεις.

oti eipes den isxuei eisai ena paidaki pou den exei idea kai kati vlakes san esena exoun katastrepsei tin ELLADA alla vevaia esena den se endiaferei eisai alvanos

ante trava gia upno

Link to comment
Share on other sites

oti eipes den isxuei eisai ena paidaki pou den exei idea kai kati vlakes san esena exoun katastrepsei tin ELLADA alla vevaia esena den se endiaferei eisai alvanos

ante trava gia upno

 

Και που το στηρίζεις το γεγονός οτι είμαι λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Tι συζητάτε μωρέ; Αν δε μπορούν να καταλάβουν ότι η Χ.Α. είναι πραγματικά ανθελληνικό κόμμα τότε είναι άξιοι της μοίρας τους.

Link to comment
Share on other sites

Tι συζητάτε μωρέ; Αν δε μπορούν να καταλάβουν ότι η Χ.Α. είναι πραγματικά ανθελληνικό κόμμα τότε είναι άξιοι της μοίρας τους.

 

Όχι κάτσε, ο Excalibur κάνει ακριβώς όπως τον Μιχαλολιάκο όταν τον ρωτάνε κάτι που δεν τον συμφέρει και μοιράζει φτηνές δικαιολογίες!!!

Link to comment
Share on other sites

sthn 'b peiraia eixe vgei 1 i 2 i x.a

 

http://www.fimes.gr/2012/05/ekloges-2012-a-peiraios-b-peiraios/

 

5οι

 

Που τα βλέπετε αυτά τα "2οι" και "1οι" αναρωτιέμαι ορισμένοι...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...