Jump to content

[Poll]L2DeathWhisper


Frank

Θα θέλατε τον L2DeathWhisper πίσω? Ψηφίστε για το client eπίσης!  

261 members have voted

  1. 1. Θα θέλατε τον L2DeathWhisper πίσω? Ψηφίστε για το client eπίσης!

    • Ναι! Interlude!
      171
    • Ναι! Gracia Epilogue
      14
    • Ναι! Gracia Epilogue με Interlude χαρακτηριστικά!
      17
    • Όχι, δεν θέλω τον DeathWhisper πίσω!
      59


Recommended Posts

αμα δεις τα παλαιοτερα post του Frank θα δεις οτι ΑΥΤΟΣ λεει οτι το interlude client δεν αξιζει πλεον,οτι καλυτερα freya+.Ξαφνικα,αλλαζει γνωμη,το παει σε interlude.Απλα εγω του θυμισα μερικα απ'τα λογια που ειπε.

Τελος παντων,ελπιζω πως θα παει καλα αυτη την φορα,γιατι ειναι μεγαλυτεροι σε ηλικια αλλα  εχουν και καλυτερες γνωσεις πλεον.Θα μπω για να δω τον server,δεν τον προδικαζω.Καλη επιτυχια απο εμενα.

 

Η αλήθεια είναι πως πίστευα ότι το Interlude πέθανε, αλλά μάλλον είχα άδικο...Δεν ξέρω θα δείξει...

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως πίστευα ότι το Interlude πέθανε, αλλά μάλλον είχα άδικο...Δεν ξέρω θα δείξει...

το interlude θα πεθανει μονο οταν οι φανατικοι οπαδοι του interlude ξεκινησουνε να παιζουνε freya or h5..τωρα σε σχεση με τα προηγουμενα ποστς θα ηθελα να σου προτινω να μην βιαστητε διοτι το interlude εχει πολα bugs τα οποια δουλευουνε και στους κορυφαιους σερβερ,

 

Καλη επιτυχια και δουλεια απο μενα

Link to comment
Share on other sites

το interlude θα πεθανει μονο οταν οι φανατικοι οπαδοι του interlude ξεκινησουνε να παιζουνε freya or h5..τωρα σε σχεση με τα προηγουμενα ποστς θα ηθελα να σου προτινω να μην βιαστητε διοτι το interlude εχει πολα bugs τα οποια δουλευουνε και στους κορυφαιους σερβερ,

 

Καλη επιτυχια και δουλεια απο μενα

 

Καταρχάς ευχαριστούμε.

Δεύτερον, φαίνεται ότι κάνουμε καλή δουλειά και μελέτη από το γεγονός ότι εδώ και περίπου 2 μήνες δεν έχουμε ανοίξει ακόμα το server, και ας λένε κάποιοι πως δεν δουλεύουμε κλπ, απλά όπως έχω ξαναπεί, αυτή τη φορά θέλουμε να φτιάξουμε κάτι το οποίο θα είναι σταθερό, δεν θα κλείσει και θα μαζέψει κόσμο. Και έχω την εντύπωση ότι μπορούμε να το κάνουμε και αυτό είναι ο παλιός DeathWhisper, σε Interlude μορφή. Έχουν περάσει 2 χρόνια από τότε, οριμάσαμε, μάθαμε περισσότερα και πλέον μπορούμε να κάνουμε κάτι το οποίο θα αφήσει ιστορία, και θα πατήσει servers που είναι στην κορυφή χωρίς να το αξίζουν.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν παίξει και τα δύο client θα εχουν καταλάβει ότι για low rate αξίζει freya και για high rate το interlude... Βέβαια αμφιβάλω αν έχουν παίξει οι περισσότεροι εδώ low rate...

 

Καλή επιτυχία με τον server! Θα μπω για... άλλη μία φορά  ::)

Link to comment
Share on other sites

esy edo ti mas to pezis file?O gamias tou lineage pou pezis low rate?

Ade re prokte mase apo dw.

Ego epeza deathwhisper prin apo 2 xronia oso itan interlude.

O server itan ~kalos~ an kai o agaphtos admin edine merika item sta filarakia tou.

Telospanton opws ipate 2 xronia perasan kai orimasame.

Interlude -> no kamaels , giauto pezun oi perisoteroi

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το έχεις σκεφτεί, αλλά μην δώσεις πολύ μεγάλη βαρύτητα στα augments αν θες να κάνεις σοβαρό server. Το λέω αυτό, γιατί μπορεί κάποιος έτσι απλά από τύχη να βγάλει ενα passive might στο bow και να αρχίσει να δέρνει ενώ καλά καλά δεν ξέρει να παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία ρε μάγκες..Έπαιξα deathwhisper ελπίζω αυτή τη φορά να αφήσει ιστορία...Καλή επιτυχία και θα μπώ 999999999999999%!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το έχεις σκεφτεί, αλλά μην δώσεις πολύ μεγάλη βαρύτητα στα augments αν θες να κάνεις σοβαρό server. Το λέω αυτό, γιατί μπορεί κάποιος έτσι απλά από τύχη να βγάλει ενα passive might στο bow και να αρχίσει να δέρνει ενώ καλά καλά δεν ξέρει να παίζει.

BA  den einai etsi gt ama den 3es na paizeis kai full na eisai apo aguments skills 8a pefteis ..
Link to comment
Share on other sites

esy edo ti mas to pezis file?O gamias tou lineage pou pezis low rate?

Ade re prokte mase apo dw.

Ego epeza deathwhisper prin apo 2 xronia oso itan interlude.

O server itan ~kalos~ an kai o agaphtos admin edine merika item sta filarakia tou.

Telospanton opws ipate 2 xronia perasan kai orimasame.

Interlude -> no kamaels , giauto pezun oi perisoteroi

 

Πάω στοίχημα ότι δεν έχεις ιδέα ;) Αλλιώς θα συμφωνούσες μαζί μου. Πάνε παίξε τώρα κανέναν interlude με vesper να χαρείς

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΟΣ θα βγαλετε και το L2 παιχνιδι ικανοτητων.Ειναι γνωστο πια οτι οποιος εχει τα καλυτερα Items/Augments κτλπ ειναι ο γαμαουα στον Server.Γιαυτο ολοι οι τουλαχιστον λογικοι ανθρωποι παρατανε αυτο το παιχνιδι ή αρχιζουνε τον Official.

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΟΣ θα βγαλετε και το L2 παιχνιδι ικανοτητων.Ειναι γνωστο πια οτι οποιος εχει τα καλυτερα Items/Augments κτλπ ειναι ο γαμαουα στον Server.Γιαυτο ολοι οι τουλαχιστον λογικοι ανθρωποι παρατανε αυτο το παιχνιδι ή αρχιζουνε τον Official.

Ρε φίλε δλδ αν ένας το έχει στο αίμα του το λ2 και ειναι κωλοφαρδος και ποιανει ογκουμεντς τι θα του πεις?Πεσε με το ζόρι?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...