Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Τάπα. ;P

Σύντομα λένε ότι θα βγει από το ultrasn0w factory unlock όμως.Αν και υπάρχουν μερικά τώρα αλλά πρέπει να σκάσεις πολλά λεφτά και δεν είναι εγγυημένο ότι θα δουλεύει για πάντα (πλην ενός που κάνει factory unlock σε όσα είναι κλειδωμένα στη Vodafone UK και κοστίζει 50 λίρες).

Link to comment
Share on other sites

Σύντομα λένε ότι θα βγει από το ultrasn0w factory unlock όμως.Αν και υπάρχουν μερικά τώρα αλλά πρέπει να σκάσεις πολλά λεφτά και δεν είναι εγγυημένο ότι θα δουλεύει για πάντα (πλην ενός που κάνει factory unlock σε όσα είναι κλειδωμένα στη Vodafone UK και κοστίζει 50 λίρες).

Όπως και να έχει δεν μου αρέσει το iPhone4 σαν design. Γενικά δεν μου αρέσουν τα τετραγωνισμένα τηλέφωνα. Αν στο 5 έχει το design που "υποθέτουν"

 

iPhone-5-Rumor-RoundUp.jpg

 

και έχει καλά χαρακτηριστικά τότε το σκέφτομαι

 

Sorry για το delay, είμουν με teamviewer σε άλλο pc ;x

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει δεν μου αρέσει το iPhone4 σαν design. Γενικά δεν μου αρέσουν τα τετραγωνισμένα τηλέφωνα. Αν στο 5 έχει το design που "υποθέτουν"

 

iPhone-5-Rumor-RoundUp.jpg

 

και έχει καλά χαρακτηριστικά τότε το σκέφτομαι

 

Sorry για το delay, είμουν με teamviewer σε άλλο pc ;x

 

 

To φετινό WWDC 2011 είναι ήδη sold out μέσα σε 10 ώρες! Συγκριτικά, το προηγούμενο WWDC 2010 είχε γίνει sold out σε 10 μέρες!

 

Φέτος, το WWDC 2011 θα πραγματοποιηθεί 6-10 Ιουνίου και αναμένουμε την παρουσίαση του iOS 5 και Mac OS X Lion. Φήμες των τελευταίων ημερών λένε ότι δεν θα παρουσιαστεί νέο iPhone κατά τη διάρκεια του WWDC ενώ θα υπάρξει σημαντική βελτίωση του iOS με φωνητικές εντολές.

 

Άποψη μου η πιθανότητα να μην παρουσιαστεί iPhone 5 στις 6 Ιουνίου είναι απειροελάχιστη.

Link to comment
Share on other sites

To φετινό WWDC 2011 είναι ήδη sold out μέσα σε 10 ώρες! Συγκριτικά, το προηγούμενο WWDC 2010 είχε γίνει sold out σε 10 μέρες!

 

Φέτος, το WWDC 2011 θα πραγματοποιηθεί 6-10 Ιουνίου και αναμένουμε την παρουσίαση του iOS 5 και Mac OS X Lion. Φήμες των τελευταίων ημερών λένε ότι δεν θα παρουσιαστεί νέο iPhone κατά τη διάρκεια του WWDC ενώ θα υπάρξει σημαντική βελτίωση του iOS με φωνητικές εντολές.

 

Άποψη μου η πιθανότητα να μην παρουσιαστεί iPhone 5 στις 6 Ιουνίου είναι απειροελάχιστη.

Γαμώτο, γιατί να έχει τέτοια events μόνο στο σαν φρανσίσκο ;P

 

Θα ανέβαινα αθήνα για κάτι τέτοιο, ούτως η άλλως θέλω να ανεβώ το καλοκαίρι γιατί υπάρχει περίπτωση να πάω νότη & ρέμο

Αν και πηγές μου είπανε ότι ο νότης κατα τις 10 απρίλη θα είναι ηράκλειο κρήτης και δεν το ξέρουν πολλά άτομα :x

Αν δεν βρω εισιτήριο εδώ, ανεβαίνω αθήνα. Είναι ο τελευταίος χρόνος που κάνει περιοδία ο νότης και δεν θέλω να χάσω τέτοια φωνή live.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...