Jump to content

Ti trexei me to forum?


unqART

Recommended Posts

o maxtor diavazei edw kai 30 minutes auto to topic , ean htan 8a eixe apanthsei ... min perimeneis polla

Μα δεν έχει απαντήσει ποτέ γιατί τον έχω δει πολλές φορές να είναι σε διάφορα sections.
Link to comment
Share on other sites

alou einai to thema palikaria oti to forum pou den ekline pote tora to xtipane pedakia kai peftei oxi tipotalo alla pername ora edw mesa to facebook einai polu vareto.

Link to comment
Share on other sites

Λέω τώρα εγώ, εσείς στο κάτω κάτω ξέρετε καλύτερα από εμένα τι γίνεται εδώ μέσα. Τον είδα στο σπαμ σεκτιον, λες να είναι τόσο αναίσθητος? :D

 

Go with the flow. Τώρα δουλεύουμε τον NeverMore μη μιλάς σοβαρά!

Link to comment
Share on other sites

Λέω τώρα εγώ, εσείς στο κάτω κάτω ξέρετε καλύτερα από εμένα τι γίνεται εδώ μέσα. Τον είδα στο σπαμ σεκτιον, λες να είναι τόσο αναίσθητος? :D

 

Σέξιον προφέρεται. Αλλά που να τα ξέρεις εσύ o αμόρφωτος, το γελοίο υποκείμενο, ο καραγκιόζης, το περιφερόμενο κρέας που συχνάζει σε κωλόμπαρα πίνοντας ουίσκι με ιερόδουλες και άλλους όμοιούς σου.

Link to comment
Share on other sites

Σέξιον προφέρεται. Αλλά που να τα ξέρεις εσύ o αμόρφωτος, το γελοίο υποκείμενο, ο καραγκιόζης, το περιφερόμενο κρέας που συχνάζει σε κωλόμπαρα πίνοντας ουίσκι με ιερόδουλες και άλλους όμοιούς σου.

 

7,9/10

 

 

Μπράβο αγαπητέ!

Link to comment
Share on other sites

Σέξιον προφέρεται. Αλλά που να τα ξέρεις εσύ o αμόρφωτος, το γελοίο υποκείμενο, ο καραγκιόζης, το περιφερόμενο κρέας που συχνάζει σε κωλόμπαρα πίνοντας ουίσκι με ιερόδουλες και άλλους όμοιούς σου.

Πάω σε κωλόμπαρα γιατί μόνο εκεί μπορώ να ακούσω τα τραγούδια που αρμόζουν σε αληθινούς άντρες.
Link to comment
Share on other sites

Πάω σε κωλόμπαρα γιατί μόνο εκεί μπορώ να ακούσω τα τραγούδια που αρμόζουν σε αληθινούς άντρες.

 

Ζήτω! Μαθαίνεις γρήγορα!

Link to comment
Share on other sites

Πάω σε κωλόμπαρα γιατί μόνο εκεί μπορώ να ακούσω τα τραγούδια που αρμόζουν σε αληθινούς άντρες.

 

Μούντζωσα την οθόνη. Σοβαρά.

Link to comment
Share on other sites

Go with the flow. Τώρα δουλεύουμε τον NeverMore μη μιλάς σοβαρά!

y doulepse me allo ligo PlzZ

 

OMG pou to vrhkate auto to Mpifteki , eleos

 

 

Tespa , sinexizoume avrio to doulema ...

 

ante sta skata ...

 

Gn

Link to comment
Share on other sites

Μούντζωσα την οθόνη. Σοβαρά.

Όταν ακούγαμε Σάκη μαζί στο σκάιπ και έψαχνες τον αναπτήρα όμως την έγλυφες την οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...