Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Πω πω στην β΄ εθνικη τα καλυτερα παιχνιδια στηνουν.. Ηλιουπολη-Λεβαδειακος απο 2-0 εγινε 2-3.. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ και ολα τα στοιχηματικα σιτε το βγαλανε γιατι μυρισανε μαυρη δουλεια.. Και μετα λενε οτι δεν στηνονται παιχνιδια.. Τι λες ρεεεεε..

Link to comment
Share on other sites

Συναντιούνται 4 φίλοι από το Στράτο μετά από 30 χρόνια. Αφού είπαν για τα παλιά η συζήτηση μεταφέρεται στο πόσο πετυχημένα έγιναν τα παιδιά τους. Στον 4ο τις παρέας δεν του άρεσε αυτό και πήγε στη τουαλέτα για να αποφύγει τα δυσάρεστα.

- "Ο ...δικός μου γιος έγινε μεγάλος αρχιτέκτονας, βγάζει εκατομμύρια. Αφού να σκεφτείτε... έκανε δώρο σε έ...να φίλο του μια βίλα που κόστισε 100.000.000", λέει ο 1ος!

- "Ο δικός μου έκανε δώρο σε ένα φίλο του ένα 20μετρο σκάφος άξιας 150.000.000", λέει ο 2ος γεμίζοντας υπερηφάνεια για το παιδί του.

- "Σιγά τα έξοδα", λέει ο 3ος. "Ο δικός μου που είναι μεγάλος χρηματιστής δώρισε στο φίλο του μετοχές που σ......ήμερα αξίζουν πάνω από 500 εκ".

Τότε βλέπουν όλοι τον 4ο της παρέας που έρχεται χωρίς να έχει ακούσει τίποτα και μετά από πολλή πίεση αναγκάζεται να πει και αυτός τα δικά του.

- "Ο δικός μου γιος είναι ένα κοπρόσκυλο όλη την ημέρα ξάπλα, ύπνο και καλό φαΐ.», απαντά αυτός.

Και πως ζει τον ρωτούν οι φίλοι του; Δεν πιστεύουμε να τον ταΐζεις ακόμη;

- "Αστα να πάνε! Έχει βρει 3 παλιοαδερφές, τις πηδάει και αυτές τον συντηρούν και του κάνουν και καλά δώρα. Ο ένας του αγόρασε μια ΒΙΛΛΑ, ο άλλος ένα σκάφος και ο τρίτος του έδωσε 500 εκ σε μετοχές. Κοντεύω να τρελαθώ από τη ντροπή μου.", απαντά.

 

Gigolo ftw re!
Link to comment
Share on other sites

Συναντιούνται 4 φίλοι από το Στράτο μετά από 30 χρόνια. Αφού είπαν για τα παλιά η συζήτηση μεταφέρεται στο πόσο πετυχημένα έγιναν τα παιδιά τους. Στον 4ο τις παρέας δεν του άρεσε αυτό και πήγε στη τουαλέτα για να αποφύγει τα δυσάρεστα.

- "Ο ...δικός μου γιος έγινε μεγάλος αρχιτέκτονας, βγάζει εκατομμύρια. Αφού να σκεφτείτε... έκανε δώρο σε έ...να φίλο του μια βίλα που κόστισε 100.000.000", λέει ο 1ος!

- "Ο δικός μου έκανε δώρο σε ένα φίλο του ένα 20μετρο σκάφος άξιας 150.000.000", λέει ο 2ος γεμίζοντας υπερηφάνεια για το παιδί του.

- "Σιγά τα έξοδα", λέει ο 3ος. "Ο δικός μου που είναι μεγάλος χρηματιστής δώρισε στο φίλο του μετοχές που σ......ήμερα αξίζουν πάνω από 500 εκ".

Τότε βλέπουν όλοι τον 4ο της παρέας που έρχεται χωρίς να έχει ακούσει τίποτα και μετά από πολλή πίεση αναγκάζεται να πει και αυτός τα δικά του.

- "Ο δικός μου γιος είναι ένα κοπρόσκυλο όλη την ημέρα ξάπλα, ύπνο και καλό φαΐ.», απαντά αυτός.

Και πως ζει τον ρωτούν οι φίλοι του; Δεν πιστεύουμε να τον ταΐζεις ακόμη;

- "Αστα να πάνε! Έχει βρει 3 παλιοαδερφές, τις πηδάει και αυτές τον συντηρούν και του κάνουν και καλά δώρα. Ο ένας του αγόρασε μια ΒΙΛΛΑ, ο άλλος ένα σκάφος και ο τρίτος του έδωσε 500 εκ σε μετοχές. Κοντεύω να τρελαθώ από τη ντροπή μου.", απαντά.

 

axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax
Link to comment
Share on other sites

sovara?? egw to pistevo x2.. efkola i diskola tha to parei o PAS..

δεν περνάει κανείς από ΝΙΚΑΙΑ ρε ! :/

 

 

Btw,έπαιξα στοίχημα πρώτη φορά σήμερα με έναν φίλο μου..

Βασικά δε θα έπαιζα αλλά ήθελε 60 λεπτά για να βάλει παραπάνω και του είπα 50-50 τα κέρδη..Έβαλε τα σιγουράκια πάντως...

Link to comment
Share on other sites

δεν περνάει κανείς από ΝΙΚΑΙΑ ρε ! :/

 

 

Btw,έπαιξα στοίχημα πρώτη φορά σήμερα με έναν φίλο μου..

Βασικά δε θα έπαιζα αλλά ήθελε 60 λεπτά για να βάλει παραπάνω και του είπα 50-50 τα κέρδη..Έβαλε τα σιγουράκια πάντως...

koita o PAS dn einai opoia k opoia omada.. einai protos k sta ektos edras ein aititos me 2 nikes k 4 isopalies.. opote dn to riskaro k paw me to diplo..
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...