Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

ΟΕ ΟΕ ΟΕΕΕΕΕΕ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΣΑΣ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕΕΕΕΕΕΕ!ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ,ΤΙΣ ΓΑΜΑΜΕ ΚΑΛΑΑ!Κ'ΟΛΟΙ ΈΧΕΤΕ ΓΑΥΡΟ ΜΠΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

 

ΥΓ:Κογιότ κάνω νέο Ολυμπιακό τόπικ,ή μας ξεκλειδώνεις το παλιό;Θα είμαστε καλά παιδιά!

Εγγυάται ο WRD!

Link to comment
Share on other sites

ΟΕ ΟΕ ΟΕΕΕΕΕΕ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΣΑΣ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕΕΕΕΕΕΕ!ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ,ΤΙΣ ΓΑΜΑΜΕ ΚΑΛΑΑ!Κ'ΟΛΟΙ ΈΧΕΤΕ ΓΑΥΡΟ ΜΠΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

 

ΥΓ:Κογιότ κάνω νέο Ολυμπιακό τόπικ,ή μας ξεκλειδώνεις το παλιό;Θα είμαστε καλά παιδιά!

Εγγυάται ο WRD!

Ρίχνεις 2 φορές στην σειρά μάνες και μετά λες να σου κάνει unlock το ολυμπιακό τοπικ, οιμέ.
Link to comment
Share on other sites

ΟΕ ΟΕ ΟΕΕΕΕΕΕ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΣΑΣ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕΕΕΕΕΕΕ!ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ,ΤΙΣ ΓΑΜΑΜΕ ΚΑΛΑΑ!Κ'ΟΛΟΙ ΈΧΕΤΕ ΓΑΥΡΟ ΜΠΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

 

ΥΓ:Κογιότ κάνω νέο Ολυμπιακό τόπικ,ή μας ξεκλειδώνεις το παλιό;Θα είμαστε καλά παιδιά!

Εγγυάται ο WRD!

klain vlk
Link to comment
Share on other sites

Ρίχνεις 2 φορές στην σειρά μάνες και μετά λες να σου κάνει unlock το ολυμπιακό τοπικ, οιμέ.

ρε κώστα,αφού όλοι οι κόμπλες έχουν πάρει πόδι!Αν ο βάζελος πχ,μου έγραφε ένα τέτοιο σύνθημα θα απάνταγα με ολυμπιακό σύνθημα,και ξέρω τον Βασίλη αλλιώς δε θα το έκανα.

Πάνε κάνε unlock τώρα <3

Link to comment
Share on other sites

σου έχω ξαναπεί..απάντα με μία λέξη..όλα τα άλλα περιττά >.>

 

Δεν είναι περιττά από την στιγμή που άμα δεν βάλω όλες τις λέξεις δεν θα εκλάβεις σωστά το νόημα και αφού έτσι αποστομώνω τον χρήστη στον οποίο δίνω την απάντηση μου !

Link to comment
Share on other sites

ΟΕ ΟΕ ΟΕΕΕΕΕΕ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΣΑΣ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕΕΕΕΕΕΕ!ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ,ΤΙΣ ΓΑΜΑΜΕ ΚΑΛΑΑ!Κ'ΟΛΟΙ ΈΧΕΤΕ ΓΑΥΡΟ ΜΠΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

 

ΥΓ:Κογιότ κάνω νέο Ολυμπιακό τόπικ,ή μας ξεκλειδώνεις το παλιό;Θα είμαστε καλά παιδιά!

Εγγυάται ο WRD!

Καναπέ και τα παιδιά σας.

Link to comment
Share on other sites

ρε κώστα,αφού όλοι οι κόμπλες έχουν πάρει πόδι!Αν ο βάζελος πχ,μου έγραφε ένα τέτοιο σύνθημα θα απάνταγα με ολυμπιακό σύνθημα,και ξέρω τον Βασίλη αλλιώς δε θα το έκανα.

Πάνε κάνε unlock τώρα <3

Γιατί μπαν ο worldmania?
Link to comment
Share on other sites

To παλιό unlock δεν γίνεται, και όσο για καινούριο δεν είμαι ο μόνος που θα κρίνει αν πρέπει να δημιουργηθεί. Είναι και άλλοι 3 με αυτό το βαθύ μπλε χρώμα στο forum.

Link to comment
Share on other sites

To παλιό unlock δεν γίνεται, και όσο για καινούριο δεν είμαι ο μόνος που θα κρίνει αν πρέπει να δημιουργηθεί. Είναι και άλλοι 3 με αυτό το βαθύ μπλε χρώμα στο forum.

με βάζετε conv στο μσν 2 λεπτά να σας μιλήσω;
Link to comment
Share on other sites

Γιατί μπαν ο worldmania?

gt ime o ventic :D

ΟΛΑ ΤΑ REGULAR MEMBER ΕΚΤΟΣ 1-2 ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΑΝΝΕD!!!

 

ΤΥΧΑΙΟ; ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ!

woot

 

ELA COYO BAN ME PALI :)

Link to comment
Share on other sites

Ενα οπλο που δεν ξερουν πολυ,και ειναι bugged σε 90% των Java

exploit ή general disc ?

τα no grade spear & dagger που έχουν 10k p attack?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...