Jump to content

[Συζήτηση]Necro VS SpS


Fanky

Recommended Posts

  Genika uparxei ena la8os se olo afto to 8ema. Egw upostiri3a ton sps oti se interlude nikaei necro.  Pezw 4 xronia kai 3erw na pezw ola ma ola ta class enadia se opiodipote class kai malista me ton kalhtero dinato xirismo dld telia kai akoma kai se mass pvp ( kapios pou pezei 3-4 xronia einai pexnidaki gia afton kati tetio).

 

  Ara to 8ema den einai ama er8ei konta kai arxisei o sps ta kolpa tou h ama exei o necro pet kai curses kai drain kai ena tsourmo ala gt uparxoun ena tsourmo periptoshs pou 8a sou tixoun se ka8e pvp kai h adidrash sou prepei na einai h kalhterh gia thn ka8e periptwsh pou 8a sou tixei hte pezeis necro vs sps hte to anti8eto dld me sps vs necro. To 8ema einai h empiria ka8e pekth gt opos upostiri3a kai pio panw kanw party se pvp ka8e fora pou petixenw me sps kai 1 kai 2 kai akoma kai 3 necro me pet pou 3eroun na pezoun, omos to idio kanw kai me ton necro enadia se 1 kai 2 sps kai as mhn exw kala items. Ara to 8ema einai pos to vlepei o ka8enas me thn empiria pou katexei kai oxi pio einai to pio kalo class gia na patas ena f1 kai ena f2 me thn sira.

Dld akomh ipostirizis akomh sps s interlude?

Link to comment
Share on other sites

Dld akomh ipostirizis akomh sps s interlude?

 

O Sps Ston Interlude server Aksizi epidi eki piani poly to magic critical einai poly Eipsilo ston Epilogue to exoune Miomeno ;) giafto aksizi o sps ston Interlude ;)

Link to comment
Share on other sites

Kita egw eipa oti nai ton upostirizw ton sps se interlude gt tous trww sinexia me sps all den mporw na kripsw oti otan eimai necro trww tous sps ara to 8ema einai ama epezan sps vs necro 2 atoma me thn idia gnwsh sto class tous kai sto antipalo class th 8a ginotan???

Link to comment
Share on other sites

Kita egw eipa oti nai ton upostirizw ton sps se interlude gt tous trww sinexia me sps all den mporw na kripsw oti otan eimai necro trww tous sps ara to 8ema einai ama epezan sps vs necro 2 atoma me thn idia gnwsh sto class tous kai sto antipalo class th 8a ginotan???

 

 

Kita File Egw exw ri3i me sps kai dominator pou dn peftoune amma kseris na pezis olous tous Rixnis amma dn kseris dn rixnis oute to mob ;) egw afto kserw

Link to comment
Share on other sites

 

Kita File Egw exw ri3i me sps kai dominator pou dn peftoune amma kseris na pezis olous tous Rixnis amma dn kseris dn rixnis oute to mob ;) egw afto kserw

Όντος αυτό είναι αλήθεια,άμα δεν ξέρεις να παίζεις με sps δεν χώνεις όυτε το mob
Link to comment
Share on other sites

Sps vs domi??? Ama milas gia oly ok skoura ta pragmata ala ama eisai ektos oly akoma kai se low server ospou na kanei ta curse tou exei pesei me thn sini8es diadikasia. To mono problima einai ama prolabei kai ama piasei kapio skill tou alios egw to veiskw gelio to pvp ektos olympiad sps vs domi.

Link to comment
Share on other sites

Sps vs domi??? Ama milas gia oly ok skoura ta pragmata ala ama eisai ektos oly akoma kai se low server ospou na kanei ta curse tou exei pesei me thn sini8es diadikasia. To mono problima einai ama prolabei kai ama piasei kapio skill tou alios egw to veiskw gelio to pvp ektos olympiad sps vs domi.

 

EXW ri3i Domi kai se oly Epidi kserw na pezw m kani ta buffs o agrios ktlp ktlp kai xerete egw eno eimai hero paw fwrao ta dual hero ton varaw me apla silence tou skaw me afini me 1k life kia xono ;) kai etc qq etc amma Mpwris na pe3is tha se pw pro ;)

Link to comment
Share on other sites

Duel hero sto oly??? Ox ti einai afta??? Re 39 ba8mous exoume edw panw sto didimotixo. Plz mhn peis tpt tetio 3ana. Oso kai se nooboserver na pezeis kai na exei duel hero sto oly nomizeis o domi 8a se xarisei??? Me arcana 8a se kinigaei kai 8a sou skaei oso kaneis esu me hudro kai ligo pio liga. Ama vgalei bow crit ekei na se dw. Twra mhlaw gia low-mid rade server. Tespa uparxoun poli tropoi na xwseis kai na se xwsoun se ka8e pvp e3w kai mesa sthn oly ala emeis edw mhlame gia sps vs necro.

Link to comment
Share on other sites

Duel hero sto oly??? Ox ti einai afta??? Re 39 ba8mous exoume edw panw sto didimotixo. Plz mhn peis tpt tetio 3ana. Oso kai se nooboserver na pezeis kai na exei duel hero sto oly nomizeis o domi 8a se xarisei??? Me arcana 8a se kinigaei kai 8a sou skaei oso kaneis esu me hudro kai ligo pio liga. Ama vgalei bow crit ekei na se dw. Twra mhlaw gia low-mid rade server. Tespa uparxoun poli tropoi na xwseis kai na se xwsoun se ka8e pvp e3w kai mesa sthn oly ala emeis edw mhlame gia sps vs necro.

 

 

PWW lol amma eisai hero mpwris na usaris dual hero meso oly niwse tecpa

Link to comment
Share on other sites

SpS vs Necro hmmm

opos eipane kai oloi oi parapanw o necro exei perisotera skill pou voi8ane sto pvp

oso kai an agapaw sps .. psifizw necro :)

Necro > SpS

Link to comment
Share on other sites

O Sps Ston Interlude server Aksizi epidi eki piani poly to magic critical einai poly Eipsilo ston Epilogue to exoune Miomeno ;) giafto aksizi o sps ston Interlude ;)

Isa isa ston epilogue einai kaluteros.

Kita egw eipa oti nai ton upostirizw ton sps se interlude gt tous trww sinexia me sps all den mporw na kripsw oti otan eimai necro trww tous sps ara to 8ema einai ama epezan sps vs necro 2 atoma me thn idia gnwsh sto class tous kai sto antipalo class th 8a ginotan???

Nai s kanenan sovaro pes ok,alla oi pio poloi edw milane gia x1000+

 

Kita File Egw exw ri3i me sps kai dominator pou dn peftoune amma kseris na pezis olous tous Rixnis amma dn kseris dn rixnis oute to mob ;) egw afto kserw

Kanonika o dominator einai support class dn pezi pvp.

EXW ri3i Domi kai se oly Epidi kserw na pezw m kani ta buffs o agrios ktlp ktlp kai xerete egw eno eimai hero paw fwrao ta dual hero ton varaw me apla silence tou skaw me afini me 1k life kia xono ;) kai etc qq etc amma Mpwris na pe3is tha se pw pro ;)

Xaxaxa klewwwwwwww

Link to comment
Share on other sites

Re pedia me douleuete??? Ginete na exeis hero opla mesa sto oly mexrh interlude h einai kana kolpo meta to kamael??? Ala 8a sunfwnisw o necro exei pola curse kai ton kanei na dixnei pio dinato.

Link to comment
Share on other sites

EXW ri3i Domi kai se oly Epidi kserw na pezw m kani ta buffs o agrios ktlp ktlp kai xerete egw eno eimai hero paw fwrao ta dual hero ton varaw me apla silence tou skaw me afini me 1k life kia xono ;) kai etc qq etc amma Mpwris na pe3is tha se pw pro ;)

εσυ δεν ήσουνα αυτός που είπε ότι δεν έχεις ξαναδεί btb 6 lvl?

hahahhahahahhahahha//fail

Link to comment
Share on other sites

εσυ δεν ήσουνα αυτός που είπε ότι δεν έχεις ξαναδεί btb 6 lvl?

hahahhahahahhahahha//fail

 

 

yy to kserw oti eri3a fail Ekini tin mera ti na kanis :)

Link to comment
Share on other sites

EXW ri3i Domi kai se oly Epidi kserw na pezw m kani ta buffs o agrios ktlp ktlp kai xerete egw eno eimai hero paw fwrao ta dual hero ton varaw me apla silence tou skaw me afini me 1k life kia xono ;) kai etc qq etc amma Mpwris na pe3is tha se pw pro ;)

xaxxaxaxaxaxaxax ... eisai gia gelia kai gia klamata .. btb lvl 6 ?? wtf is that lol

reziliiiiiis //fail opos eipe o JvE :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...