Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

 

AMD all the way και φθηνότερος και καλύτερος δεν μπορώ να καταλάβω γιατί είσαι σε δίλημμα ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

AMD all the way και φθηνότερος και καλύτερος δεν μπορώ να καταλάβω γιατί είσαι σε δίλημμα ακόμα.

γιατι ο ιντελ έχει πολλά παραπάνω...

και ο tsili που έχει αυτόν...η αξιολόγηση των windows είναι 5.9

ο i3 που έχω, και αυτός τόσο είναι :Χ

 

Link to comment
Share on other sites

γιατι ο ιντελ έχει πολλά παραπάνω...

και ο tsili που έχει αυτόν...η αξιολόγηση των windows είναι 5.9

ο i3 που έχω, και αυτός τόσο είναι :Χ

 

 

Τι παραπάνω έχει ο intel.

 

Επίσης η αξιολόγηση των windows είναι fail και για να σου δώσω να το καταλάβεις γιατί το λέω αυτό

 

Βγάζω

 

21m85kw.png

 

Και έχω

 

2s1t21i.png

 

 

Τόσο απλό.

 

 

Εμπειρία > Αριθμούς πίστεψεμε ^^

Link to comment
Share on other sites

Βασικά νομίζω το μέγιστο που μπορούν να δουν τα Windows 7 είναι 5.9 , άσε τα windows βλέπουν σε πολύ μικρή ακτίνα.

 

Επίσης Intel = overrated/overpriced.

 

Άμα θες PC για το σπίτι , για gaming (ακόμα και για Ultra graphics) τότε πας AMD , μία εταιρεία που βγάζει ΠΟΛΥ φθηνά κομμάτια επί χρόνια και επίσης είναι δυνατή για τις τιμές τις. Τώρα βλέπεις οτί με AMD 120 ευρώ είναι πιο δυνατός από Intel 190 , τόσο απλό. Τα άτομα στην Intel ξεχνάν να αλλάζουν τις τιμές πραγματικά.  Τώρα άμα είσαι σε εταιρεία και έτσι που τα άτομα είναι τρελά (θέλουν δύναμη) και έχουν λεφτά πας για Intel i7 extreme που κάνει 1000 ευρώ , που στην ουσία δεν αξίζει να δώσεις και τόσα λεφτά κατά την γνώμη μου είναι σπατάλη , καλύτερα τα λεφτά να πήγαιναν για SSD η SLI/Crossfire. Ντάξει δεν θα φτάσουμε ποτέ σε αυτό το σημείο πιστεύω να έχουμε xxxx ευρώ απλά κουβέντα να γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Τι παραπάνω έχει ο intel.

Υποστηριζόμενες δυνατότητες: Quad Core / Instruction Set 64bit / Intel Virtualization Technology / Execute Disable Bit / Enhanced Intel Speedstep Technology / Enhanced Halt State / Intel 64 / Intel Demand Based Switching / Intel Turbo Boosting Technology.

8 MB cache.

Link to comment
Share on other sites

Υποστηριζόμενες δυνατότητες: Quad Core / Instruction Set 64bit / Intel Virtualization Technology / Execute Disable Bit / Enhanced Intel Speedstep Technology / Enhanced Halt State / Intel 64 / Intel Demand Based Switching / Intel Turbo Boosting Technology.

 

Ξέρεις τι κάνουν/είναι/πως δουλεύουν όλα αυτά ή απλά σου αρέσει το πολύ text ;

 

Επίσης η τεχνολογία της Intel θέλει πολύ cache σε σχέση με αυτήν της AMD , η AMD δεν βάζει πολύ Cache γιατί πολύ απλά είναι έτσι από την φύση της (μπορείς να το δεις σε όλα της τα κομμάτια).

 

Και άμα δεις στην AMD η cache είναι λίγο αλλιώς.

 

Link to comment
Share on other sites

A coalition of smartphone OEMs including Microsoft, HTC, Nokia, and Sony Ericsson have formally filed an application to get Apple’s European trademark for the words "App Store" and "Appstore" invalidated.

 

The companies told the Community Trade Mark office in Europe the words were too generic, and joined Amazon who is currently involved in a similar action.

 

"Today’s filings by HTC, Nokia, Sony Ericsson, and Microsoft, like Amazon’s recent action, demonstrate the breadth of opposition to Apple’s unsupportable claim of exclusivity," a Microsoft representative said in a statement. "’App store,’ like ‘toy store’ or ‘book store,’ is a generic term that should continue to be available for everyone to use for stores that sell apps." Like Amazon the new applications note that even Steve Jobs used the words App Store generically and that the name has been and is already in use by others like Shopify, Sendmail, and DirectTV.

 

The move follows a similar action in USA which followed Apple suing Amazon for the use of the word.

 

 

Άντε γεια :3

Link to comment
Share on other sites

αυτον εδω εννοω

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.558330

δεν έχω ιδεά για αυτούς τους καινούργιους...:Χ

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...