Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Ρε φειλά εσύ τι γράφεις στο άλλο τόπικ ΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΑ

Μαλακιες για να περασει η ωρα. Ειπα να σε τρολλαρο λιγο ελπιζω να το πετυχα..

 

ΧΑΧΑ <3

Link to comment
Share on other sites

αυτήν την υπομονή την έχω σιχαθεί, δεν κάνω τίποτα άλλο στη πουτάνα την ζωή (που λέει και ο νότης ;ρ)...

δεν γίνεται αλλιώς αδερφέ...είναι μέχρι να κάνουμε το ΜΠΟΥΜ και να ανοίξουμε το στόμα μας, τώρα ή για καλό θα είναι ή για κακό ένας θεός ξέρει.

:)

Link to comment
Share on other sites

συγκλονίστικα.

φάνηκε από το ορθογραφικό..;ρ

δεν γίνεται αλλιώς αδερφέ...είναι μέχρι να κάνουμε το ΜΠΟΥΜ και να ανοίξουμε το στόμα μας, τώρα ή για καλό θα είναι ή για κακό ένας θεός ξέρει.

:)

μπα δεν θα ήμουν ακόμα εκεί άμα ήταν για κακό...;)
Link to comment
Share on other sites

Μα γιατι να ειναι 15?? Γαμω!!

 

ΕΔ οσο λες δεν ειναι ολοι οι αλβανοι ιδιοι. Αυτος μπορω να πω οτι απο τα γαμησια που εχει φαει απο τον πατερα του βγηκε τοσο καθυστερημενος!

 

Ακομα και εγω θα του γαμαγα ψυχολογικα αμα τον εβρισκα. Οποτε καλα κανεις!!!

Το ξέρω, έχω φίλο απο αλβανία και είναι και γαμώ τα παιδιά
Link to comment
Share on other sites

αυτήν την υπομονή την έχω σιχαθεί, δεν κάνω τίποτα άλλο στη πουτάνα την ζωή (που λέει και ο νότης ;ρ)...

 

Υπομονή = Victory.

 

Το θέμα είναι ότι όταν κάνεις υπομονή δεν σημαίνει οτί πρέπει για κοιμάσε , μάζευε πληροφορίες λουκ γιορ σαραουντιγκς ολ δε τάιμ. Ύπνος σακς , ακτ λάικ ε νίντζα.

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή = Victory.

 

Το θέμα είναι ότι όταν κάνεις υπομονή δεν σημαίνει οτί πρέπει για κοιμάσε , μάζευε πληροφορίες λουκ γιορ σαραουντιγκς ολ δε τάιμ. Ύπνος σακς , ακτ λάικ ε νίντζα.

έτσι ζούμε τώρα τελευταία ;/..

και πως είναι κανονικά

συγκλονίστηκα..
Link to comment
Share on other sites

2μισι χρόνια κολλημένος με την ίδια κοπέλα εγώ. Έχω "παίξει" με τόσες και ακόμα τη σκέφτομαι σχεδόν καθημερινά.

 

Αλλά το πρόβλημα είναι ότι ενώ έχω ευκαιρίες να κάνω την καταραμένη την κίνηση, ποτέ δεν την κάνω... Σαν κάτι να με κρατάει, δεν το χω ξανανιώσει ποτέ, με καμία άλλη

Καλώστον στην παρέα

 

Εμένα απο ότι βλέπω ετοιμάζεται να κάνει μεγάλη μαλακία και αν την κάνει θα την πληρώσει άσχημα.

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω, έχω φίλο απο αλβανία και είναι και γαμώ τα παιδιά

Εχω φιλους αλβανους που ειναι οντως μπασταρδια και θελουν τρελο ξυλο. Αυτοι μας βγαζουν το ονομα.

 

Τεσπα παω να την πεσω γιατι το πρωι πρεπει να κανω κατι με μια 15αρα :) . Ειναι μικρη ρε πουστη! :@

Link to comment
Share on other sites

αυτήν την υπομονή την έχω σιχαθεί, δεν κάνω τίποτα άλλο στη πουτάνα την ζωή (που λέει και ο νότης ;ρ)...

Κάνε το άλλο: Να ξέρεις ότι δεν θα συμβεί τίποτα και μέσα σε λίγο καιρό θα βρεθείτε μαζί κατα τύχη και θα έχεις την ευκαιρία να κάνεις κάτι, αλλά να το κάνεις τότε.

 

Τόσος καιρός, δεν χάνεις τίποτα. Απλά ξέρεις την απάντηση και είσαι κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

Καλώστον στην παρέα

 

Εμένα απο ότι βλέπω ετοιμάζεται να κάνει μεγάλη μαλακία και αν την κάνει θα την πληρώσει άσχημα.

 

 

Έχουμε και εμείς οι άπλυτοι ντέρτια ρε, μην κοιτάς που δεν τα γράφω εδώ T_T

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα που δίνω συμβουλές σε άλλους και δεν μπορώ να λύσω τα δικά μου τα προβλήματα

 

T_T

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...