Jump to content

[GR]Βιολογία Γενικής


Dev

Πως σας φάνηκε συγκριτικά με άλλες χρονιές φέτος η βιολογία γενικής ;  

20 members have voted

  1. 1. Πως σας φάνηκε συγκριτικά με άλλες χρονιές φέτος η βιολογία γενικής ;

    • Πανδύσκολη.
      4
    • 'Απιαστη.
      1
    • Το γάμησαν το θέμα.
      15


Recommended Posts

Εγω ρε μλκ εγραψα οτι ανηκει στους δηνυτικα παθογονους μικροοργανισμους... αλλα μετα μου ηρθε φλασια κ το αλλαξα σε ιους. επικ

trololololo hahaha wraios re mlk xd

Link to comment
Share on other sites

Παπάρια.Εμένα έδιναν η κοπέλα κου και ο αδερφός μ σήμερα.Η κοπέλα μου έδινε Βιολογία και ο αδερφός μου Μαθηματικά.Και οι 2 είναι μαθητές του 18-20.Ο αδερφός μου αν έπιασε 5 θα είναι χαρούμενος μου είπε αλλά και η κοπέλα μου σκατά τα πήγε.Μάλιστα βγήκε ένας στην TV και είπε ότι τα θέματα της Βιολογίας ήταν τα πιο δύσκολα των τελευτέων 10 χρόνων.

Link to comment
Share on other sites

Re eksupnakides parakatw elegia gia asthenia skefteite ligo pios prokalei thn asthenia ? LOL . . .

 

Ε δε μπορεί να προκαλέσει βακτήριο την ασθένεια;

Link to comment
Share on other sites

Εμενα προσωπικα μου φανηκαν κανονικα.. ουτε δυσκολα ουτε ευκολα..

 

Η μονη μαλακια που εκανα ηταν οτι δεν προσεξα οτι το σχεδιαγραμμα ηταν με βαση την αποσταση (με τα λυματα) και ο μαλακας το ελυσα σαν να μου ζητουσε συγκεντρωση!

 

Βεβαια εγραψα σωστα τη θεωρια αλλα δεν απαντησα ακριβως αυτο που μου ζητησε, οποτε ισως να παρω 0 απο τα 10 στο συγκεκριμενο ερωτημα η κανα 3-4/10 επειδη η θεωρια ηταν σωστη.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα προσωπικα μου φανηκαν κανονικα.. ουτε δυσκολα ουτε ευκολα..

 

Η μονη μαλακια που εκανα ηταν οτι δεν προσεξα οτι το σχεδιαγραμμα ηταν με βαση την αποσταση (με τα λυματα) και ο μαλακας το ελυσα σαν να μου ζητουσε συγκεντρωση!

 

Βεβαια εγραψα σωστα τη θεωρια αλλα δεν απαντησα ακριβως αυτο που μου ζητησε, οποτε ισως να παρω 0 απο τα 10 στο συγκεκριμενο ερωτημα η κανα 3-4/10 επειδη η θεωρια ηταν σωστη.

 

Βασικα τι λεω ο μαλακας.... σωστα το εκανα, τωρα θυμηθηκα τι εγραψα :Ρ

 

Περιμενω απο 18+

 

Θα μπορουσαν παντως να ειχαν βαλει ΠΟΛΥ χειροτερα.. πιστεψτε με :)

Link to comment
Share on other sites

Πέρυσι Μαθηματικά Γενικής ήταν τα πιο δύσκολα θέματα που έχουν βάλει.Φέτος ήταν πολύ πιο εύκολα.

Δεν νομιζω.

Μπορει απο το σπιτι να σου φαινονται οτι ηταν ετσι, αν ομως ησουν υποψηφιος θα καταλαβαινες οτι τα θεματα ηθελαν πολυ δουλεια με αποτελεσμα να αγχωνεσαι αν θα προλαβεις ή οχι.

Επισης ειναι η πρωτη χρονια που εξεταζουν καποια πραγματα στα Μαθηματικα Γενικης.

Δεν λεω οτι δεν πηγα καλα, εχασα το 20 απο καποιες βλακειες οι οποιες οπως προανεφερα ηταν επειδη αγχωνομουν για το αν θα προλαβω.

Μην αναφερθω στους τις θεωριτικης και ειδικα στα κοριτσια, πιστευω οτι το 4ο θεμα ζητημα να αγγιξαν το Δ1.

 

Επισης κριτικες απο εμπειρους καθηγητες.

 

Φυσικη Γενικης :

http://www.panelladikes.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=1564&Itemid=2

 

Βιολογία Γενικης :

http://www.panelladikes.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=1562&Itemid=2

 

Μαθηματικα Γενικης :

http://www.panelladikes.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=1561&Itemid=2

 

Ιστορια Γενικης :

http://www.panelladikes.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=1560&Itemid=2

Link to comment
Share on other sites

plaka kaneis etsi? ti perimenate na sas valoun 1o 8ema like, se ola ta 8emata? gia mena kala einai.

min mas peite kiolas oti persi itan eukolotera..

opoios diavase egrapse 18+ gia plaka

 

kanete me to zori thn fetini xronia duskolh alla 8a deiksei stous va8mous

Link to comment
Share on other sites

Παπάρια.Εμένα έδιναν η κοπέλα κου και ο αδερφός μ σήμερα.Η κοπέλα μου έδινε Βιολογία και ο αδερφός μου Μαθηματικά.Και οι 2 είναι μαθητές του 18-20.Ο αδερφός μου αν έπιασε 5 θα είναι χαρούμενος μου είπε αλλά και η κοπέλα μου σκατά τα πήγε.Μάλιστα βγήκε ένας στην TV και είπε ότι τα θέματα της Βιολογίας ήταν τα πιο δύσκολα των τελευτέων 10 χρόνων.

nai re ok oti peis kai egw sou lew san prwin ma8iths oti ama diavases  teleiones th viologia kai tous eleges kai euxaristo

Link to comment
Share on other sites

nai re ok oti peis kai egw sou lew san prwin ma8iths oti ama diavases  teleiones th viologia kai tous eleges kai euxaristo

Den lew gia mena.Egw edwsa panelinies to 2008.Gia thn kopela m s lew p edine fetos..S lew einai futoukla alla tis fanikan diskola.Vsk h malakia einai oti oi ekfoniseis stis askiseis einai panepistimiakou xaraktira.Borousan na tis diatiposoun pios eukoles alla

 

//DEN

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...