Jump to content

[GR] Επίσημο τόπικ πανελληνίων


Zake

Recommended Posts

O Justice θα έρθει να μας πει ότι έβαλε Aequitas στο όνομα και θα μας τρελάνει.

 

Ο Justice δεν έγραψε τίποτα σήμερα παρά μόνο μια μετάφραση γιατί την άλλη δεν την θυμόταν και κάτι λίγα από γραμματική γιατί είναι μαλ...ς. Αλλά δεν πειράζει. ΤΕΛΟΣ (δεν θέλω σχόλια)

Link to comment
Share on other sites

Λαθος το Α4 το πρωτο (αναποδα την συνθηκη..) και στο 3ο, το 200.000(ξεχασα το χ0,6 στην οσο)

ελα γαμω τον θεο μου

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα μηνα ξεκιναω προετοιμασια...

καλό κουράγιο φίλε και να ξέρεις δεν θα καταλάβεις ποτε περάσαν οι μέρες πραγματικά σήμερα αυτο έλεγα με κατι φίλους ποτε αρχίσαμε προετοιμασία και πότε τελειώνουμε
Link to comment
Share on other sites

Μπορω να πω οτι στη χημεια μας πηραν πιπα κωλο.

 

Εχω λυσει ολα τα θεματα προηγουμενων χρονων (τουλαχιστον των τελευταιων 4-5) χωρις ιδιαιτερη δυσκολια και με τελικο βαθμο πανω απο 18.

 

Σημερα εγραψα περιπου 10-11.

Το 3ο θεμα απλα δεν εβγαινε με τιποτα και στο Δ4 δεν ειχα ιδεα πως να βρω το Χ που ζητουσε για να βρω την Κα του ΗΒ.

 

Αυτα απο μενα.

 

Απογοητευμενος σε σημειο που δεν παει αλλο, πιθανον να μην περασω και εκει που θελω (ΑΕΝ) και ολο το διαβασμα και η πουτσα που εφαγα στη χημεια (διοτι διαβαζα για το 20) απλα πηγε στραφι.

 

Κριμα... απλα...

 

κριμα...

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να πω οτι στη χημεια μας πηραν πιπα κωλο.

 

Εχω λυσει ολα τα θεματα προηγουμενων χρονων (τουλαχιστον των τελευταιων 4-5) χωρις ιδιαιτερη δυσκολια και με τελικο βαθμο πανω απο 18.

 

Σημερα εγραψα περιπου 10-11.

Το 3ο θεμα απλα δεν εβγαινε με τιποτα και στο Δ4 δεν ειχα ιδεα πως να βρω το Χ που ζητουσε για να βρω την Κα του ΗΒ.

 

Αυτα απο μενα.

 

Απογοητευμενος σε σημειο που δεν παει αλλο, πιθανον να μην περασω και εκει που θελω (ΑΕΝ) και ολο το διαβασμα και η πουτσα που εφαγα χημεια διοτι ηθελα 20 απλα πηγε στραφι.

 

Κριμα... απλα...

 

κριμα...

Εγω, ηθελα 20 για να σωσω την παρτιδα, και δεν εγραψα εξαιτιας ΕΝΟΣ < ΑΝΤΙ ΓΙΑ > ΣΤΟ Α4

 

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ

Link to comment
Share on other sites

Εγω, ηθελα 20 για να σωσω την παρτιδα, και δεν εγραψα εξαιτιας ΕΝΟΣ < ΑΝΤΙ ΓΙΑ > ΣΤΟ Α4

 

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ

 

;/ it's okay..

 

και του χρονου με το καλο ;ρ

Link to comment
Share on other sites

;/ it's okay..

 

και του χρονου με το καλο ;ρ

δεν εχω καμια ορεξη ομως, και ειναι 'SO CLOSE'

 

για ενα

ελα δεν περιγραφω αλλο

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω καμια ορεξη ομως, και ειναι 'SO CLOSE'

 

για ενα

ελα δεν περιγραφω αλλο

 

Εγω μαλακιστικα περισυ (παλι τριτη λυκειο)

και εμεινα απο απουσιες.

 

Φετος ξεκινησα να διαβαζω λιγο μετα το γεναρη και να σου πω την αληθεια τα πηγα περιφημα σχετικα με παιδια στο τμημα μου που διαβαζαν απο το καλοκαιρι.

 

Το σκεφτομαι να ξανα δωσω στη περιπτωση που δε περασω.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...