Jump to content

[Share-Java Code]Blessed Scroll Enchant{Interlude}


Recommended Posts

Γεια σας μέλη του MaxCheaters. Καθώς έψαξα πολλές ώρες στο google για να το βρω αλλά τελικά το βρήκα  ;) Είναι ο πιο εύκολος και απλός java code !

Λοιπόν, όταν ένα blessed scroll και κάνει fail δεν πάει στο +0 αλλά -1 +

 

Παράδειγμα έχουμε +6 Weapon και πάμε να το κάνουμε +7 και κάνει fail... εεε τώρα θα πάει στο +5 αντί να πάει +0

 

 

Πάμε εδώ:

Index: java/net/sf/l2j/gameserver/clientpackets/RequestEnchantItem.java

 

Βρείτε αυτό :

item.setEnchantLevel(0);
item.updateDatabase();

και αντικαταστήστε αυτό :

item.setEnchantLevel(0);

με αυτό:

item.setEnchantLevel(item.getEnchantLevel()-1);

Ελπίζω να σας βοήθησα. !

Link to comment
Share on other sites

axrhsto code (oute kan code)

Ρε παιδί μου καλό γιατί το κάνεις αυτό ; έχεις πρόβλημα στον εγκέφαλο ; Share έκανα. Και να σου δώσω και μία συμβουλή. Μην γ@μ@$ και τόσο, κατούρα και λίγο !

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδί μου καλό γιατί το κάνεις αυτό ; έχεις πρόβλημα στον εγκέφαλο ; Share έκανα. Και να σου δώσω και μία συμβουλή. Μην γ@μ@$ και τόσο, κατούρα και λίγο !

anti n kaneis "share" 2 grammes modify gt apla dn t sundiazeis me kati allo?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί αυτό έχω να προσφέρω. Εδώ στο forum είμαστε για να help όχι να βριζόμαστε μεταξύ μας. Υπάρχουν πολλοί προκατειλημμένοι εδώ στο forum που κάνουν μόνο και μόνο Reply για να ρίξουν τον άλλον αλλά ποτέ δεν τους δίνω σημασία. Εσύ το έχεις κάνει πολλές φορές σε εμένα αυτό γι΄αυτό έφτασα στο σημείο να βρίσω. !

Ρε παιδί μου καλό γιατί το κάνεις αυτό ; έχεις πρόβλημα στον εγκέφαλο ; Share έκανα. Και να σου δώσω και μία συμβουλή. Μηνγ@μ@$ και τόσο, κατούρα και λίγο !

Δεν ήθελα αλλά με προκάλεσες. Τέλος πάντων τελειώνει εδώ !
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...