Jump to content

[Sizitisi]Gia Ton Official


Dragic

Recommended Posts

1) Gia Poion Logo Pistevete Oti O Official Egine Free To Account ?

 

2) Se Ti Server Sou Aresh Na Pezeis : Offical H Private ?

 

3) Pisteveis Oti Einai Kako Gia Tous Private Server Pou Egine Free O Official ?

Link to comment
Share on other sites

Gt otan plirwnes dn tha eixe pl kosmo kai dn tha plironan gia na paizoun kai apofasise na to kanei free...na kerdisei kosmo pali... :)

sumfwnw .kai ean ton kanh pali me donate 8a exei palh kosmo gt twra ola exoun kaei ekei !

Link to comment
Share on other sites

καλυτερα που εγινε τσαμπα ο official πιο πολυς κοσμος και συμφέρει και γιαυτους.

 

και τα δυο συμφέρει να παιζεις 

Link to comment
Share on other sites

1. Γιατί το L2 είναι ένα μικρό game μπροστά στα σημερινά μεγαθήρια. Η NCsoft έχει 2-3 πολυαναμενόμενα games όπως το Guild Wars 2 και το Blade & Soul. Έτσι χρησιμοποιεί τα παλιά της game σαν πειραματόζωα για να δει τι παίζει, ώστε να το εφαρμόσει και στα καινούρια της games.

 

2. Offi επειδή είναι πάντα Last chronicle, αν έχει bugs είναι ελάχιστα, δεν έχει ημερομηνία λήξης κτλπ κτλπ

 

3. Και ναι και όχι.

Link to comment
Share on other sites

1)H NCSOFT edw kai pola xronia eixa ta vasika esoda apo to LINEAGE .. pleon exoun vgei para pola kai polu poio monterna mmorpg paixnidia kai to Lineage exei pesei polu ara me afton ton tropo thelei na kerdisei kosmo

2)Tha protimousa na mhn eixame epilogh kai na paizame oloi enan server alla mou aresoun poio polu oi PRIV servers

3)Pistevo pws einai kako gia ton official pou uparxoun oi PRIV servers

 

-h ncsoft prepei na kleisei olous tous priv server kai na anavathmisei to lineage se ena kainourio kai monterno paixnidi me kalhtera grafika +sto lineage 3 !

Link to comment
Share on other sites

Gt otan plirwnes dn tha eixe pl kosmo kai dn tha plironan gia na paizoun kai apofasise na to kanei free...na kerdisei kosmo pali... :)

Είπες την μ..................ια σου.

 

1)Το έκανε free για να δώσει ευκερία και σε καινούρια Players (μεγάλο λάθος αφού γέμησε 5χρόνα).

2)Δεν θέλει και πολύ σκέψη official(ακόμα έχω char 92lvl στον naia).

3)Όχι δεν άλλαξε και τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξίζει ο Off πλέον. Και στους 5 servers τα bots κάνουν πάρτυ σε όλο τον χάρτη. Έχασαν 2k παίχτες και κάτι ψηλά, επειδή έκαναν μαλακίες αλλά που θα πάει.. θα το πληρώσουν ακριβά.. όταν καταλάβουν τι έχουν κάνει και φεύγει σιγά-σιγά ο κόσμος, μετά το f2p δεν έχει να κάνουν κάτι άλλο, στο τέλος θα καταλήξουν να μείνουν με 1 server αλλά όσα update και να κάνουν, αν γ@μ@ν3 το "l2 store" τότε θα φύγουν όλοι....

απο υποστήριξη είναι 0, οχι απλά 0 αλλά -0! gms πουθενά (αν δεις gm online στον off τότε σίγουρα κάποιος φούρνος γκρεμίστηκε), οι απαντήσεις που δίνουν στα support ticket είναι πέρα βρέχει, το "bot report" κουμπάκι στα Actions είναι απλά διακοσμητικό και πολλά άλλα..

 

Έχω παίξει σε Private servers 10000 φορές καλύτερους απο τον off (δεν αναφέρομαι στο θέμα bugs γιατί και στον off δεν είναι λίγα τα bug).

 

Και για να απαντήσω στις ερωτήσεις σου, το l2 έγινε "f2p" για να βάλουν λεφτά στα γραφεία τους μέσω του "L2 Store". Όσοι παίζετε θα είδατε το "power shirt" που έβαλαν, όπως και scrolls του τύπου "enchant weapon of destruction r grade ", όλα αυτά τα οποία είναι για τους "έχω αρκετά money στο πορτοφόλι μου".

 

Για την 2η και την 3η ερώτησή σου νομίζω απάντησα πιο πάνω στο θέμα υποστήριξης και συνεννόησης που υπάρχει ανάμεσα στον Off και στους Private.

 

Κλείσιμο: Χαίρομαι που δεν έχω ξοδέψει ούτε 1 Ευρώ (και ούτε πρόκειται) για τον official.

Link to comment
Share on other sites

o official eixe ksana gini free gia liges meres otan eixe gini Hellbound an thimame kala

 

1) egeine free gia na mazepsi kosmo kai otan tha exoyn liosi gia ta kala kai den tha theloun na figoyn (tha ksana gini pliroteo)

 

2) privete moy aresi an exei melon enoeite (o logos einai gt moy aresoyn oi x poli server)

 

3) oi low server xasane poli kosmo apo otan egeine free o off (oi pvp den nomizw na epireastikan) pantos mexri ton septembri pisteyw tha girisoyn oloi stoys privete kai pali ( poli kairo emeine free :P )  kai min ksexname oso einai free xani leyta

( poso tha mini etsi? )

Link to comment
Share on other sites

1) και για αυτό που είπε ο φορτουνα,αλλά πιστεύω ότι μετά και απο 1-2 χρόνια ίσως να ξανα γίνει private,με αποτέλεσμα πολλοί απο τους παίκτες να αναγκαστούνε να πληρώνουνε απο εκεί και πέρα για να παίξουνε,ίσως είναι παρατραβηγμένο αλλά..δεν ξέρω.

2)official,γιατί δεν υπάρχουνε πολλά bugs και είσαι σίγουρος ότι δεν τον έχει τον σέρβερ κανένας 15χρόνος που πρόκειται να τον κλείσει μετά απο 1 εβδομάδα.

3)είναι πολύ κακό για τους mid/low rate servers,επειδή πολλές οργανωμένες clans κτλπ πήγανε εκεί,απο την άλλη πλευρά oi pvp servers δεν χάσανε τόσα άτομα,μιας και ο 12 χρονος που παίζει pvp της 1ωρας φαρμ δεν πρόκειται ποτέ να πάει στον official.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...