Jump to content

[GR] Πως σας μπήκε εσάς ο νέος χρόνος ;


`Vaxil

Recommended Posts

Εχει σιτε αυτο το καμπαρε που ειπες;;

Απο οτι εψαξα οχι.. Στις Σερρες ενα cabaret εχει ολο κι ολο.. Εχω φωτογραφιες αμα θες..
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι εψαξα οχι.. Στις Σερρες ενα cabaret εχει ολο κι ολο.. Εχω φωτογραφιες αμα θες..

me tin barbara i me tin pipa?
Link to comment
Share on other sites

nai imastan megali parea kai aniksame arketa boukalia :3

Εγω ιπια μονο 3 ποτηρια vodka(μιση vodka μιση λεμοναδα) και μεθυσα.. Προφανως επειδη τα ιπια το ενα πανω στο αλλο. Πηγα στην τουαλετα μεθυσμενος και βγηκα νηφαλιος.. :D

 

me tin barbara i me tin pipa?

Με το Cabaret
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι εψαξα οχι.. Στις Σερρες ενα cabaret εχει ολο κι ολο.. Εχω φωτογραφιες αμα θες..

Φωτο αυτηνης δεν εχεις;; χαχα
Link to comment
Share on other sites

Εγω ιπια μονο 3 ποτηρια vodka(μιση vodka μιση λεμοναδα) και μεθυσα.. Προφανως επειδη τα ιπια το ενα πανω στο αλλο.

 

1 mpoukali sampania kai ena mpoukali jagermaister me mpolika sfunakia sou leei kati? ::)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ και που λες είμουνα στο Beshmundir Temple , μπήκα μαζί με τον αδελφό μου γιατί με είχε πρήξει - πίστευε οτί θα φτάναμε Stormwing και θα έπεφτε κανά Bow με την 1η ! Τέσπα λέω γω άντε να πάμε να δει και με τα μάτια του οτί το μέρος είναι κόλαση. Μπαίνω μέσα κάναμε rush μερικά boss ύστερα από πολύ προσπάθεια φτάσαμε στον Resolute. Εδώ του λέω θα πεθάνουμε ! Από συνήθεια ο αντίχειρας και ο δείκτης μου πάτησαν το  Tab + Alt για έναν άγνωστο λόγο. Μόλις βγήκα στην επιφάνεια εργασίας βλέπω την ώρα να είναι 11:59 , λέω επ αλλάζει ο χρόνος. Ε και ;

 

Τέσπα λέω στον αδελφό μου "να αλλάξουμε ευχές ;" και μου λέει σιγά κάθε χρόνο κλασσικό θέατρο τώρα γαμάτο ! Ε μετά πήγαμε να χώσουμε τον Resolute 4 φορές στην σειρά φάγαμε wipe μας βίασε το boss στην κυριολεξία. Ύστερα από 3 ώρες σε αυτό το γαμημένο ναό αφού τα παρατήσαμε βγαίνουμε και μετά έρχετε ένας φίλτατος φίλος μου και λέει "μόλις χώρισα" , ε καταλαβαίνετε οι επόμενες ώρες ξοδεύτηκαν στην ψυχολογική συμπαράσταση του φίλτατου φίλου μου και στα μαθήματα που μας δίνει η ζωή ! φυσικά όταν της μιλούσε στο κινητό τα σκάτωσε κάθως έκανε στο κινητό σα σκυλάκι ο μαλάκας ενώ του είχαμε πει το ακριβώς αντίθετο , τέσπα αυτά από εμένα !

Link to comment
Share on other sites

Εγώ και που λες είμουνα στο Beshmundir Temple , μπήκα μαζί με τον αδελφό μου γιατί με είχε πρήξει - πίστευε οτί θα φτάναμε Stormwing και θα έπεφτε κανά Bow με την 1η ! Τέσπα λέω γω άντε να πάμε να δει και με τα μάτια του οτί το μέρος είναι κόλαση. Μπαίνω μέσα κάναμε rush μερικά boss ύστερα από πολύ προσπάθεια φτάσαμε στον Resolute. Εδώ του λέω θα πεθάνουμε ! Από συνήθεια ο αντίχειρας και ο δείκτης μου πάτησαν το  Tab + Alt για έναν άγνωστο λόγο. Μόλις βγήκα στην επιφάνεια εργασίας βλέπω την ώρα να είναι 11:59 , λέω επ αλλάζει ο χρόνος. Ε και ;

 

Τέσπα λέω στον αδελφό μου "να αλλάξουμε ευχές ;" και μου λέει σιγά κάθε χρόνο κλασσικό θέατρο τώρα γαμάτο ! Ε μετά πήγαμε να χώσουμε τον Resolute 4 φορές στην σειρά φάγαμε wipe μας βίασε το boss στην κυριολεξία. Ύστερα από 3 ώρες σε αυτό το γαμημένο ναό αφού τα παρατήσαμε βγαίνουμε και μετά έρχετε ένας φίλτατος φίλος μου και λέει "μόλις χώρισα" , ε καταλαβαίνετε οι επόμενες ώρες ξοδεύτηκαν στην ψυχολογική συμπαράσταση του φίλτατου φίλου μου και στα μαθήματα που μας δίνει η ζωή ! φυσικά όταν της μιλούσε στο κινητό τα σκάτωσε κάθως έκανε στο κινητό σα σκυλάκι ο μαλάκας ενώ του είχαμε πει το ακριβώς αντίθετο , τέσπα αυτά από εμένα !

Να χώνεις ινστανς μέχρι τις 2 η ώρα με παρέα ;

 

Σε ζηλεύω.

Link to comment
Share on other sites

γαμιόντας.

σε έναν θείο μου που μένει καλλιθέα,του έσπασαν το μαγαζί!

Link to comment
Share on other sites

Να χώνεις ινστανς μέχρι τις 2 η ώρα με παρέα ;

 

Σε ζηλεύω.

gt re mlk dn boroume na pame emis otan bo? aneta olo to bradi s paw instance ;p
Link to comment
Share on other sites

γαμιόντας.

σε έναν θείο μου που μένει καλλιθέα,του έσπασαν το μαγαζί!

Καλλιθεα;; Χμμ μην κοιτας ετσι δεν το εκανα εγω :)
Link to comment
Share on other sites

Καλλιθεα;; Χμμ μην κοιτας ετσι δεν το εκανα εγω :)

AΡΧΙΔΙ ΝΟΣΤΙ ΜΙΝΟ!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως από ότι βλέπω , γαμάτα μπήκε το 2011.

 

 

Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕΡΒΙΤΣΙΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...