Jump to content

Soz An To Nomizete Gia Spam !!!


CaLeSty

Recommended Posts

Apef8inome perisotero stous Dev gt apoti xero exte trigirisi polous Server kai etsi 8a mporesete na me Help :

 

1on Re pedia to vlepete oti siga siga katastrefte to l2 8a mou pite gt to lew ayto 8a sas apantiso amesos gt edo kai miamisi vdomada psaxno enan PVP Server POU NA EXI KOSMO KAI KIRIOS NA MIN EXI Donete den mporo na katalavo ti to exoun vri to L2 kai prospa8oun na vgaloun lefta apo afto re pedia katalaveteto o L2 ine psixagogia diaskedasi gt prepi kapios pou den exi lefta na mpi se enan Donete Server 8a mou pite na min mpi ala an to exte paratirisi to exoun kani moda to Donete kai pes vrisko Server ala den pezi na min vro klika kai otan leo klika enow Gm pou na helparoun tous char tous dld arxizo kai pistevo pos to L2 arxisi na xalai den xero ti gnomi exte esi gia afto pou ipa ala an den dior8o8i kati pano se ayto pai to L2 pros 8eou min nomizi kanis oti krazo apla exo xenerosi mpeno se ena Server kai vgeno mesa se mia ora me afta pou ginonte px akouste kai pite mou an exo adiko ixa mpi se ena server Banners legotan kai paw se ena simio pou eki ta mob petagan S grade Scroll gia armor kai gia wepon kai sinantao enan sto spawn kai lew ore 8a pexo PVP kai arxizo na ton hitaro kai aytos etrexe kai pigene piso apo ena vraxo kai ti vlepo eki tin clan pou ixe tin Aden pou katatixi itan i moni me full clan skill's kai ekane Buffas lew ego tora ti doulia ixe i Buffer piso apo ton vraxo tromaxe kai kriftike leo tespa 8a xanapao kai xanapigeno kai telios tixe piso apo ton vraxo meta den iprxe tpt dld eleos tespa den 8elo na spamaro kai kataligo opios mpori na mou protini enan kalo Server as to kani lene pos i elpida pe8eni panta teleftea.... :'( :'( :'(

Link to comment
Share on other sites

polu wraia h epishmansh s alla na pros8esw oti dn exoun oloi oi servers donates....ma k na exoun  se plhrwforw oti dn einai anikhtoi....einai 8ema to pws paizeis...ola auta p agorazoun oi donators exei k o paixths thn dunatothta na ta parei apla o donator ta pairnei grhgorotera!!!

 

epishs dn katalabainw gt ftaime emeis gia tous server p exoun donates?oi Devs ftaine?

an epaizes rebirth,ael(palios ael),signs,archon ktl etrwga ban gt dn mporousan na me kilaroun k etrwga tous donators k tous ftiagmenous k malista me apodeixseis...einai 8ema pws xsereis na paizeisk tpt allo :o

telos file mou to topic molis metakinh8hke...

Link to comment
Share on other sites

noble exeis apolito dikio...kai na sou pw tin alithia xtes bika archon..bes na ta spasoume re file..kai opios stamatise archon bite na ta spasoume...

kala to ti eidan ta matia m den legete..tespa na min vgainw apo to thema...o calesty exei apolito dikio..alla iparxoun Akoma server xoris donate..estw kai ligoi

Link to comment
Share on other sites

re paidia egw tora etimazome na aniksw server ton proto mina ton plirono gia server pc(150$) meta?tha plirono kathe mina?tha valw donate an den kanei kaneis tha ton klisw tha plirono kathe mina 150 gia na pezoun?..

Link to comment
Share on other sites

Noble den adilegw se ayta pou les exeis apolitw dikio alla otan sou erxete o allos me ta ++++ kai sou tin mpenei esy ti parapanw mporeis na kaneis ap'to na katseis na kaneis +++? Wraia kathses eisai sigouros oti tha mporeseis na to pas polu +++?

K ade to pas +++ polu alla einai spanioi oi server pou tha katafereis na kaneis kati tetoio. An exete paratirisi orismenoi server exoun px stous aplous tous char kai oxi stous donate to max +40 kai stous donate + 60 to vlepeis logiko ayto? tespa tha mpw ston archon pou eipate.

 

Link to comment
Share on other sites

Vasika egw 8a symfwnisw sto oti to L2 exei arxisei na xalaei. H katastash exei ftasei sto ypertato shmeio makakias. Scam, donate sto full, corruption, trelo lag kai panw apo ola, auta ta kolo 3xrona pou mou thn dinoun sta neura. Anw ton 15 einai re to paixnidi!! Eleos dld. Patas se kapoio internet cafe, apo ta 100 pc ta 98 piasmena apo paidia ekths dhmotikou pou to paizoun mages epeidh exoun kani kati sto game!!! (ta alla dyo pc einai piasmena apo 2 40rides pou ftiaxnoun forologikh dylwsh on-line)

 

Egw parathsa to L2, kai phga WoW. Toulaxiston ekei vriskeis kai kanena orhmo, sovaro, kai empisto filo gia na vgeis mazi tou kai na ta kaneis ola limpa.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Guys ego iksera ena paidi p epeze ston l2 pride ekei exei donate kai o friend m eixe enan tyrant hero kai t ebgenan kati donators me dragon fire p s dinei trela stats...kai o friend m einai me ta  ta nixia s me sa +25 kai me mia dragonig +25 set kai ts exei ts pio polous!!

Link to comment
Share on other sites

Paidia egw kapote epaiza ston Demonik...Imoun Donator kai legomoun Reality, tespa na min sas ta polulogw, autos pou eixe ton server legotan Soul kai ton eixe stisei apo to net tou. Otan prwtoeixa kanei donate me tin parea mou, eixame stilei sunolo 700-750 eurw...alla sxedon ta misa atoma tou server eixan kanei donate...opote kai meis empisteutikame ton Soul kai stilame ta lefta...Afou ekleise loipon o server meta apo 4-5 mines apo to donate mas, mathame apo filous tou Soul oti sxedon oloi oi donators tou server itan filoi tou Soul pou epaizan apo to net tou...Opote katalavainetai pws niwsame...

 

Episis ena allo peristatiko pou mou exei sumbei se auto to server einai to eksis...Itan Sabbato kai eixame siege gia to giran castle, eimastan i clan m, kai to eixame sxedon sigouro gt imastan pio kaloi(donators) apo tous allous(donators)..(LOL)..Pame loipon sto siege kai ti blepoume...Mia clan me donators tous opoious dn eixame ksanadei kai eixan +++pou den mporousame na kanoume emeis apo donate!! Diladi emeis eixame +40 kai autoi eixan +50!!! Den to balame katw omws, palepsame kai telika pirame to kastro!!! Auti itan i korufaia stigmi sto server gia mas...Bebaia den prolavame na xaroume to kastro mas gt meta apo 2 meres ekleise o server....Aplos anafera auto to peristatiko gia na sumfwnisw me ton Noble, to oti an ksereis na paizeis kala kai me kali stratigiki tous nikas olous asxeta me to poso ++exoun...

 

Pantws genika sumfwnw me sas oti to exoun mamisei to la2...genika...me to donate eidika...oloi anoigoun ena server gia na bgaloun lefta kai meta ton kleinoun...Krima...Elpizw na allaksei auto kapote!

Link to comment
Share on other sites

Hah hah!! Egw den exw kanei pote donate, oxi mono gt einai panakriva (LOL 155 eurw gia ena weapon sto gold, se 1 wra to ftiaxnw se diko mou server kai to xw) alla kai gia tous logous pou anefere o filos mou xxrxx apo panw. Kalytera na kaneis sto WoW ... px , se server pou paizw twra, me 35 eurw perneis .recall/appear command gia na phgaineis opou 8es syn ena oplo tis epiloghs sou. Akou 155 eurw... kalytera na parw kinhto :P

Link to comment
Share on other sites

sumfohno me afata p ipate an ke tha ithela na ime ++ k n dino xoma alla protimo na eime +ligo kena dino donators ekei ine i apokorifosei t pexnidiou me +3 na dineis tous+50 0xa0ax0x0

opos ston light ama epeze kanei itan ena ronaldinho legotane full donate ixe +40 xekinisa na ton varao ke arxise na m kanei super haste ud,ue curse gloom,cancel ke metra drain ante na pesei to palikari ton varqagame 9parto me bishop ke emeina o monos zontanos xa0ax0ax0xa0a0x

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...