Jump to content

1/3/11 - Ημέρα Ντροπής -


~ReVenGeR~

Recommended Posts

Οι αναρχικοί φταίνε ρε το βρήκες...Η πλάκα είναι ότι βγαίνει και τα λέει αυτά ένα καυλοέφηβο νεοφασιστάκι με avatar τον μεγαλύτερο εγκληματία της ανθρωπότητας.Η προπαγάνδα και η υποκρισία σε όλο της το μεγαλείο.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης όταν γίνεσαι αστυνομικός ξέρεις ότι κινδυνεύεις , δε νομίζω να τους πήγε κανείς με το ζόρι.Επίσης πείτε μου πως μπορώ να τους λυπηθώ αυτούς που λίγες μέρες πριν χτυπούσαν συνανθρώπους τους με τις cross ;

Link to comment
Share on other sites

1) Revenger δεν έχεις ιδέα για το τι είναι η αναρχία, καλύτερα να μη μιλάς για πράγματα που δεν γνωρίζεις καλά. Η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια

 

2) Ανάπαυση εν ειρήνη για τον μπατσάκο.

 

 

Ακόμα δεν έχετε δει τίποτα, όταν ο κόσμος πεινάσει, θα έρθει το χάος.

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΗΤΑΝ , ΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΛΗΤΕΣ ΑΝΑΡΧΙΚΟΙ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ ΤΗς ΚΟΙΝΩΝΙΑς

Link to comment
Share on other sites

1) Revenger δεν έχεις ιδέα για το τι είναι η αναρχία, καλύτερα να μη μιλάς για πράγματα που δεν γνωρίζεις καλά. Η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια

 

2) Ανάπαυση εν ειρήνη για τον μπατσάκο.

 

 

Ακόμα δεν έχετε δει τίποτα, όταν ο κόσμος πεινάσει, θα έρθει το χάος.

Αμαθής δεν είσαι όταν έχεις γνωρίσει την αναρχία , την έχεις μισήσει και πιστεύεις σε κάτι άλλο εκτός απ'αυτήν.
Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΗΤΑΝ , ΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΛΗΤΕΣ ΑΝΑΡΧΙΚΟΙ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ ΤΗς ΚΟΙΝΩΝΙΑς

Ρε κακομοίρη νιώσε λίγο. ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ Η ΑΝΑΡΧΙΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ. ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΦΑΣΙΣΤΙΚΕΣ ΠΕΠΟΙΘΗΣΕΙΣ ΣΟΥ!
Link to comment
Share on other sites

Αμαθής δεν είσαι όταν έχεις γνωρίσει την αναρχία , την έχεις μισήσει και πιστεύεις σε κάτι άλλο εκτός απ'αυτήν.

ΡΕ ΓΛΟΙΩΔΗ ΕΧΕΙΣ AVATAR ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ; ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΝΑ ΣΚΟΤΩΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΕΥΚΟΥΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΕΙΣΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ; ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΡΕ ΣΙΧΑΜΕΝΕ !

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΛΥΠΑΣΑΙ ΡΕ ΑΛΗΤΗ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΝ ΕΣΕΝΑ ΡΕ? ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΣΕ ΚΛΕΨΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΤΕΕΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙς . ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ ΜΠΑΤΣΑΚΟΣ? ΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΘΕΙς

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΛΥΠΑΣΑΙ ΡΕ ΑΛΗΤΗ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΝ ΕΣΕΝΑ ΡΕ? ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΣΕ ΚΛΕΨΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΤΕΕΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙς . ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ ΜΠΑΤΣΑΚΟΣ? ΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΘΕΙς

ΠΟΤΕ ΜΩΡΕ;; ΠΟΥ ΤΑ ΞΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ;;; Ε;; ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ;; ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ;;; ΕΕΕ;;; ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΜΠΑΤΣΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΝΕΤΟΣ;; ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ;;
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΛΥΠΑΣΑΙ ΡΕ ΑΛΗΤΗ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΝ ΕΣΕΝΑ ΡΕ? ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΣΕ ΚΛΕΨΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΤΕΕΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙς . ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ ΜΠΑΤΣΑΚΟΣ? ΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΘΕΙς

http://www.tsantiri.gr/apokalypseis/apokalipsi-ton-lipithikate-kakos-dite-to-vinteo-tou-cnn.html

ok

Link to comment
Share on other sites

Αμαθής δεν είσαι όταν έχεις γνωρίσει την αναρχία , την έχεις μισήσει και πιστεύεις σε κάτι άλλο εκτός απ'αυτήν.

 

Ρε το πρόβλημα σου είναι ότι τα έχεις μπλέξει όλα με τη μόδα. Επειδή κάνεις κοινοποίηση τη φότο σου στο facebook για να μαζέψεις όσα πιο πολλά like μπορείς δεν σημαίνει ότι όλος ο υπόλοιπος κόσμος κάνει πράγματα για την αυτοπροβολή του.

 

Έχεις πέσει σε ένα τριπάκι, να βάζεις σε όλα ταμπέλες *αυτό είναι μόδα, και αυτό όχι)

 

 

Τέλος, πραγματικά είμαι ο πρώτος που θα κάτσω να μιλήσω ακόμα και με ένα άτομο το οποίο έχει τις πιο αστικές αντιλήψεις από τη στιγμή που μπορεί να κρίνει και να επιχειρηματολογήσει, τώρα να κάτσω να σχολιάσω τα άστοχα συνθηματάκια σου δεν έχει κανένα νόημα.

Link to comment
Share on other sites

Αμαθής δεν είσαι όταν έχεις γνωρίσει την αναρχία , την έχεις μισήσει και πιστεύεις σε κάτι άλλο εκτός απ'αυτήν.

 

Έτσι, η λύση είναι ο φασισμός.

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω εγώ τώρα μετά από αυτό αισθάνομαι πολύ ασφαλής.Όπως και μετά τις κρότου-λάμψης που τραυμάτισαν σοβαρά 5-6 άτομα.

Link to comment
Share on other sites

αισχος απλα! οταν καποιος πεθαινει ολοι λετε RIP k RIP αν ομως πεθανει αστυνομος λες κ πεθανε μυγα! η αξια  της ζωης δεν διακρινεται με βαση τις στολες!!! με την τωρινη (ψευδο)οικονομικη κριση ολοι αναγκαζονται να κανουν πραγματα που δΕΝ θελουν ουτε οι ιδιοι αλλα  αναγκαζονται...ΕΝΤΟΛΕΣ ανωθεν! τωρα οσον αφορα τις πορειες δεν νομιζω οτι ολοι διαδηλωνουν ειρηνικα κ δεν προκαλουν κτλ αλλα δεν μου πεφτει λογος!!!

 

πραγματικα θα πρεπε κ μονο αν εχουν λιγη τσιπα πανω τους οσοι ποσταραν μαλακιες σε ενα τετοιο σοβαρο θεμα να το διακωμωδουν με τετοιο γελοιο τροπο!!!! απο τρολολολολ ποστς ως ημιρατσιστικα συνθηματα κ ασχετες απαντησεις

 

 

πραγματικα θα ψαξω να βρω ποιοι απο οοοολους αυτους που ποσταραν ειχαν στο παρελθον γραψει σε αλλα πενθιμα τοπικ

 

ΥΓ1 --> τα αχρηστα replies deleted

ΥΓ2 --> ανωριμοι ψευτοεπαναστατες του καναπε!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...