Jump to content

[GR][ENG][BR][FR][RU]Dev


Yakamoto

Recommended Posts

καλό παιδάκι είναι, απλά λίγο ανταγωνιστικός και ο elfocrash καλός φαίνεται, δεν έχει δώσει ιδιαίτερα δικαιώματα

 

Link to comment
Share on other sites

συγκινηθηκαμε τώρα,

 

στο διάολο.

Κάνεις δεν σου ζήτησε να συγκινηθείς παλιό μούλικο και το τοπικ που έκανα δεν αφορούσε εσένα. Νομίζω οτι ήταν ξεκάθαρο το ποιούς αφορούσε. Το οτι είσαι μια αποτυχία και σε λυπήθηκε ο καημένος ο Βεντικ και σε έκανε mod στο φορουμ του δεν σε κάνει να αλλάξεις από αυτό που ήσουν πάντα ένα Σ Κ Ο Υ Π Ι Δ Ι

Κρέας ληγμένο ήταν οπότε σταρχίδια μου!

Ληγμένο κρέας θα καταντήσεις εσύ με τις βλέψεις που έχεις και με αυτά που σε ποτίζουν. Νόμιζα οτι ξέρεις τι πάει να πει καπιταλιστικό σύστημα και ότι ήσουν κατακραυγήν ενάντια σε αυτό όμως φένεται οτι οι και εσύ είσαι άλλο ένα θύμα του με αυτά που δηλώνεις οτι τρώς, με τα παιχνίδια που παίζεις και με το λιώσιμο που τραβάς κάθε μέρα στο πσ σου ανύπαρκτε κουμουνιστή. Ντροπή για τους επαναστάτες και τους κουμουνιστές είσαι και τίποτε άλλο.

 

Dejavu και οι υπόλοιποι ξέρετε που μπορείτε να με βρείτε και ξέρω το ίδιο για εσάς. Παρακαλώ μην ξανακάνετε τοπικ για εμένα διότι μπαίνουν αποβράσματα και χαλούν ακόμη περισσότερο την εικόνα του φόρουμ πέρα από τον ίδιο τους τον εαυτό βέβαια.

Locked.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...