Jump to content

Pos kobete to xirotero narkotiko?


ISeeDeadPeopleGR

Recommended Posts

pekse 1 vdomada mafia kai meta pistepse me 8 t sixa8eis t l2 :)

 

vsk opote exeis elefthero xrono kai dn exeis ti na kaneis anti na pezeis l2 des kamia tenia kamia seira (Lost,Prison Break,Supernatural) egw afto kanw kai l2 t poli na pezw 3-4 wres tn evdomada

 

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ποιος έχει iq να παίξει tera/gw2/aion lol

 

90% των l2 παιχτών άμα πάνε σε wow/aion δεν έχουν ιδέα και πάνε στο l2

 

οπότε μπες lol

 

egw otan arxisa aion prwti fora mia xara ta pigena kai min sou po imoun kai apo tous pro

 

on: ama 8es pragmatika na stamatisis einai eukolo an den exis na kanis tpt mesa stin mera 8a vare8is 8a psaxnis videakia sto youtube 8a akous mousiki kai sto telos 8a arxisis 3ana l2 i epidi eides enan kainourgio server i epidi sou eipe enas filos.. ama 8es na to stamatisis delete l2 picture/l2 cilent/systems ta panta olla kai prospa8ise na vris kati dimiourgiko oste na gemizi i mera sou.

Link to comment
Share on other sites

Μην διαβάζεις και πήγαινε σχολειό έτσι.Όταν μείνεις σε 4-5 μαθήματα , θα σου πω εγώ αν θα ξαναπαίξεις lineage.

Link to comment
Share on other sites

Μην διαβάζεις και πήγαινε σχολειό έτσι.Όταν μείνεις σε 4-5 μαθήματα , θα σου πω εγώ αν θα ξαναπαίξεις lineage.

 

eee logiko mou akougete.AFOU DE THA ZO

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά τα παιχνίδια είναι χάσιμο χρόνου, βγες έξω με φίλους σε μπαράκια, πιές μπύρες, κάπνισε το τσιγάρο σου, κάνε καμιά γνωριμία με καμιά κοπελιά... Και περίπατο να πας μόνος σου δεν βλάπτει, απλά χρησιμοποία το pc σου για να ακούς και να κατεβάζεις μουσική η καμιά αξιολογη ταινία μέσα μέσα. Το Internet είναι πηγη πληροφοριών κ όχι παιχνίδι. Εγω έπεζα παλιότερα παιχνίδια σε σημείο που χάθηκα με τους παλιότερους μου φίλους αλλά όλα αυτα είναι παρελθόν. Το μόνο που κάνω στο pc τώρα είναι να βάζω την μουσική στη διαπασώ, να ψάχνω πληροφορίες για διάφορα θέματα και να κατεβάζω διάφορες ενδιαφέρον ταινίες και άλλα υλικά

Το ξέρω πως το pc είναι εθυστικό αλλά χωρίς μεγάλες προσπάθειες δεν γίνετε τίποτα.

Επίσης μην προτιμάς τα netcafe για εξόδους με τους φίλους σου, αν οι φίλοι σου είναι εθυσμένοι κ αυτοί, βρές άλλη παρέα.

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά τα παιχνίδια είναι χάσιμο χρόνου, βγες έξω με φίλους σε μπαράκια, πιές μπύρες, κάπνισε το τσιγάρο σου, κάνε καμιά γνωριμία με καμιά κοπελιά... Και περίπατο να πας μόνος σου δεν βλάπτει, απλά χρησιμοποία το pc σου για να ακούς και να κατεβάζεις μουσική η καμιά αξιολογη ταινία μέσα μέσα. Το Internet είναι πηγη πληροφοριών κ όχι παιχνίδι. Εγω έπεζα παλιότερα παιχνίδια σε σημείο που χάθηκα με τους παλιότερους μου φίλους αλλά όλα αυτα είναι παρελθόν. Το μόνο που κάνω στο pc τώρα είναι να βάζω την μουσική στη διαπασώ, να ψάχνω πληροφορίες για διάφορα θέματα και να κατεβάζω διάφορες ενδιαφέρον ταινίες και άλλα υλικά

Το ξέρω πως το pc είναι εθυστικό αλλά χωρίς μεγάλες προσπάθειες δεν γίνετε τίποτα.

Επίσης μην προτιμάς τα netcafe για εξόδους με τους φίλους σου, αν οι φίλοι σου είναι εθυσμένοι κ αυτοί, βρές άλλη παρέα.

 

file simfono ala de kapnizo:P

2on de me aresi i mpira ala mono to krasi ke to ouzo :P

Link to comment
Share on other sites

Απλά για 4 ημέρες σταμάτα να παίζεις l2 όταν βαρίεσαι και κάνε κάτι διαφορετικό.Δηλαδή θα αντικαταστήσεις την κακή συνήθεια του να παίζεις l2 με κάτι διαφορετικό της επιλογής σου.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω εγω το κολπο

 

Delete το L2

 

Αν δεν αντεχεις πετα το τροφοδοτικο του PC

 

Αν παλι ξανακυλησεις,εξορκισμος

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω εγω το κολπο

 

Delete το L2

 

Αν δεν αντεχεις πετα το τροφοδοτικο του PC

 

Αν παλι ξανακυλησεις,εξορκισμος

ax0ax0a0xax0ax0ax0ax0

 

tespa re:P lisi brethike gia elatosi.PHOTO SHOP

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...