Jump to content

[GR]Βιολογία Γενικής


Dev

Πως σας φάνηκε συγκριτικά με άλλες χρονιές φέτος η βιολογία γενικής ;  

20 members have voted

  1. 1. Πως σας φάνηκε συγκριτικά με άλλες χρονιές φέτος η βιολογία γενικής ;

    • Πανδύσκολη.
      4
    • 'Απιαστη.
      1
    • Το γάμησαν το θέμα.
      15


Recommended Posts

Παρεπιπτοντως, τα ΜΑΘ ΓΕΝΙΚΗΣ σκοτωσαν ολη την Θεωρητικη που τα ειχε επιλογη ;)

κάθε χρόνο έτσι γίνεται ρε μλκ...
Link to comment
Share on other sites

Ena S/L pou mou rxetai sto myalo, auto me thn synexeia ths synarthshs hmitonou, den paizei na to apanthsei kanenas

 

To trito zorize elaxistws apo oti eida

 

Katse re, den mporeis na les oti ta perisina htan geloia, otan ta ekra3an akoma ki oi petres :P

 

Alla nta3 ta fetina einai sigoura pio eukola, kyriws logw posothtas, perisi den eftane o xronos apo to mplampla

Τι δυσκολο ειχε περσι η παραγωγος μωρε.Απλα χαλουσες χρονο σε πραξεις, τιποτα αλλο

 

Στο Δ, επρεπε να βρεις και μονοτονια που επρεπε να βρεις την ταυτοτητα, μετα να φτιαξεις εμβαδο, Δ3 ηταν σχετικα δυσκολο αν δεν το ειχες ξαναπετυχει, και το Δ4 νταξει

 

Το Γ οντως πολυ γελοιο

 

 

 

 

Παντως ηταν θεματα φτιαγμενα για να γαμησουν θεωρητικους, ξεκαθαρα

Link to comment
Share on other sites

Δε βάλανε καθόλου πράξεις να πέσουν τα γατάκια της Θεωρητικής όμως :/

γιατι το λες ρε, το να δουλεβεις με το ln2x παραγωγος ειναι το πιο ευκολο :Ρ
Link to comment
Share on other sites

γιατι το λες ρε, το να δουλεβεις με το ln2x παραγωγος ειναι το πιο ευκολο :Ρ

 

Η καθηγήτρια μου στη Βιολογία νόμιζε για μισό χρόνο ότι είμαι τεχνολογική επειδή έλυνα τις πράξεις πολύ γρήγορα και εύκολα. Φαντάσου δηλαδή τι κάνει ένας μέσος θεωρητικός.

Link to comment
Share on other sites

Τι δυσκολο ειχε περσι η παραγωγος μωρε.Απλα χαλουσες χρονο σε πραξεις, τιποτα αλλο

 

Στο Δ, επρεπε να βρεις και μονοτονια που επρεπε να βρεις την ταυτοτητα, μετα να φτιαξεις εμβαδο, Δ3 ηταν σχετικα δυσκολο αν δεν το ειχες ξαναπετυχει, και το Δ4 νταξει

 

Το Γ οντως πολυ γελοιο

 

 

 

 

Παντως ηταν θεματα φτιαγμενα για να γαμησουν θεωρητικους, ξεκαθαρα

Ούτε στην Κατεύθυνση δεν μπήκε τέτοια παράγωγος και εγώ από απροσεξία την πάτησα ενώ έλυσα όλα τα άλλα με ολόσωστο τρόπο αλλά έβρισκα άλλα αποτελέσματα χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

κάθε χρόνο έτσι γίνεται ρε μλκ...

 

Vevaia, 8ymamai kati poly dyskola 8emata, na vreite thn paragwgo ths f(x) = x² , 5 monades

 

 

@Finito, to trito h8ele poly grapsimo, nomizw mou eixe parei 2.5 selides, alla nta3 98 egrapsa

Link to comment
Share on other sites

Η καθηγήτρια μου στη Βιολογία νόμιζε για μισό χρόνο ότι είμαι τεχνολογική επειδή έλυνα τις πράξεις πολύ γρήγορα και εύκολα. Φαντάσου δηλαδή τι κάνει ένας μέσος θεωρητικός.

χαχαχαχαχ
Link to comment
Share on other sites

Vevaia, 8ymamai kati poly dyskola 8emata, na vreite thn paragwgo ths f(x) = x² , 5 monades

ΜΑΛΑΚΑ ΗΤΑΝ ΕΠΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2009 από το 2010 και μετά τα έκαναν πιο θετικοτεχνολογικά!

Link to comment
Share on other sites

Vevaia, 8ymamai kati poly dyskola 8emata, na vreite thn paragwgo ths f(x) = x² , 5 monades

 

 

@Finito, to trito h8ele poly grapsimo, nomizw mou eixe parei 2.5 selides, alla nta3 98 egrapsa

 

Είμαι τόσο κακός παίχτης που δεν καταλαβαίνω αν μιλάς ειρωνικά ή όχι. :(

Link to comment
Share on other sites

Δε βάλανε καθόλου πράξεις να πέσουν τα γατάκια της Θεωρητικής όμως :/

βάλαν σχήματα..η δικιά μου από εκεί έχασε.
Link to comment
Share on other sites

O μαλάκας τα έκανα σκατά στο Β. Έγραψα ότι η πολιομυελίτιδα προκαλείται από βακτήριο, αλλά ήταν το πρώτο σκέλος που έπιανε μόνο 2 μονάδες. Επίσης δεν είχα διαβάσει τη δομή του ιού HIV ενώ ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι θα πέσει. Πιστεύω Γ/Δ τα πήγα καλύτερα αν και ήταν πιο δύσκολα.

Εγω ρε μλκ εγραψα οτι ανηκει στους δηνυτικα παθογονους μικροοργανισμους... αλλα μετα μου ηρθε φλασια κ το αλλαξα σε ιους. επικ
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...