Jump to content

[GR]dld sobarotita 0


HiddenBoy

Recommended Posts

Τι λε ρε μαλακα πιος ειπε οτι δεν ειναι δικο τ το πακ , τι αποδειξη θες , δεν τον ξερεις , δεν ξερεις τις ικανοτητες και τα σκιλς του τι πετάγεσαι συνεχια σαν την πορδή? Αμα θες αποδήξεις για το πακ παρε το μσν του και ρώτα τον

ΖΩΟ

Οπως σου εχω πει αγαπητε ψωμα,επειδη εσυ εισαι χαζος δεν ειμαστε και εμεις
Link to comment
Share on other sites

Έκανε ένα pack με τον Ventic έστω και με c/p. Ο άλλος που θα ανοίξει server και δεν ξέρει από java και θέλει να το αγοράσει, θα το αγοράσει.

Δεν αγόρασες το pack για να δεις αν έχει μέσα credits στα αρχεία java.

Απλώς έχεις φάει κόλλημα εσύ και ο Coyote με αυτό το παιδί.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα κατσω να το συζητησω μαζι σου και με οσους αλλους brain damaged αυτου του forum,θα περιμενω εναν mod και θα παρεις την απαντηση σου

 

Δυστυχως για εσενα εχω λιγο μυαλουδακι να σκεφτω

Link to comment
Share on other sites

brain damaged

 

eiste polloi edo mesa . sas eixa gia sovarous , alla na katheste kai na lete oti sas katevainei sto mualoudaki sas apla epeidi exete faei kolima me kapoion dn to perimena ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα κατσω να το συζητησω μαζι σου και με οσους αλλους brain damaged αυτου του forum,θα περιμενω εναν mod και θα παρεις την απαντηση σου

 

Δυστυχως για εσενα εχω λιγο μυαλουδακι να σκεφτω

 

Παραδέξου το ρε μαλάκα να τελειώνουμε άντε...

 

Έχεις φάει κόλλημα εσύ και ο Coyote με αυτό το παιδί.

Link to comment
Share on other sites

eiste polloi edo mesa . sas eixa gia sovarous , alla na katheste kai na lete oti sas katevainei sto mualoudaki sas apla epeidi exete faei kolima me kapoion dn to perimena ...

Παραδέξου το ρε μαλάκα να τελειώνουμε άντε...

 

Έχεις φάει κόλλημα εσύ και ο Coyote με αυτό το παιδί.

OXI ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ

το ζωο λεει οτι η δουλεια ειναι δικια του,ενω ειναι καποιων DEV των οποιων την δουλεια δεν σεβεται

 

ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΨΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΡΟΒΑΤΑ και να μην κρινετε οτι βλεπετε,dare to talk me again

Link to comment
Share on other sites

OXI ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ

το ζωο λεει οτι η δουλεια ειναι δικια του,ενω ειναι καποιων DEV των οποιων την δουλεια δεν σεβεται

 

ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΨΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΡΟΒΑΤΑ και να μην κρινετε οτι βλεπετε,dare to talk me again

Τι λεει!

Και σου ξαναλέω δεν τον ξέρεις . Απλα εισαι τοσο ηλίθιος που επηδή δεν σου αρεσει ο τρπος σκέψης του Ιποτημάς την δουλειά του ....

Link to comment
Share on other sites

OXI ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ

το ζωο λεει οτι η δουλεια ειναι δικια του,ενω ειναι καποιων DEV των οποιων την δουλεια δεν σεβεται

 

ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΨΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΡΟΒΑΤΑ και να μην κρινετε οτι βλεπετε,dare to talk me again

 

EISAI SOVAROS RE?!

 

Nomizeis oti ola ta pack edo mesa pou pouliountai , ta exoun knaei oi idioi? OLA MA OLA COPY PASTES EINAI KAI KATI PAREMVOLES DIKIES TOUS (EKTOS KAI AN EKSERESEIS 2-3 ) .. AUTOS SAS PEIRAKSE?

Link to comment
Share on other sites

OXI ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ

το ζωο λεει οτι η δουλεια ειναι δικια του,ενω ειναι καποιων DEV των οποιων την δουλεια δεν σεβεται

 

ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΨΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΡΟΒΑΤΑ και να μην κρινετε οτι βλεπετε,dare to talk me again

Ρε μαλάκα, αγόρασες το pack; Αν όχι τι μιλάς... Το αρχείο examble.java που το έφτιαξε ο τάδε θα λέει μέσα στο αρχείο ότι είναι δικό του...

Link to comment
Share on other sites

Τι λεει!

Και σου ξαναλέω δεν τον ξέρεις . Απλα εισαι τοσο ηλίθιος που επηδή δεν σου αρεσει ο τρπος σκέψης του Ιποτημάς την δουλειά του ....

Εσυ εισαι ηλιθιος

Δουλεια μου* πρεπει να γραψεις

ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΙΠΟΤΑ

α ναι,πηρες l2j codes τα εβαλες μες το pack.Εσυ τα εφτιαξες

 

ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕΣ ΣΤΟΝ COYOTE

EISAI SOVAROS RE?!

 

Nomizeis oti ola ta pack edo mesa pou pouliountai , ta exoun knaei oi idioi? OLA MA OLA COPY PASTES EINAI KAI KATI PAREMVOLES DIKIES TOUS (EKTOS KAI AN EKSERESEIS 2-3 ) .. AUTOS SAS PEIRAKSE?

Τα περισσοτερα εχουν δουλεια που εγινε ομως απο αυτους

και δεν ειχαν την ιδια συμπεριφορα με τον ψωμα

Link to comment
Share on other sites

EISAI SOVAROS RE?!

 

Nomizeis oti ola ta pack edo mesa pou pouliountai , ta exoun knaei oi idioi? OLA MA OLA COPY PASTES EINAI KAI KATI PAREMVOLES DIKIES TOUS (EKTOS KAI AN EKSERESEIS 2-3 ) .. AUTOS SAS PEIRAKSE?

Ωραία ναι , αλλά ο ψωμάς το παίζει πολυ developer και μπορουεσ να μην ανοιγε το στομα , οσο για το report αυτό ηταν disrespect mod 100% useless ed? lets make mod Psomas !

 

anyway .

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα, αγόρασες το pack; Αν όχι τι μιλάς... Το αρχείο examble.java που το έφτιαξε ο τάδε θα λέει μέσα στο αρχείο ότι είναι δικό του...

@author

Ωραία ναι , αλλά ο ψωμάς το παίζει πολυ developer και μπορουεσ να μην ανοιγε το στομα , οσο για το report αυτό ηταν disrespect mod 100% useless ed? lets make mod Psomas !

 

anyway .

Συγνώμη αλλα το στομα δεν μπορει να του το κλείσει κανεις με κανενα δικαιομα....
Link to comment
Share on other sites

@author Συγνώμη αλλα το στομα δεν μπορει να του το κλείσει κανεις με κανενα δικαιομα....

ναι ομως υπαρχουν καποιοι κανονες στο φορουμ που ολοι δεν τους τηρουμε αλλα κάνουμε τους διάφορους .
Link to comment
Share on other sites

Όταν ρε μαλάκες ο ED επειδή τον λέμε εμείς να μην κάνει κάτι και αυτός μερικές φορές δεν το κάνει ε ο Psomas τι περιμένετε να συμπεράνει...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...