Jump to content

Εξήγηση των όσων συνέβησαν.


Zeon®

Recommended Posts

Πραγματικά δεν θέλω να trollarw ούτε να το παίξω wannabe smart αλλά τι το ξεχωριστό έχει ο Εfocrash που έγινε απευθείας Mod.Η γνώμη μ που δεν τη λέω τόσο καιρο είναι ότι (για μένα πάντα χωρίς να θέλω να θύξω κανένα) κάνει συνέχεια απερίσκεπτες κινήσεις.Αυτός και αν έπρεπε να κάτσει gold πρώτα.Αλλα τεσπα.Δεν μ αρέσει να κατήγορω.Δεν είναι δουλεια μου.

Ποιο ειναι το προβλημα σας με τον Elfocrash? Ηταν/Ειναι ο πιο καταληλος για αυτην την θεση, γιατι ειναι active σε εκεινα τα section, κανει shares και γενικα προσφερει. Ολοι αυτοι που προτεινετε εσεις, εχουν κανει ποτε τιποτα ουσιαστικο για το forum;
Link to comment
Share on other sites

Ποιο ειναι το προβλημα σας με τον Elfocrash? Ηταν/Ειναι ο πιο καταληλος για αυτην την θεση, γιατι παιζουμε μαζι ΛΟΛ, εκανε shares και γενικα προσφερε .

Απο τοτε που εγινε μοντ σταματισανε τα σαρε ! και αρχισανε τα λοκ κ τα στικι! χΔ

:D :P :)

Link to comment
Share on other sites

Απο τοτε που εγινε μοντ σταματισανε τα σαρε !

:D :P :)

τυχαίο είναι αυτό σίγουρα ;) btw δεν μπορώ να πω πως δεν είναι κατάλληλος για την συγκεκριμένη θέση παρόλο που δεν ξέρει να δέχεται και κάνει σαν τρελός για το κάρμα !

αλλά οκ "ουδης αλανθαστος"

Link to comment
Share on other sites

Ποιο ειναι το προβλημα σας με τον Elfocrash? Ηταν/Ειναι ο πιο καταληλος για αυτην την θεση, γιατι ειναι active σε εκεινα τα section, κανει shares και γενικα προσφερει. Ολοι αυτοι που προτεινετε εσεις, εχουν κανει ποτε τιποτα ουσιαστικο για το forum;

Μην αρπάζεσαι.Ασ μιλήσουμε ήρεμα και χωρίς μαλακιές.Και προ πάντων καθαρά.Εγώ δεν σπαμαρω ούτε λέω μαλακίες οπότε ας πούμε κάτι σοβαρό.ο Eflo έκανε ΠΑΛΙΑ SHARE.Έχει σταματίσει τώρα.Αλλά δεν με νοιάζει αυτό.Εμένα με νοιάζει που από την ώρα που έχει mod πιστεύω ότι την έχει δει κάπως,και κάνει πολλές βιαστικές aka απερίσκεπτες κινήσεις.

 

Επίσης βασίζομαι σε αυτό που λέει ο Noble ότι πρώτα πρέπει να γίνεις Gold.Αλλα anyway ακόμα και αν κάνει κάποιες μαλακιουλες τον θεωρώ αρκετά ώριμο για αυτήν την θέση.

Link to comment
Share on other sites

Ο Elfocrash τουλαχιστον δεν ειναι attantion whore οπως για παραδειγμα ο Zeon. Και κανει καλα την δουλεια του αν και κανει και καποια λαθη σαν ανθρωπος. Επισης η συζητηση εχει ξεφυγει τελειως. Αν ρωτατε την γνωμη μου ban στον Zeon γιατι νομιζει πως μπορει να μας δουλευει.

Link to comment
Share on other sites

 

Επίσης βασίζομαι σε αυτό που λέει ο Noble ότι πρώτα πρέπει να γίνεις Gold.Αλλα anyway ακόμα και αν κάνει κάποιες μαλακιουλες τον θεωρώ αρκετά ώριμο για αυτήν την θέση.

 

ΥΓ: εγω ποτε δεν περασα απο l2mod . εγινα gold 1-7-2007 k μετα απ ευθειας global στις 23-9-2007

 

Ετσι κ ο Elfocrash. ετυχε να ειναι σε αυτη την ιδιαιτερη περιπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζεις οτι το report section ειναι παιχνιδι;

Σε εκανα ban οπως το ζητησες, και μετα τι;

Απεδειξες για ακομη μια φορα ποσο παιδακι εισαι, και για αυτον τον λογο δεν προκειται ουτε καν να μπεις σε λιστα για μελοντικο staff.(που για αυτο επιδιωκεις)

 

kalws!

Link to comment
Share on other sites

Μην αρπάζεσαι.Ασ μιλήσουμε ήρεμα και χωρίς μαλακιές.Και προ πάντων καθαρά.Εγώ δεν σπαμαρω ούτε λέω μαλακίες οπότε ας πούμε κάτι σοβαρό.ο Eflo έκανε ΠΑΛΙΑ SHARE.Έχει σταματίσει τώρα.Αλλά δεν με νοιάζει αυτό.Εμένα με νοιάζει που από την ώρα που έχει mod πιστεύω ότι την έχει δει κάπως,και κάνει πολλές βιαστικές aka απερίσκεπτες κινήσεις.

 

Επίσης βασίζομαι σε αυτό που λέει ο Noble ότι πρώτα πρέπει να γίνεις Gold.Αλλα anyway ακόμα και αν κάνει κάποιες μαλακιουλες τον θεωρώ αρκετά ώριμο για αυτήν την θέση.

πολλοί απο εσας έχετε τι ψευδαισθηση ότι ένα Ή δύο λάθοι ισοδυναμούνε με demote,και περιμένετε σαν τους πεινασμένους για κάποιο λάθος..(δεν το λέω για εσένα προσωπικά φιναλ,απλά έτυχε να σε κάνω quote επειδή εσύ το ανέφερες)

σας διαβεβαιώ ότι κάτι τέτοιο δεν ισχύει,κανένας απο το σταφφ δεν είναι ρομποτ,όλοι θα κάνουμε/έχουμε κάνει λάθη.

kalws!

locked
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...