Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Xperia x8 αξιζει;

έφυγες τρέχοντας για x10, άσε το x8 στην άκρη.

 

Γαμάω,έριξα ένα ποτήρι νερό πάνω στο κινητό.

Έριξα ΠΑΛΙ, ένα ποτήρι ουίσκι στο πληρκτρολόγιο το περασμένο σάββατο.

Ευτυχώς σταμάτησα να αγοράζω ακριβά πληκτρολόγια και στο απλό της microsoft βγάζω 5 βίδες και όπως είναι το κάνω βουτιά στην μπανιέρα και καθαρίζει.

Link to comment
Share on other sites

έφυγες τρέχοντας για x10, άσε το x8 στην άκρη.

E me to xperia

eipame oxi den aksizei to x8

parte x10 kai oxi to mini (400€)

afou to parete mpite se ena forum gia na ma8ete pws 8a to kanete root to kinito gia na diarkei parapano i mpataria sas kai na ginete o admin tou kinitou sas

 

ELEOS ME TO Xperia

FTANI PIA

Link to comment
Share on other sites

έφυγες τρέχοντας για x10, άσε το x8 στην άκρη.

Έριξα ΠΑΛΙ, ένα ποτήρι ουίσκι στο πληρκτρολόγιο το περασμένο σάββατο.

Ευτυχώς σταμάτησα να αγοράζω ακριβά πληκτρολόγια και στο απλό της microsoft βγάζω 5 βίδες και όπως είναι το κάνω βουτιά στην μπανιέρα και καθαρίζει.

Γαμήθηκε,δεν διαβάζει την sim,ούτε την κάρτα μνήμης,δεν δουλεύει το πλήκτρο για άυξηση ήχου,και η ειρωνία είναι πως είχα αυτο

vista-wallpaper-water-droplets.jpg

το wallpaper στην αρχική οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Γαμήθηκε,δεν διαβάζει την sim,ούτε την κάρτα μνήμης,δεν δουλεύει το πλήκτρο για άυξηση ήχου,και η ειρωνία είναι πως είχα αυτο

vista-wallpaper-water-droplets.jpg

το wallpaper στην αρχική οθόνη

πιστολακι

Link to comment
Share on other sites

Γαμήθηκε,δεν διαβάζει την sim,ούτε την κάρτα μνήμης,δεν δουλεύει το πλήκτρο για άυξηση ήχου,και η ειρωνία είναι πως είχα αυτο

vista-wallpaper-water-droplets.jpg

το wallpaper στην αρχική οθόνη

βγάλε την μπαταρία, ρίξε οινόπνευμα και βάλτου φωτιά για μερικά δευτερόλεπτα να αποροφήσει το νερό

 

σοβαρά.

 

Έτσι έχω φτιαξει 2 τηλέφωνα, ένα που βούτηξε στην θάλασσα και ένα που δεν θυμάμαι πως γέμισε νερό

Link to comment
Share on other sites

άστα στην άκρη τότε

ε ενταξει δεν χρειαζομαι καi uber πραγματα

 

Οτιδηποτε ειναι καλυτερο απο αυτο που εχω τωρα, wifi εχει + ολα τα αλλα, οκ μου φαινεται

 

αλλα θα δω ως το τελος του Ιουνιου αν ειναι, που θα εχω λεφτα, ισως παω για το x10

Link to comment
Share on other sites

βγάλε την μπαταρία, ρίξε οινόπνευμα και βάλτου φωτιά για μερικά δευτερόλεπτα να αποροφήσει το νερό

 

σοβαρά.

 

Έτσι έχω φτιαξει 2 τηλέφωνα, ένα που βούτηξε στην θάλασσα και ένα που δεν θυμάμαι πως γέμισε νερό

πριν απο καμία ώρα έγινε αυτό με το νερό,το είχα κανα μισάωρο με το πιστολάκι και τώρα δουλεύει (με τα 1000 ζόρια)

 

την άλλη φορά πήρε η μάνα μου την φόρμα μου,την πέταξε στο πλυντήριο όπως ήταν και μου έπλυνε ολοκαίνουριο sony erricson w810 (150e έκανε τότε)

Link to comment
Share on other sites

πριν απο καμία ώρα έγινε αυτό με το νερό,το είχα κανα μισάωρο με το πιστολάκι και τώρα δουλεύει (με τα 1000 ζόρια)

 

την άλλη φορά πήρε η μάνα μου την φόρμα μου,την πέταξε στο πλυντήριο όπως ήταν και μου έπλυνε ολοκαίνουριο sony erricson w810 (150e έκανε τότε)

Εσυ εισαι πολυ τυχερος ρε ανθρωπε :)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...