Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

ΕΛΑ ΡΕ ΒΟΛΑΡΑ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ! ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ ΡΕ !

Link to comment
Share on other sites

Έλα να δούμε τώρα το γλέντι με τα ΑΕΚάκια !

XAXAXAXAXAXAXAXAXA

 

Ειπα να μην παω γηπεδο σημερα να κατσω να κανω και εγω μια φορα τον οπαδο του καναπε να δω πως αισθανονταν τα γαυρακια οταν εγω επαιζα ευρωπη!

Link to comment
Share on other sites

XAXAXAXAXAXAXAXAXA

 

Ειπα να μην παω γηπεδο σημερα να κατσω να κανω και εγω μια φορα τον οπαδο του καναπε να δω πως αισθανονταν τα γαυρακια οταν εγω επαιζα ευρωπη!

Άκου τι λέει ρε μαλάκα μιλάει και η ΑΕΞάρα για Ευρώπη..Α ναι το ξέχασα πήρε το κύπελλο από τον ατρομητούλη και πάλι με σπρώξιμο.

Link to comment
Share on other sites

Άκου τι λέει ρε μαλάκα μιλάει και η ΑΕΞάρα για Ευρώπη..Α ναι το ξέχασα πήρε το κύπελλο από τον ατρομητούλη και πάλι με σπρώξιμο.

Σπρωξιμο τα 3 γκολ ε;; Ενταξει αρχισαν οι γαυροι. Μην μιλησω για τα ανοιχτα ποδια απο Νιονιο Βολο και τους υπολοιπους. Φετος πηρες ενα απο τα πιο ευκολα πρωταθληματα. Του χρονου ακομα πιο ευκολο.. Αλλα μην μιλας εσυ για διαιτησια και για σπρωξιμο.. Εισαι χειροτερος απο εμενα. Και ουτε καν που ευνοηθηκα..
Link to comment
Share on other sites

http://www.study4exams.gr/math_k/

όποιος γράφει πανελλήνιες ας τα κοιτάξει, μαθηματικά λέει...

 

 

ta xw lysei edw kai kati mhnes

Link to comment
Share on other sites

Σπρωξιμο τα 3 γκολ ε;; Ενταξει αρχισαν οι γαυροι. Μην μιλησω για τα ανοιχτα ποδια απο Νιονιο Βολο και τους υπολοιπους. Φετος πηρες ενα απο τα πιο ευκολα πρωταθληματα. Του χρονου ακομα πιο ευκολο.. Αλλα μην μιλας εσυ για διαιτησια και για σπρωξιμο.. Εισαι χειροτερος απο εμενα. Και ουτε καν που ευνοηθηκα..

ΑΧ ΚΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ Ο ΡΑΦΙΚ
Link to comment
Share on other sites

Σπρωξιμο τα 3 γκολ ε;; Ενταξει αρχισαν οι γαυροι. Μην μιλησω για τα ανοιχτα ποδια απο Νιονιο Βολο και τους υπολοιπους. Φετος πηρες ενα απο τα πιο ευκολα πρωταθληματα. Του χρονου ακομα πιο ευκολο.. Αλλα μην μιλας εσυ για διαιτησια και για σπρωξιμο.. Εισαι χειροτερος απο εμενα. Και ουτε καν που ευνοηθηκα..

Ούτε καν μη το ξαναπείς.Πολύ ανοιχτά πόδια ιδιαίτερα ο Βόλος που μου έκανε τις περισσότερες τελικές που έκανε φέτος ομάδα στο Καραϊσκάκη.Παίρνω εύκολα τα πρωταθλήματα γιατί απλά είμαι ο καλύτερος.Όταν χωνέψεις τα 6 έλα να ξαναμιλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ ΚΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ Ο ΡΑΦΙΚ

Εμ βλεπεις απο εμενα παιρνεις παιχτες. Απο που θα επαιρνες;; Οτι αφηνω εγω αμεσως να πεσεις πανω του. Αυτα που αφηνουν ΑΕΚ-ΠΟΑ τα παιρνετε εσεις.. Τι να μας πεις για τον ραφικ και εσυ.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...