Jump to content

[gr]erotisi thematos trolarisma


l22expert

Recommended Posts

re pedia kala kai kaka gt se merika mou post blepo me lei o alos tora mas trolaris pote den trolara sto forum kai den prospathisa na kano spam thelo napo oti katalabeno oti den grafo min po milao sosta den grafo exw pai mexri deftera gimnasiou alla se thema zois kai thanatou exw panepistimiou spoudes kai anw. leo se topic mou pos ine to problima akribos kai blepo p[entagonte kai lene katalabes tpt eno leo to problima pos ine akribos pos simbeni gia mena afti ine i spamer

Link to comment
Share on other sites

Ποιος το κλείδωσε;

 

Τέλος πάντων, απλά οι περισσότεροι δεν έχουν ξαναδεί περίπτωση ατόμου σαν εσένα. Είναι σπάνιο σήμερα να μην έχει τελειώσει κάποιος το Γυμνάσιο, αλλά η αλήθεια είναι πως αρκετά συχνά είναι δύσκολο να καταλάβει κανείς τι θες να πεις. Δεν ξέρω πως εκφράζεσαι στον προφορικό λόγο, αλλά στο γραπτο δύσκολα καταλαβαίνουμε τι λες λόγω του λανθασμένου συνακτικού και της ελάχιστης στίξης που χρησιμοποιείς.

 

Πάντως, αν θες να ακούσεις τη συμβουλή μου θα σου έλεγα να  αρχίσεις να διαβάζεις άρθρα είτε σε blog είτε σε εφημερίδες και να πιάσεις να βλέπεις πιο συχνά τηλεόραση, ώστε να βελτιώσεις το λεξιλόγιο σου και τον τρόπο που μιλάς.

Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων, απλά οι περισσότεροι δεν έχουν ξαναδεί περίπτωση ατόμου σαν εσένα. Είναι σπάνιο σήμερα να μην έχει τελειώσει κάποιος το Γυμνάσιο, αλλά η αλήθεια είναι πως αρκετά συχνά είναι δύσκολο να καταλάβει κανείς τι θες να πεις. Δεν ξέρω πως εκφράζεσαι στον προφορικό λόγο, αλλά στο γραπτο δύσκολα καταλαβαίνουμε τι λες λόγω του λανθασμένου συνακτικού και της ελάχιστης στίξης που χρησιμοποιείς.

Που να γράψει και με ελληνικούς χαρακτήρες μαζί με τόνους! Χαχαχα, θα γίνει σφαγή. :P
Link to comment
Share on other sites

Ρε σταματήστε να κοροϊδεύετε. Αφού δεν μπορεί το παιδί να γράψει, δεν ξέρω γιατί, αλλά δεν μπορεί. Το αστείο που το βρίσκετε δεν μπορώ να καταλάβω.

Link to comment
Share on other sites

ti ton koroideyete re kakomirides eseis pou 8a teliosete dld to likeioo kaliteroi 8a ste? gia na morfo8eis estw sto elaxisto prepei na pareis xarti panepistimiou opote eseis p koroideyete amorfotoi 8a meinete

agramata,analfabita zwa

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν μπορεί το παιδί να γράψει, δεν ξέρω γιατί

αφού το λέει, μέχρι τη δευτέρα γυμνασίου πήγε σχολείο.

Link to comment
Share on other sites

re pedia kala kai kaka gt se merika mou post blepo me lei o alos tora mas trolaris pote den trolara sto forum kai den prospathisa na kano spam thelo napo oti katalabeno oti den grafo min po milao sosta den grafo exw pai mexri deftera gimnasiou αλλά σε θέμα ζωής και θανάτου έχω πανεπιστημίου σπουδές και άνω. leo se topic mou pos ine to problima akribos kai blepo p[entagonte kai lene katalabes tpt eno leo to problima pos ine akribos pos simbeni gia mena afti ine i spamer

What Da F@@@CK?!
Link to comment
Share on other sites

Εννοεί πως ξέρει να σταθμίζει θέματα που αφορούν τη ζωή καλύτερα από τον καθένα σας, δηλαδή μπορεί να αντιμετωπίσει οποιαδήποτε κατάσταση στην ζωή πολύ πιο εύκολα και καθαρά σε σύγκριση με εσάς. Πράγμα που είναι σωστό, αφού οι περισσότεροι σας δεν είστε πάνω από 17-18 και δεν έχετε εμπειρίες και ιδέα τι θα πει ζωή. Τώρα γι'αυτούς που τον κοροϊδεύετε μη νομίζετε ότι είστε σε καλύτερη μοίρα, βγάλτε το κόμπλεξ σας.

Link to comment
Share on other sites

Εννοεί πως ξέρει να σταθμίζει θέματα που αφορούν τη ζωή καλύτερα από τον καθένα σας, δηλαδή μπορεί να αντιμετωπίσει οποιαδήποτε κατάσταση στην ζωή πολύ πιο εύκολα και καθαρά σε σύγκριση με εσάς. Πράγμα που είναι σωστό, αφού οι περισσότεροι σας δεν είστε πάνω από 17-18 και δεν έχετε εμπειρίες και ιδέα τι θα πει ζωή. Τώρα γι'αυτούς που τον κοροϊδεύετε μη νομίζετε ότι είστε σε καλύτερη μοίρα, βγάλτε το κόμπλεξ σας.

Γιατί ποιος είπε ότι η ζωή είναι ένα forum; Δεν μπορείς να κρίνεις έναν ολόκληρο άνθρωπο ο οποίος έχει απεριόριστες δυνατότητες από κάποια πράγματα. Και συνήθως αυτές οι συγκρίσεις είναι μάταιες γιατί δεν ο κάθε άνθρωπος είναι ξεχωριστός και αυτό είναι το καλύτερο. Έχει δίκαιο όμως σε αυτό που λέει, δεν αντιλέγω.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί ποιος είπε ότι η ζωή είναι ένα forum; Δεν μπορείς να κρίνεις έναν ολόκληρο άνθρωπο ο οποίος έχει απεριόριστες δυνατότητες από κάποια πράγματα. Και συνήθως αυτές οι συγκρίσεις είναι μάταιες γιατί δεν ο κάθε άνθρωπος είναι ξεχωριστός και αυτό είναι το καλύτερο. Έχει δίκαιο όμως σε αυτό που λέει, δεν αντιλέγω.

Δεν αναφέρθηκε στο Forum, απλά είναι μεγαλύτερος κατά αρκετά χρόνια πιστεύω, και οι εμπειρίες του και οι καταστάσεις που βιώνει/έχει βιώσει δεν συγκρίνονται με κανενός από εσάς εδώ μέσα. Ο Fortuna απάντησε πλήρως όπως είπε και ο FG

Link to comment
Share on other sites

Ρε σταματήστε να κοροϊδεύετε. Αφού δεν μπορεί το παιδί να γράψει, δεν ξέρω γιατί, αλλά δεν μπορεί. Το αστείο που το βρίσκετε δεν μπορώ να καταλάβω.

Από την στιγμή που δεν ξέρει να γράφει και να μιλάει , γιατί ασχολείται με το Lineage και το development?

Ας κάτσει να διαβάσει και μάθει κάνα γράμμα ή αν όντως έχει πρόβλημα να πάει σε κανέναν γιατρό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...